Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

1 kwietnia w branży: kto i na co chciał nas nabrać? Zobaczcie najlepsze primaaprilisowe żarty!

31 postów w tym temacie

Przez te wszystkie lata tak się wyczuliłem, że mam już "immu" na te wszystkie branżowe dżołki. Ten z LoL-a byłby fajny, gdyby łatka nie miała się ukazać rzekomo w kwietniu, czyli coś tak dużego zapowiedziano z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 20:39, Shveid napisał:

Hmm...ogłoszenie przez Ubisoft nowego miasta do Heroesa VI- słynnego Forge Town (choć
sam chciałbym, by w końcu jakaś ekipa modderska takowy zamek dodała...)

http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/news/details.aspx?c=tcm:21-42788&ct=tcm:6-231-32

To nie jest przypadkiem ten sam zamek który kiedyś miał być wprowadzony do Armaggedons Blade, ale wobec sprzeciwu fanów został zastąpiony żywiołakami ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 13:58, Darkstar181 napisał:

To nie jest przypadkiem ten sam zamek który kiedyś miał być wprowadzony do Armaggedons
Blade, ale wobec sprzeciwu fanów został zastąpiony żywiołakami ? :D


Yup. Usunięty w wyniku sprzeciwu 5% fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie i tak nic nie przebije żartu Filmwebu, który napisał jakoby Hollywood miał zamiar zekranizować Wiedźmina a główną rolę miał grać... Nicolas Cage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w tym roku oprócz tego Blizzardowego Ogara, co wydaje mi się pięknym żartem primaaprilisowym to nic takiego nie zauważyłem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 20:39, Shveid napisał:

<ciach>


Ej, a tak z czystej ciekawości - czy w HoMM VI (okej, Might and Magic: Heroes VI) również pojawiają się

Spoiler

nawiązania do Pradawnych, diabły z kosmosu, startrekowe statki kosmiczne

i tego typu sprawy?

A na /vg/ ludzie od kilku godzin przeuroczo plują się na temat pierwszokwietniowej modyfikacji WarThundera. Polecam zobaczyć o co chodzi. Chyba nawet ktoś do kwasów parę screenów wrzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ashan jest światem całkowicie oderwanym od światów M&M 1-9 czy HoMM 1-4. Jednocześnie jest całkowicie pozbawiony elementów SF- to czyste Fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować