Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

SPOILER! SPOILER! SPOILER!

Spoilery dwóch misji w GTA IV!

Jedna z misji polega na wyeliminowaniu pewnego prawnika, Goldberga, który najwyraźniej przeszkadza McReary''owi (to glina szantażujący Niko, zmuszając go przez to do wykonania paru zadań). W tym celu, Niko musi udać się do kawiarenki internetowej TW@, gdzie za pomocą strony WWW firmy, w której pracuje Goldberg, wysłać podanie o pracę. Nie wiadomo ile czasu przyjdzie czekać na odpowiedź; może to być dzień lub kilka dni. Kiedy w końcu nadejdzie, Niko musi udać się do sklepu sieci Perseus, aby zakupić odpowiedni strój (w tym wypadku garnitur) - przecież nie może przyjść na rozmowę kwalifikacyjną w dresie. W gabinecie Goldberga, na wysokim piętrze jednego z biurowców, Niko wyciąga broń, celując nią prosto w twarz prawnika. Po krótkiej wymianie zdań, Goldberg (z pomocą Niko) wypada przez okno i leci w dół.


Inna misja polega na wyeliminowaniu złodziejaszka, który szantażuje McReary''ego. McReary umawia się z nim w parku, aby dokonać wymiany - kasa za kompromitujące zdjęcia. Problem polega na tym, że nie wiadomo jak wspomniany złodziejaszek wygląda. W tym celu Niko musi wykorzystać swój telefon, dzwoniąc do niego i podtrzymując rozmowę. Podczas jej trwania, stara się wypatrzeć z tłumu osobę, która też ma komórkę przy uchu, a kiedy mu się to uda, kończy połączenie dla pewności. Kilka strzałów i szantażysta leży martwy na trawie. Niko musi zabrać szybko walizkę i uciekać, aby nie wpaść w ręce gliniarzy (w oddali słychać nadjeżdżające radiowozy).


KONIEC! KONIEC! KONIEC!

Z tego wynika, że GTA IV będzie na prawdę niezłą grą :D Teraz nie wystarczy podjechać z pojechać z punktu A do punktu B i zabić kogoś po czym pojechać do punktu C i przemalować samochód i Mission Passed. Misje będą bardziej realistyczne, pomysłowe i złożone. To mi się podoba, zbieram kasę na PS3 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 17:01, CzystyZysk napisał:

Z tego wynika, że GTA IV będzie na prawdę niezłą grą :D Teraz nie wystarczy podjechać z pojechać
z punktu A do punktu B i zabić kogoś po czym pojechać do punktu C i przemalować samochód i
Mission Passed. Misje będą bardziej realistyczne, pomysłowe i złożone. To mi się podoba, zbieram
kasę na PS3 :-)

Tylko, żeby nie było tak, iż trafią się 2-3 takie "rodzynki", a reszta misji będzie już zwyczajna. Ale cóż, chyba nie pozostaje mi nic innego, jak zbierać kasę na XboXa 360:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tutaj kilka bardzo fajnych informacji na temat GTA IV ze strony www.gtasite.pl

- Niko będzie mieć kilka aktywnych misji do wykonania po jednym razie a listę i cykl wykonywania ich będzie miał w swojej komórce, w elektronicznej liście rzeczy do zrobienia.

- W środku misji Niko będzie mógł podjąć się zupełnie innych prac.

- Niko będzie mógł zapłacić podwójną stawkę taksówkarzowi, by ten jechał dwa razy szybciej.

- Wersja gry na XboX 360 jest kompletna w 80%.

- Przechodnie będą kaszleć, kichac, palić i mamrotać.

- Żadne postacie przechodniów ani modele aut nie będą się powtarzać w danym miejscu.

- Podczas gry, większe modele broni bedą musiały być chowane przed widokiem albo Niko będzie przyciągać uwagę.


A to troszkę starszy news , który dam też , bo wcześniej go nie widziałem żeby ktoś tutaj go dodał.


- Jak na razie GTA IV ma kilka małych błędów. Jednym z nich jest, że po wejściu na motor na głownie Nikolaja pojawia się z nikąd kask,
- Strony internetowe, które będziemy mogli przeglądać w komputerach będą wyświetlane na całym ekranie,
- Do Liberty City powrócą stare znane checkpointy dzięki, którym możemy podjąć zadanie czy misje. Ujrzymy je w kolorze pomarańczowym,
- Krążą informacje, że w grze mały by się pojawić policyjne psy, lecz jak wiadomo R* woli trzymać się z daleka od zwierząt i dzieci umieszczanych w swojej produkcji.

Ciekawe , informacje ale wiadomo wszystko wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2007 o 00:53, olki77 napisał:


- W środku misji Niko będzie mógł podjąć się zupełnie innych prac.


To było już w San Andreas ;] Mogliśmy w środu misji pójść np. do sklepu z ubraniami.

Dnia 22.08.2007 o 00:53, olki77 napisał:

- Niko będzie mógł zapłacić podwójną stawkę taksówkarzowi, by ten jechał dwa razy szybciej.


Ciekawe, może sie przydać.

Dnia 22.08.2007 o 00:53, olki77 napisał:

- Wersja gry na XboX 360 jest kompletna w 80%.


U.. to fajnie :) Tzn. że premiera wersji na Xboxa 360 będzie jeszcze w tym roku?

Dnia 22.08.2007 o 00:53, olki77 napisał:

- Przechodnie będą kaszleć, kichac, palić i mamrotać.


Taki ciekawy smaczek, jednak dodaje realizm.

Dnia 22.08.2007 o 00:53, olki77 napisał:

- Żadne postacie przechodniów ani modele aut nie będą się powtarzać w danym miejscu.


No.. duży plus dla R*. Powtarzające się postacie dziwnie wyglądały. ;]

Dnia 22.08.2007 o 00:53, olki77 napisał:

- Podczas gry, większe modele broni bedą musiały być chowane przed widokiem albo Niko będzie
przyciągać uwagę.


To trochę jak w Mafii, jednak tam musieliśmy ukrywać wszelką broń, aby policja nas nie zatrzymała.

Dnia 22.08.2007 o 00:53, olki77 napisał:

- Krążą informacje, że w grze mały by się pojawić policyjne psy, lecz jak wiadomo R* woli trzymać
się z daleka od zwierząt i dzieci umieszczanych w swojej produkcji.


Unika, to fakt, jednak psy policyjne... Czemu nie? :-)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:26, pllayboyy napisał:

"Czwarta odsłona Grand Theft Auto uderzy już jesienią! Niestety tylko na konsole nowej generacji
- PlayStation 3 i Xbox 360"

to wyczytalem tu: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=ngaleria&id=42189&size=1

wiec jednak jeszcze gra bedzie w 2007 roku?


Dziwne, aczkolwiek miłe ;P Fajnie by było pograć jeszcze w tym roku ^^ Mam nadzieję, że IG zacytowało słowa panów z R* ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:26, pllayboyy napisał:

to wyczytalem tu: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=ngaleria&id=42189&size=1

wiec jednak jeszcze gra bedzie w 2007 roku?


Tylko, że te screeny były opublikowane w lipcu tego roku. Patrz na daty napisania komentarzy. Gra zaliczyła obsuwę i wyjdzie dopiero w przyszłym roku na XBoxy i PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:38, ak.47 napisał:

> to wyczytalem tu: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=ngaleria&id=42189&size=1
>
> wiec jednak jeszcze gra bedzie w 2007 roku?

Tylko, że te screeny były opublikowane w lipcu tego roku. Patrz na daty napisania komentarzy.
Gra zaliczyła obsuwę i wyjdzie dopiero w przyszłym roku na XBoxy i PS3.


I to sporą obsuwę. Krążyły plotki, że nawet jesienią 2008, co byłoby nie do pomyślenia :/ Ale na IGN w line-upie dla X360 pisze, że II kwartał. Poczekamy, zobaczymy, bądźmy dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 23:16, bojanzaw napisał:

Poczekamy, zobaczymy, bądźmy dobrej myśli
:)

Będziemy, będziemy, jak mi jej nie wydadzą przed wakacjami 2008 to im bombkę poślę, bo nie po to kupię XBoxa, żeby czekać nie-wiadomo-ile na taki hit.

pllayboyy
A ja mam nadzieję, że wersja z Xa skopie tyłek PS3 i że PS3 się spali podczas grania w GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 23:26, pllayboyy napisał:

Ja teraz zamierzam kupic tego PS3 to mam nadzieje ze bedzie gra fajnie na nim wygladala, podobno
ma lepiej wygladac niz na x360


Podobno ma lepiej wyglądać. Wszyscy tak mówią o każdej grze O_o Ta sama gadka, że na X360 AC ma lepiej wyglądać, a śliczna (:D) Jade powiedziała, że będzie tak samo na obu konsolach. W ogóle była mowa, że lepiej się gra na Xie i wygląda jak na razie (jak na razie!!) lepiej na konsoli "mikromiękkich". Końcowy efekt dopiero ujrzymy, więc takie spekulacje na bok -__-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 14:35, olki77 napisał:


A co do tego wydania wyłącznie na PS3 , to jedynie plotka , nie po to R* mówiło że na Xboxa
360 będzie exlusive którego PS3 nie będzie miało i i jak pisaliście wcześniej było by to nieopłacalne
dla R*.



eee LOL?! mowila ze gta4 bedzie exlusivem dla PS3! Wszystkie gta były jako takimi exclusivami dla PS! Cos ci sie pomylilo chyba mozliwe ze tylko bedzie wychodzic na ps3 i mi to nie przeszkadza nawet dobrze niech M$ ma tutaj dal az 1milion euro na to zeby miec wykupione TYLKO DLA SIEBIE dodatki co im to przeszkadzalo jakby posiadacze PS3 tez je mieli?:D I dobrze ja teraz zamierzam kupic PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 23:30, ak.47 napisał:

A ja mam nadzieję, że wersja z Xa skopie tyłek PS3 i że PS3 się spali podczas grania w GTA IV.


Nie wolno tak mówić. Już jednemu kolesiowi się zjarał komp od grania w Bioshocka i śmieszne to nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 23:30, ak.47 napisał:


pllayboyy
A ja mam nadzieję, że wersja z Xa skopie tyłek PS3 i że PS3 się spali podczas grania w GTA
IV.



co do spalenia to akurat jestem innego zdania:D Nikt nie zna przypadku zeby ps3 sie spalilo lecz niestety x360 to jakies 2/3 konsol sie spala smutne prawda?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 23:31, pllayboyy napisał:

eee LOL?! mowila ze gta4 bedzie exlusivem dla PS3! Wszystkie gta były jako takimi exclusivami
dla PS! Cos ci sie pomylilo chyba mozliwe ze tylko bedzie wychodzic na ps3 i mi to nie przeszkadza
nawet dobrze niech M$ ma tutaj dal az 1milion euro na to zeby miec wykupione TYLKO DLA SIEBIE
dodatki co im to przeszkadzalo jakby posiadacze PS3 tez je mieli?:D I dobrze ja teraz zamierzam
kupic PS3


Wszyscy już wiedzą, że kupujesz PS3. Na każdym kroku się chwalisz hehe :) Gra jest exclusivem, gdy wychodzi na 1 konsolę. Może też być time-exclusivem, czyli wyjdzie szybciej na którąs platformę. A co do dodatków to po co M$ miałby kupować te dodatki? Żeby gracze PS3 też je mieli? Śmieszne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft zapłaciło kilka miliomów $ aby mieć dodatki z GTAdla siebie, a to też oznacza, że sama gra będzie wychodzić na Xboxa. Bo jak? Gracze dostaną same dodatki, a gry nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 23:31, bojanzaw napisał:

Nie wolno tak mówić. Już jednemu kolesiowi się zjarał komp od grania w Bioshocka i śmieszne
to nie było :P

Ooo Wersja konsolowa zresztą podobno również nie jest łaskawa dla Xboksa 360... To znaczy, chciałem powiedzieć, że yy, żeby jak najmilej grało się na PS3, ale jeszcze milej na X''ie ;P.
pllayboyy
Jak się nie umie korzystać z konsoli i się ją trzyma gdzieś głęboko w szafce, to się spalają. Ostatnio zresztą wyszła nowa seria z poprawionym chłodzeniem, więc źle nie jest;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 23:35, ak.47 napisał:

> Nie wolno tak mówić. Już jednemu kolesiowi się zjarał komp od grania w Bioshocka i śmieszne

> to nie było :P
Ooo Wersja konsolowa zresztą podobno również nie jest łaskawa dla Xboksa 360... To znaczy,
chciałem powiedzieć, że yy, żeby jak najmilej grało się na PS3, ale jeszcze milej na X''ie
;P.
pllayboyy
Jak się nie umie korzystać z konsoli i się ją trzyma gdzieś głęboko w szafce, to się spalają.
Ostatnio zresztą wyszła nowa seria z poprawionym chłodzeniem, więc źle nie jest;P.


Hehehehe. Źle też nie będzie. Poczekaj aż Falcony będą ;] Żadne dziecko ci już nie powie: chcesz mieć piecyk, to kup sobie X360. Teksty tego typu są żałosne i śmieszne. Jakoś używam mojego Xa od roku i co? Temperatura jaką utrzymuje podczas grania to około 38 stopni. Zawsze gram około 3h i nie zauważyłem najmniejszych błędów jakoś ;)
A Bioshocka już kończę i też się nic nie działo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować