Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaj lepiej Geralta z Rivii na najnowszym zwiastunie Wiedźmina 2 na Xboxa 360

17 postów w tym temacie

Łukasz Berliński

Na wczorajszej wiosennej konferencji grupy CD Projekt RED zaprezentowano fragment filmiku poświęconemu Geraltowi. Dziś ponad sześć minut nowego materiału z rozszerzonej edycji Wiedźmina 2 możecie obejrzeć w sieci.

Przeczytaj cały tekst "Poznaj lepiej Geralta z Rivii w najnowszym zwiastunie Wiedźmina 2 na Xboxa 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawał solidnej roboty ;-) Jest klimatycznie, jest książkowo.
Obstawiałem wilkołaka ale było za widno xD Miecze były z Mrocznego trybu, podobały mi sie zmiany na twarzy po zażyciu "trutek", w grze tego nie było... Może dodano w ER? Szkoda że skończyło się bez walki, pewnie nie wiedzieli jak ją wykonać... Głos Geralta zbyt niewyraźny, przydałyby się napisy.. Z początku myslałem że wyrenderowali jakiś fragment opowiadania ale jednak nie bo w tych nie było ani troli ani zgnilcy. Model psa zbytnio od jedynkowego nie odbiega ale w sumie tamten źle nie wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Perfekcyjnie wykonany zwiastun. Czułem się tak jakbym czytał książkę, klimacik jest. Z chęcią zobaczyłbym film wyrenderowany przez RED Engine lub przygotowany tak jak intro wersji X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* Sanders-sama
Zgadzam się, przydałyby się napisy, bo ciężko zrozumieć. Poza tym, co z koniem? Byłoby pięknie gdyby dodali go do gry chociaż pewnie trzeba by było przemodelować całe akty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne, klimatyczne, porządnie zrealizowane. Mogliby machnąć jakiś serial wyrenderowany w ten sam sposób. Jakieś 10 minutowe epizody z przygodami Wieśka. Jedyny minus, który przyuważyłem (a może moje oko się myli?) - koń nie rzuca cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 16:18, Pete12234 napisał:

Wszystko pięknie, ładnie zrobione, ale jedno mi nie pasuje, czy tych wilkołaków nie jest
tam za dużo?


Wilkołak?! Gdzie? Ja tam widziałem stado zgnilcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować