Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2008 o 15:26, lothar-mb napisał:

Prawda jest taka, że teraz 99% gier jest wydawanych przede wszystkim na Xklocka i PS3.
Więc nie należy się dziwić posunięciu Rockstaru :).

Tylko że wiesz... z San Andreas był dokładnie ten sam numer. "Obecnie nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy gra ukaże się na PC" . Te zdanie nie oznacza "nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 15:29, Darkstar181 napisał:

> Więc nie należy się dziwić posunięciu Rockstaru :).
Tylko że wiesz... z San Andreas był dokładnie ten sam numer. "Obecnie nie jesteśmy w stanie
stwierdzić czy gra ukaże się na PC" . Te zdanie nie oznacza "nie".


Pewnie że nie oznacza :D ale to jest tylko nasze "gdybanie", przypuszczenie.
Na takiej samej zasadzie jak możemy sobie życzyć żeby Micro$oft wypuścił DirectX 10 pod Windowsa XP ;)). Też jest "możliwe" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2008 o 15:40, lothar-mb napisał:

Na takiej samej zasadzie jak możemy sobie życzyć żeby Micro$oft wypuścił DirectX 10 pod Windowsa
XP ;)). Też jest "możliwe" ;))

Nie na takiej samej, bo M$ wyraźnie oznajmił że NIE wyda Dx10... ale w sumie to na razie i tak sprowadza się do gdybania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Obecnie nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy gra ukaże się na PC" - to co podałeś to jest *typowa* odpowiedź marketingowca "nie jesteśmy teraz w stanie stwierdzić" i w praktyce to znaczy to samo co NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 15:54, lothar-mb napisał:

"Obecnie nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy gra ukaże się na PC" - to co podałeś to jest
*typowa* odpowiedź marketingowca "nie jesteśmy teraz w stanie stwierdzić" i w praktyce to znaczy
to samo co NIE.

tylko że przy san andreas też tak mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę bo to widać w środowisku pseudo-graczy (czyt.piraci), gdy wyszło GTA:SA to wszyscy mówili że to najlepsza gra w historii, a to dzięki temu że można było uprawiać sex, no nic a piractwo na konsolach jest niskie więc nie dziwię się w posunięciu RockStars-a. ŚMIERĆ PIRATOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 18:48, Bratek196 napisał:

A ja się cieszę bo to widać w środowisku pseudo-graczy (czyt.piraci), gdy wyszło GTA:SA to
wszyscy mówili że to najlepsza gra w historii, a to dzięki temu że można było uprawiać sex,
no nic a piractwo na konsolach jest niskie więc nie dziwię się w posunięciu RockStars-a. ŚMIERĆ
PIRATOM.

Tylko że na PS2 też się dało ten sex włączyć. A na PC działał też w legalnej wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z którego roku jest GTA:SA?
W którym ma być IV ?
To jest "gangstah game" :> Tu nic nie jest przewidywalne tak jak Tommy Vercetti ;)

Zobacz sytuację na rynku gier (X360+PS3) i porównaj z tą gdy było wydane SA

P.S. Nie wiem jak inni fani serii ale ja jestem w stanie kupić kons. żeby się cieszyć nową częścią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 21:36, lothar-mb napisał:

z którego roku jest GTA:SA?
W którym ma być IV ?
To jest "gangstah game" :> Tu nic nie jest przewidywalne tak jak Tommy Vercetti ;)

Zobacz sytuację na rynku gier (X360+PS3) i porównaj z tą gdy było wydane SA

P.S. Nie wiem jak inni fani serii ale ja jestem w stanie kupić kons. żeby się cieszyć nową
częścią :)

Ja jednak wolę żeby było na PC. Będę mieć lepszą grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 13:03, Mroczny Joga napisał:

CO mówisz że grafika na kompie w gta4 bedzie lepsza od tej na next ...


TAK właśnie myślę...sam zobacz, jak gta będzie na kompie to od premiery PS3 trochę minie a konsolka nie przewiduje upgrade''ów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 13:09, Mroczny Joga napisał:

To życze ci powodźenia jak ci to pójdźie na kompie tak jak na konsolach to będziesz wielki

No czego chcesz. Taka 8800GT Ma przepustowość 80GB a karta w PS3 tylko 22GB. Konsole są bardzo słabe. W takim Xboxie 360 pogorszyli grafikę aby GTA4 się nie cięło. Za jakiś rok grafika na konsolach będzie pośmiewiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 14:23, Mroczny Joga napisał:

Hmmm.... to se kupuj co miech nowe czesci do kompa >.<

Chyba cię pogięło. Nowe grafy nie wychodzą co miesiąc. A ty płać 300zł za grę a potem płacz że ci RRoD wyskoczyło fanboju. Pozatym w Xboxie pogarszali grafikę dla GTA4 bo się tnie na tym złomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hhh... zraeszta grafika to nie wszystko i wole miec troche gorsza garafe i mi sie ciac nie bedzie a tobie na pc bedzie tak jak z gothic3 całe forum sie głowiło co zrobic żeby sie nie cieło a kiedy w do tego dojdziecie ja już przjede GTA4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No brawo najpierw mówisz że bedziecie mieli super grafe a jak powiem że będzie gorsza to że grafa to nie wszystko. i wszyscy fanboje konsol tak mówią. a jak komuś się tnie to niech zmiejszy detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować