Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III - składy Edycji Kolekcjonerskiej Freedom Edition, Join or Die Edition i Edycji Specjalnej

71 postów w tym temacie

Brotherhood jak i Revelations nie miały figurek...chyba, że zaliczyć Jack-in-the-Box w CE Brotherhood na konsole jako figurki.

Muve.pl - JoD za 169zł. a edycja Freedom za 299zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 14:49, Bambadil napisał:

Brotherhood jak i Revelations nie miały figurek...chyba, że zaliczyć Jack-in-the-Box
w CE Brotherhood na konsole jako figurki.

Muve.pl - JoD za 169zł. a edycja Freedom za 299zł.


Może źle się wyraziłem. Nie było figurek we wszystkich kolekcjonerkach ale za to można było sobie je osobno kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogą zrobić jednej Edycji Kolekcjonerskiej? Bez sensu w oczach graczy, bo nikt nie kupi specjalnie dwóch, żeby mieć wszystkie gadżety i prędzej zrezygnuje w ogóle z EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 12:08, Noma napisał:

Polygamia pisała już przecież że Freedom na PC 300zł a na konsole 400zł.

To ceny z ubishop, a tam zawsze jest drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 15:41, Bambadil napisał:

A ja już wcześniej napisałem, że na Muve.pl Freedom na PC za 299zł. a Join or Die 169zł.

A to sorry nie zauważyłem ale ja dodatkowo napisałem iż UBISOFT SKLEP za przesyłkę normalną 7 dniową żąda 50 zł a 2 dniową 90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Opakowany w stal artbook, stworzony przez wielokrotnie nagradzanego artystę komiksowego, Alexa Rossa" ciekawe gdzie? jest tylko steelbook zaprojektowany przez Alexa Rossa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo żałuje, że w edycji Freedom nie ma medalionu, ale nie zmiania to faktu, że i tak właśnie ją kupię.Jestem zadowolony z faktu iż są dwie edycje kolekcjonerskie ponieważ nie każdego interesuje np figurka i nie jest w stanie zapłacić 300 zł za samo resztę.Bo raczej ta figurka podwyższa cenę o conajmniej 70 zł.Już nie mogę się doczekać kiedy złożę swoje zamówienie.
P.S mam nadzieję, że nie będzie takiej sytuacji jak z AC revelations, gdzie też były dwie kolekcjonerki nexus i animus...niestety na gramie można było kupić tylko jedną z nich.Oby w tym przypadku i Freedom i Join or Die były dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możecie mi tutaj pisać "jak można było nie zagrać jeszcze w AC?!" i tym podobne, tak - nie miałam jeszcze okazji, ale widząc tak fajny zestaw ''freedom'' [ głównie artbook i ta figurka mnie zaciekawiły. Figurka - wizualnie prezentuje się bardzo ładnie, a artbook od Rossa... kurde. myślę, że to może być jeden z najlepszych artbooków ''growych'', jeśli nie najlepszy. ] to... to mam ochotę to kupić :P
ciekawa jestem ceny ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z pepsim. Co prawda ja tam lubię figurki, choć w sumie dużo ich nie mam, coś wcześniejsze edcje i EK Deus Exa przegapiłem - mam tylko Batmana i głowę Geralta. Ale ta wersja jest dość droga (na stronie Ubi 299 zł). Chyba więc ją sobie odpuszczę. Misję i steelbooka jakoś przeboleję, tym bardziej, że nie lubię steelbooków. Jakoś ciężko mi się z nich płyty wyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę na 99% Freedom Edition. AC1 - nie mam wcale, AC II - jakaś biedna wersja dodawana do kompa, ACB - Codex + Figurka + pozostałe gadżety z Auditore Edition, ACR - kolekcjonerka + figurka, więc żeby wszystko wyglądało jako tako, to AC3 muszę mieć w najbogatszej edycji. W innym przypadku będę się czuł bardzo źle. ;) Co by się nie działo, figurka Connora i Steelbook muszą być. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować