Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona - lista zmian, cz. I

53 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2012 o 21:37, Undertaker napisał:

Czy aktualizacja będzie darmowa dla posiadaczy premierówki?

Przecież to CDProjekt RED, nie EA, czy ActiBlizzard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego narzekania.

Jak mnie dana gra nie interesuje, to nie czytam newsów na jej temat. A, to, że na 20 newsów 5, czy tam 10 dotyczy tej właśnie gry (przykład z kosmosu), to co z tego? Takie na siłę bycie anty? Co jest modne to nie może być fajne?

Co do edycji rozszerzonej. Jak już zostało napisane wyżej, każdą grę można udoskonalać w nieskończoność. Nic nigdy nie osiągnie takiego stanu, żeby nie mogło wyglądać lepiej. Gra na 300 godzin? Zawsze można dodać kolejne 100 godzin questów, bo niby dlaczego nie? Do póki twórca rozwija swoje produkty za darmo i nie każe sobie dodatkowo płacić za zbroję dla konia to w czym problem? Nie ma przecież obowiązku przechodzenia gry po każdej łatce.

@Adamantium

Spoiler

Co takiego złego było w zakończeniu? Zamknęło cały temat zabójców królów, pootwierało nowe wątki, którymi pewnie zajmiemy się w Wiedźminie 3, czyli zrealizowało wszystko co zakończenie środkowej części historii powinno zrealizować. No i w dodatku nie było takie oklepane jak w 90% gier, w których na końcu ten zły musi zostać pokonany. Bo w Wiedźminie 2 nie musi, a ten zły nie jest do końca aż taki zły jak mógłby się wydawać. Dla mnie było bardzo dobre i byłem niezadowolony tylko z tego, że to już koniec gry, a nie ze sposobu jej zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co widze chcą zrobic z walki smokiem takie sztuczne przedłuzenie 3 rozdziału żeby tak z 20 podejść było ok. Liczę na poprawienie Wiecznej Bitwy na Mrocznym poziomie trudności tj etapu z chroągwią i tym jak się wciela w tego wojownika bo to naprawde trza się namęczyć że miazga -.-

A no i powinni ogarnać alchemika - świetnie można wypić 4 eliksir ale na co jak i tak toksyczność na to nie pozwala ? Powinni np dać że można wypić 4 elsikir i eliksiry zabierają -25% toksyczności tak żeby dało rade wypić 4 x 25 toksycznosci elikisry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc:
-Do gry dodano zwierzęta. (W końcu... Chyba jako pierwszy wrzawę na forum o tym zrobiłem xD)
-W Akcie III dodano trofeum wilkołaka. (skoro trofeum to i walka z nim musi być ^^)
-Wprowadzono kilka poprawek w minigrze kościany poker. (Oby to znaczyło że kółka mają teraz "X" i "V" i że rund jest tyle ile w pierwszej grze.

I to by było kilka z tych doskwierających mi rzeczy na tej akurat liście. Oczywiście nie marudzę bo jutro part 2 i mam nadzieję że więcej naprawią...

-Cios kończący użyty na zgnilcach nie dodaje już dodatkowej broni. WTF?
-Efekty eliksiru Kot znikają teraz podczas dialogów i przerywników. LOL, czyli co? Napijesz się, pogadasz z kimś i po Kocie?
Troszeczkę podnieśli poprzeczkę osłabiając bardziej Quena ale co tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś może o tym, by mieli wydać Edycję Rozszerzoną na PC w formie pudełkowej? Bo planuję wkrótce kupować Wiedźmina 2 i nie wiem, czy się wstrzymać, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Ktoś robi kijowe zakończenie gry, ludzie hejtują - rozumiem, sam hejtuje
- Ktoś wydaje płatne DLC w dniu premiery, ludzie hejtuja - rozumiem
- Ktoś wydaje płatne DLC, ludzie hejtują - rozumiem
- Ktoś wydaje update ZA DARMO, ludzie hejtują - DAFUQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zuben, Pepsi - macie rację, przeoczyłem ten zapisek. Mea culpa. W takim układzie nie mam zastrzeżeń. A lista poprawek sama w sobie całkiem zacna. Cieszy, że CDPR cały czas poprawia grę, to się jak najbardziej chwali.

PS. Zuben - pytanie odnośnie darmowości poprawek padło od kogoś innego, nie wiem, czemu cytujesz to jako moje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 00:04, Araziel77 napisał:

Wiadomo coś może o tym, by mieli wydać Edycję Rozszerzoną na PC w formie pudełkowej?
Bo planuję wkrótce kupować Wiedźmina 2 i nie wiem, czy się wstrzymać, czy nie.


Aktualizację do Edycji ROzszerzonej będziesz mógł pobrać za darmo z netu. W związku z tym nie ma najmniejszego sensu czekania. Kupuj spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 00:16, DeithWX napisał:

- Ktoś wydaje update ZA DARMO, ludzie hejtują - DAFUQ


updaty są OK, ale spamowanie newsami i to w częściach na temat listy poprawek ? Litości... to najgorszy i najbardziej prymitywny marketing jaki można zastosować - zalać gracza ilością a nie jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, lepiej podać na raz i poprawki, i nowy content, i trailer, zapewne razem z zapowiedzią Wiedźmina III, a jak jesteśmy przy tym to i plan wydawniczy na dekadę.

Po to są dziennikarze, dziennikarzyny, pismaki i paparazzi, coby zalewać ludzi newsami, a jak ktoś chce po prostu changeloga, to będzie w patchu jako .txt zapewne.

Acti-Blizz i EA robią dokładnie to samo i dokładnie to samo robi się na temat ich gier, więc zwalam wąty na karb modnego hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 09:08, EmperorKaligula napisał:

Co innego nowa gra a co innego patch do gry wydanej prawie rok temu, bądźmy poważni.


Jestem najzupełniej poważny i z wypiekami śledzę patche do gry pięcioletniej i drugiej trzyletniej i czasem zastanawiam się, czemu nikt na gramie o tym nie pisze. Nie wiedziałem że rok automatycznie znaczy "porzucić grę, już tylko nerdy się nią bawią".

Ponadto, na dniach premiera na xboxie, więc gdzie tu rok? To praktycznie nowa produkcja konsolowa jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 09:14, Ostrowiak napisał:

Nie wiedziałem
że rok automatycznie znaczy "porzucić grę, już tylko nerdy się nią bawią".


rok znaczy "nie podniecajmy się bo nie ma czym", a "nerdy" już z 7-8 miesięcy temu skończyły grę na każdy możliwy sposób i wrzuciły to na YT w HD i posiadacz każdej platformy mógł to obejrzeć.

Dnia 25.03.2012 o 09:14, Ostrowiak napisał:

Ponadto, na dniach premiera na xboxie, więc gdzie tu rok? To praktycznie nowa produkcja
konsolowa jest...


downgrade graficzny, patche które powinny być w grze pół roku temu i minimalna porcja nowości (45 punktów z newsa to poprawki), nowa gra jak w mordę strzelił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 22:03, ZubenPL napisał:

Pepsi ale to polska gra więc niektórzy uważają za narodowy obowiązek hejtowanie , trolowanie
i gnojenie jej i jej twórców :D


No tak, bo skoro to polska gra to naszym narodowym obowiązkiem jest wychwalanie jest pod niebiosa wszędzie, gdzie się da, pomimo błędów itp. itd.

Dnia 24.03.2012 o 22:03, ZubenPL napisał:

- Ktoś robi kijowe zakończenie gry, ludzie hejtują - rozumiem, sam hejtuje
- Ktoś wydaje płatne DLC w dniu premiery, ludzie hejtuja - rozumiem
- Ktoś wydaje płatne DLC, ludzie hejtują - rozumiem
- Ktoś wydaje update ZA DARMO, ludzie hejtują - DAFUQ


Zapomniałeś dodać:

- ktoś kupuje EK, płaci za DLC a potem to DLC dostają wszyscy za darmo - co tu powinienem wpisać?

Dnia 24.03.2012 o 22:03, ZubenPL napisał:

Acti-Blizz i EA robią dokładnie to samo i dokładnie to samo robi się na temat ich gier,
więc zwalam wąty na karb modnego hejtu.


ActiBliz nie wydaję Edycji Rozszerzonej do Edycji Rozszerzonej z usprawnieniami do wcześniejszej Edycji Rozszerzonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 10:06, EmperorKaligula napisał:

downgrade graficzny, patche które powinny być w grze pół roku temu i minimalna porcja
nowości (45 punktów z newsa to poprawki), nowa gra jak w mordę strzelił :D


downgrade graficzny i konsole?

panie, xbox by się zapluł gdyby dostał ustawienia ultra

i owszem, jest to nowa gra konsolowa, zgodnie z teorią notcha nie kupuję pojedynczego produktu jeno rozłożoną na dłuższy czas usługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- ktoś kupuje EK, płaci za DLC a potem to DLC dostają wszyscy za darmo - co tu powinienem wpisać?

Typowy Polak - nieważne, że dostał DLC do kolekcjonerki GRATIS, ale bardziej go to obchodzi, żeby ktoś nie miał, niż to, że sam ma i powinien się cieszyć... DLC robi CDPR i to oni sobie mogą je rozdawać jak chcą~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 10:57, TobiAlex napisał:

Zapomniałeś dodać:

- ktoś kupuje EK, płaci za DLC a potem to DLC dostają wszyscy za darmo - co tu powinienem
wpisać?


Płaciłeś za DLC do wiedźmina 2 dziwne bo ja nie pamiętam by je ktoś sprzedawał. Edycja kolekcjonerska w wiedźmina 2 była wyjątkowo bogata a na dodatek śmiesznie tania i nigdzie nie było w niej zaznaczone że w cenę jest w liczone DLC. CDproject mówił przed premierą że udostępni DLC za darmo więc nie wiem skąd twoje pretensję a zapomniałem przecież to polska gra więc trzeba trolować gnoić ją i jej twórców.

Dnia 25.03.2012 o 10:57, TobiAlex napisał:

ActiBliz nie wydaję Edycji Rozszerzonej do Edycji Rozszerzonej z usprawnieniami do wcześniejszej
Edycji Rozszerzonej


Do wiedźmina 2 była tylko jedna Edycji Rozszerzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 10:06, EmperorKaligula napisał:

downgrade graficzny, patche które powinny być w grze pół roku temu i minimalna porcja
nowości (45 punktów z newsa to poprawki), nowa gra jak w mordę strzelił :D


Kolejna osoba która nie opanowała czytania że zrozumieniem.

Pamiętajcie, że nie jest to pełen spis wszystkich nowych elementów, którymi będziecie mogli się cieszyć już za niecały miesiąc, a jedynie lista poprawek oraz ulepszeń

Gdyby to nie była polska gra takiego czepiania się by na pewno nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 11:55, ZubenPL napisał:

Kolejna osoba która nie opanowała czytania że zrozumieniem.


przeczytaj cala wymianę zdań zanim zaczniesz się wpierdzielać miedzy wódkę a zakąskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 08:53, EmperorKaligula napisał:

updaty są OK, ale spamowanie newsami i to w częściach na temat listy poprawek ? Litości...
to najgorszy i najbardziej prymitywny marketing jaki można zastosować - zalać gracza
ilością a nie jakością.

No tak, bo tutaj pojawia się 100 newsów i mógłbyś coś przegapić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować