Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Pozatym mam kolejny argument. Główny konkurent GTA czyli Mafia wychodzi na PC więc dlaczego R* miałby sobie odpuścić tą platformę? Jak nie wyjdzie to wszyscy będą grać w Mafię 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE! Słuchajcie!

• GTA IV will feature two targeting systems, a lock-on and manual free aim (like San Andreas), as well as an advanced cover system to peek around corners and duck behind cars used as cover from gunfire.

• Again, Niko''s cell phone is crucial to the game (but not in the same was as it is to a teenage girl). Not only does it act as a phone, planner/calender, multiplayer access, but you can send text messages to your friends playing GTA IV (like the Sidekick in EA skate). The cell phone also further hides the fact that you''re actually playing a game (which has seemed to be a goal throughout GTA''s history; Ex: No game start up menu, except for PC version).

• Players can set "way points" on the map to plot out their paths to a specific location.

Takiego newsa znalazłem na dziś na gtagaming.com Zwróćcie uwagę na zaznaczony fragment. To chyba oznacza że będzie na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 22:13, Tomek1120 napisał:

To
chyba oznacza że będzie na PC?


Raczej nie :) Spójrz:

"Available On: PS3 X360"

Tylko na tych dwóch platformach zadebiutuje GTA 4. To jest cytat z tabelki na stronie Gameplayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 17:51, Lord Andre 1 napisał:

Wiecie kiedy wyjdzie GTA 4 na PC?
Bo na konsole to wiem ale na kompa zawsze później niestety

No i masz odpowiedź:"[...] na kompa zawsze później [...]" ;)
A tak na poważnie, to nie wiadomo czy w ogóle na PeCeta wyjdzie... To na razie wielka niewiadoma. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:11, Kacpi10 napisał:

Ja kupię na PS2 oczywiście jeszcze w dniu premiery of kors xD

Przecież to nie będzie chyba na PS2 tylko na PS3 i XboX360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:26, KrzychoCJ napisał:

> Ja kupię na PS2 oczywiście jeszcze w dniu premiery of kors xD
Przecież to nie będzie chyba na PS2 tylko na PS3 i XboX360.


Ale na pewno będzie na tą konsolę. Może nie w tym samym dniu co PS3 i XboX360 ale później na pewno.... chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS2 nie uniesie takiej grafiki jaka będzie w GTA IV.


Tomek1120 - chyba w tym newsie pisze że będzie na PC ale później, ale lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak ciągle uważam że bedzie na PC. A to dlaczego?
1. Mafia 2 bedzie na PC a to z tą grą najczesciej porownuja gta. Więc gdy GTA4 nie bedzie beda w Mafie zasuwać.
2. Z całą pewnością PC obsłuży Rage skoro umie to także Wii.
3. W Niemczech 10% graczy ma konsole więc R* chyba nie zlekceważy tak wielkiego rynku
4. Główną postacią jest Rosjanin a w Rosji ta gra jest szalenie popularna. A tam wszyscy mają PC.
5. Nawet w USA wiele osób które miało PS2 po pewnym czasie kupowało wersję PC GTA SA żeby pograć na modach.

Więc ciągle uważam że ta gra wyjdzie na PC. Trochę argumentów się uzbierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 23:16, Tomek1120 napisał:

4. Główną postacią jest Rosjanin a w Rosji ta gra jest szalenie popularna. A tam wszyscy mają
PC.

Sprostowanie - Niko jest Serbem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 23:20, KrzychoCJ napisał:

> 4. Główną postacią jest Rosjanin a w Rosji ta gra jest szalenie popularna. A tam wszyscy
mają
> PC.
Sprostowanie - Niko jest Serbem.

No nie ważne tam chyba też wolą PC, ale będzie stacja radiowa z rosyjską muzyką a więc domyślam się że większość rosjan będzie jej słuchać. Wogóle zobaczcie komentarze o GTA SA na np. onecie z 2004 roku. Wszyscy piszą: Dlaczego ta gra wyszła tylko na konsole; żaden komputer nie udźwignie tak wielkiego terenu jak w san andreas; w końcu przestali robić na pc. Widzicie? Wtedy R* się chwalił że gra tylko na konsole. Tak samo było przy GTA 3 i VC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:56, Light Prince napisał:

Bosh ;[ . Spoko, nie? Ale na konsolach się po prostu przyjemniej gra...


...ale co to za radosc jak gra celuje za ciebie? Ja tam się zgadzam, ale nie z tobą - Konsole są nie wygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 11:39, awesome napisał:

eh, jak nie zrobia wersji na PC to idzie się załamac. Dobrze ze przynajmniej ludzie od MAFII
2 poszli po rozum do głowy i zrobią wersję na PC.


Pierdzielisz, VC i SA tez na PC mieli nie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 16:00, BigShot napisał:

Pi******lisz, VC i SA tez na PC mieli nie robic.

Chyba każda wersja GTA wyszła też na inną platformę niż przewidywano. 3, VC i SA na PC a LCS i VCS na PS2 mimo że na początku mówiono tylko o PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 16:00, BigShot napisał:

Pierdzielisz, VC i SA tez na PC mieli nie robic.


VC mieli od początku robić na PC, nikt nie mówił, że nie będzie robione, SA początkowo nie byli pewni, a później zapowiedzieli, że zostanie wydane w późniejszym czasie, więc nie do końca tak było, że przekreślali całkowicie.
Ale GTA4 niewątpliwie wydadzą również na komputery osobiste :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja właśnie mówię że to zapewne jest ukartowane z M$ i Sony. Dobra nie powiemy nic o wersji PC to może paru pececiarzy kupi konsole. A tak jak w przypadku San Andreas będzie że podadzą parę dni po premierze na konsoli. Według mnie chodzi o to żeby dużo osób kupiło konsole. I jak już wszyscy co mieli kupić kupią to zapowiedzą na PC. Taki chwyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować