Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona - nowy zwiastun streszcza historię Geralta

19 postów w tym temacie

Kacper Matuszewski

W sieci pojawił się animowany materiał wideo z Wiedźmina 2 w edycji rozszerzonej, którego zadaniem jest przybliżenie wydarzeń z pierwszej części gry. Zwłaszcza tych z udziałem Geralta, bo to przecież głównie wokół niego kręci się ta historia.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona - nowy zwiastun streszcza historię Geralta" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj rano głodny, idę więc do kuchni, żeby sobie zrobić kanapkę... otwieram lodówkę a tam Geralt podaje mi pomidory z tekstem: "To będzie 100 orenów". Z krzykiem zamknąłem lodówkę...

Zbliża się premiera Wiedźmina 2 na konsole, codziennie jakiś news... siedzę obecnie nago i marznę, bo boję się otworzyć szafę :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 14:05, Ostrowiak napisał:

Prościej przejść jedynkę. Raptem 40-50h przy pierwszym posiedzeniu, a i import sejwa
żyje i ma się dobrze :3


No tak, ale to jest chyba zwiastun skierowany do posiadaczy X360, którzy raczej nie mają szansy zagrać w Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, bardzo fajnie streszcza fabułę 1 gry, pomijając mniejsze aspekty... Można się przyczepić o to że np: Magister zabija Leo na moście a nie w laboratorium oraz że Magister ginie w jaskini a nie w chacie ale to nieistotne.
Dobra rzecz dla kogoś kto nie grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma Geralta nie-powiem-gdzie, to niech nie czyta newsów na jego temat. Jest 100 milionów różnych rzeczy, które można robić zamiast śledzenia newsów o grze, która kompletnie nas nie interesuje i której mamy powyżej uszu. A jeśli ktoś mimo tego, że ma hajpu na Wiedźmina dość, a sam śledzi każdy news na jego temat i jeszcze wylewa swoje żale w komentarz pod tymi newsami jest albo masochistą, albo nie-powiem-kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ten filmik zostanie zaimplementowany w grze w takiej postaci, czy pokuszą się o interaktywność i możliwość dokonania kluczowych wyborów z jedynki (w podobny sposób jak zrobiło to BioWare przy ME2 na PS3). Wybory z jedynki nie mają wprawdzie wielkiego wpływu na przebieg dwójki, ale byłaby to miła opcja.

Import sejwa na PC dawał też dostęp do zbroi kruka i kilku broni z jedynki. Ciekawe czy znikną czy będą po prostu od początku dostępne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 14:19, Chowaniec napisał:

Ciekawe czy ten filmik zostanie zaimplementowany w grze w takiej postaci, czy pokuszą
się o interaktywność i możliwość dokonania kluczowych wyborów z jedynki (w podobny sposób
jak zrobiło to BioWare przy ME2 na PS3). Wybory z jedynki nie mają wprawdzie wielkiego
wpływu na przebieg dwójki, ale byłaby to miła opcja.


Wątpię, za dużo roboty...

Dnia 03.04.2012 o 14:19, Chowaniec napisał:

Import sejwa na PC dawał też dostęp do zbroi kruka i kilku broni z jedynki. Ciekawe czy
znikną czy będą po prostu od początku dostępne...


Podejrzewam że to drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 15:06, CristianoRonaldo napisał:

po polsku nie ma tego filmika? w końcu to polska gra, a nie angielska :/

Na stronie cdprojektu masz filmik z polskimi napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny materiał. Powiem szczerze, że wahałem się czy go obejrzeć, a to dlatego, że grałem w pierwszą część Wiedźmina kiedy jeszcze miałem stacjonarnego PC, który go udźwignął, ledwo. Niestety pod sam koniec staruszek zszedł razem z grą i nie poznałem końcowych losów Wiedźmina. Teraz już jest wszystko jasne. Ten materiał powinien być na płytce z grą według mnie tak aby każdy kto kupi mógł obejrzeć z ciekawości. Jedynka ma kilka pamiętnych momentów, warto też i w nią zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować