Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra tygodnia: FIFA 12 - UEFA Euro 2012

10 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Długo "Elektronicy" trzymali fanów piłki nożnej w niepewności i gdy ci tracili już nadzieje na grę piłkarską z okazji finałów futbolowych mistrzostw Europy, w minionym tygodniu wreszcie nadeszły wieści o grze UEFA Euro 2012.

Przeczytaj cały tekst "Gra tygodnia: FIFA 12 - UEFA Euro 2012" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Zawężona została też w ten sposób liczba reprezentacji, a przecież do Polski i na Ukrainę przy okazji mistrzostw
>>nie zjedzie kilka naprawdę interesujących ekip (z Chorwacją na czele).
Proponuję autorowi jeszcze raz sprawdziź czy taka Chorwacja zakwalifikowała się na Euro 2012 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja słyszałem, ze Chorwaci mają grać 50km ode mnie, więc chyba jednak przyjeżdzają. No chyba, że nie dojadą przez polskie drogi, ale to inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że znów EA dało pupci i nie będzie osobnej gry o Euro 2012. Myślałem, że w końcu kupię sobie pierwszy raz na PC piłkę nożna bo akurat będą u nas organizowane mistrzostwa europy... Ale nie, EA woli wydać DLC, żeby Fifa 12 nie umarła zbyt wcześnie. To duży żal. Można się zastanawiać czy EA dobrze traktuje mieszkańców Polski i Ukrainy. Do tej pory zawsze wychodziły specjalne wydania tej gry a teraz nic. Zobaczymy jak będzie później w innych krajach :) A mam wrażenie, że wtedy wyjdzie osobna odsłona. Ale polecą wtedy hejty po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy to będzie jedyny dodatek do FIFA 12... bo jeżeli Euro 2012 można wydać, to dlaczego nie ukraść od PES''a licencji na Ligę Mistrzów i Ligę Europejską? Szansa mała, ale nie powiem że bym się ucieszył gdyby coś takiego się stało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, dałem ciała z tą Chorwacją, dzięki za wytknięcie. Ale już Turcja, Rumunia, Serbia czy Szwajcaria to co najmniej solidne reprezentacje, których w finałach nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś może czy będzie cos takiego jak w wc 10 capitan your country że grałeś wybranym lub stworzonym przez siebie zawodnikiem WRAZ Z PRZYJACIÓLMI że ja przypuśćmy na to biore fabregasa moj kolega ville i drugi kolega inieste i gramy sobie razem a każdy steruje tylko wybranym przez siebie zawodnikiem a resztą komputer ;p szkoda że nie ma takiego trybu w zwykłych wersjach fify bo naprawde fajnie się w to grało ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 15:17, vegost napisał:

Szkoda, że znów EA dało pupci i nie będzie osobnej gry o Euro 2012.

Czy to tak źle? Do tej pory na EA sypały się gromy za wydawanie osobnej gry, która zawartość ma praktycznie niezmienioną (poza konwencją turniejową) lub wręcz ograniczoną względem FIFY z tego samego roku. Wydawanie gry jako dodatek z nowymi stadionami i turniejem wydaje się bardziej logiczne.

Dnia 02.04.2012 o 15:17, vegost napisał:

Myślałem, że w końcu kupię sobie pierwszy raz na PC piłkę nożna bo akurat będą u nas organizowane
mistrzostwa europy... Ale nie, EA woli wydać DLC, żeby Fifa 12 nie umarła zbyt wcześnie.

Zawsze możesz kupić FIFĘ 12 plus dokupienie DLC. Cenowo na pewno taniej niż za dwie osobne gry z poprzednich lat.

Dnia 02.04.2012 o 15:17, vegost napisał:

To duży żal. Można się zastanawiać czy EA dobrze traktuje mieszkańców Polski i Ukrainy. Do tej
pory zawsze wychodziły specjalne wydania tej gry a teraz nic. Zobaczymy jak będzie później
w innych krajach :) A mam wrażenie, że wtedy wyjdzie osobna odsłona. Ale polecą wtedy
hejty po raz kolejny.

Patrząc na to, w jakim kierunku podąża ostatnio EA, nie spodziewałbym się osobnej gry na EURO 2016. Już prędzej samego engine gry jako "FIFA 16", do której dokupujemy osobno drużyny, stadiony i turnieje ><

@igor1846
Będą, o tej oczywistości poinformowano przy pierwszej zapowiedzi. Na trailerze można zobaczyć Stadion Narodowy w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować