Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2008 o 18:01, Szumi 12 napisał:

Nie grałem zbyt długa w GTA 4 na Xboxie ale wydaje mi sie ze GTA 4 byłoby lepsze na PC-ta


Gram w GTA IV na X360 i muszę powiedzieć, że jestem zawaliście zadowolony z gry... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 00:15, Falconer napisał:

> Nie grałem zbyt długa w GTA 4 na Xboxie ale wydaje mi sie ze GTA 4 byłoby lepsze
na PC-ta

Gram w GTA IV na X360 i muszę powiedzieć, że jestem zawaliście zadowolony z gry... :)


Wiesz nie wszyscy maja Xboxa jak już napisałem wydaje mi się, że na PC-ta byłoby lepsze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 11:48, Rumcajs52 napisał:

>
A dlaczego było by lepsze?


Myślę,że sterowanie byłoby łatwejsze i grafa trochę lepsza.Ogólnie według mnie GTA na PC-ty są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 11:43, Szumi 12 napisał:

> > Nie grałem zbyt długa w GTA 4 na Xboxie ale wydaje mi sie ze GTA 4 byłoby lepsze

> na PC-ta
>
> Gram w GTA IV na X360 i muszę powiedzieć, że jestem zawaliście zadowolony z gry...
:)

Wiesz nie wszyscy maja Xboxa jak już napisałem wydaje mi się, że na PC-ta byłoby lepsze
!!


Niby czemu? Bo celowałbyś myszą a nie padem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 11:58, Virus 500 napisał:

Ile czasu zajmuje przejście całej gry >?


Jak oglądasz cutscenki, jeździs na miejsce misji, to tak z 30 godzin. Bez cutscenek, jeźdząc taksówkami i skipując czas przejazdu, to tak z 23 godizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 11:59, Virus 500 napisał:

No oczywiście tutaj bez wątpienia , wystarczy zobaczyć na San Andreas jakie super sterowanie
jest


Dokładnie!

Dlatego twierdzę, że najlepszą wersją byłaby wersja PC !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 11:58, Virus 500 napisał:

Ile czasu zajmuje przejście całej gry >?



Ja właśnie mam 97,5% oraz zabite 71 flying ratsów i zajęło mi to dotychczas 62 godziny. Myślę że w ciągu 65h powinienem uwinąć się ze 100%. Zaznaczam tutaj iż się nie spieszyłem i wątek główny zajął mi 35h...

Dnia 29.06.2008 o 11:58, Virus 500 napisał:

No oczywiście tutaj bez wątpienia , wystarczy zobaczyć na San Andreas jakie super sterowanie jest


Ale w przypadku GTA IV sterowanie na klawiaturze jest prawie niemożliwe. Na przykład Niko na konsolach biegnie sprintem jeśli wciska się szybko A (na PS3 chyba X) i jest to całkiem wygodne. A wyobrażasz siebie, siedzącego przed kompem i naciskającego jednocześnie [W] (chód do przodu), klepiącego w [space] (sprint) oraz oczywiście sterującego myszą? Bo według mnie to conajmniej niewygodne...

Pozatym lot helikopterem byłby conajmniej niewygodny, gdyż w GTA IV podczas lotu liczy się maksymalna precyzja, a do tego do kierowana helikopterem używa się aż:

2 triggerów - obniżają i zwiększają wysokość
2 bumpery - obracają helikopter wokół własnej osi
Lewy Stick - Pochyla helikopter

Do tego jeszcze strzelanie w przypadku Apache, oraz obrót kamery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 12:11, Szumi 12 napisał:

> No oczywiście tutaj bez wątpienia , wystarczy zobaczyć na San Andreas jakie super
sterowanie
> jest

Dokładnie!

Dlatego twierdzę, że najlepszą wersją byłaby wersja PC !!

Klawiatury by Ci nie starczyło na te wszystkie manewry. Dla przykładu sprint- w najlepszym razie odpowiadałyby za to 2 klawisze- jeden kierunkowy, a drugi sprintowy. Dalej, celowanie. Na pewno nie byłoby auto aima, bo w końcu na myszkach NIBY prościej. Jak wyobrażasz sobie jednoczesne strzelanie i bieganie? Myszka, LPM, W oraz Space Bar. Wygody co niemiara. Pozostaje jeszcze kwestia silnika graficznego oraz wymagań sprzętowych. Liberty City to ogromne miasto i jestem pewien, że aby je zobaczyć bez loadingów trzeba by było posiadać 2 karty graficzne, a gra z przycinkami jeszcze bardziej utrudnia, m.in celowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 12:13, Falconer napisał:


> Do tego jeszcze strzelanie w przypadku Apache, oraz obrót kamery...

Anichilattora... :)


Kurde, żeczywiście. W GTA: VC i SA jakoś szybko zapamiętywałem nazwy wszystkich pojazdów, w GTA IV nadal słabo pamiętam niektóre :-/

Szumi 12

Dnia 29.06.2008 o 12:13, Falconer napisał:

Dlatego twierdzę, że najlepszą wersją byłaby wersja PC !!


Wy już macie swój temat o GTA IV na PC, to po co przyszliście wrzeszczeć? "GTA IV NA PC BEDZIE COOL!!1One"

Ja wam radzę powoli pogodzić się z tym że na PC nowe GTA po prostu nie wyjdzie. Wkońcu czas mija a w temacie cisza (to już dwa miesiące od premiery na PC)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 12:14, Virus 500 napisał:

A w grze są jakieś ukryte paczki jak w poprzednich częściach ?


Są. Tzw. latające szczury - gołębie do ustrzelenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam Xbox`a 360 i PS 3 ale się tylko dopytuję o gry , wiecie czy warto będzie ją kupić jak wyjdzie na PC .


A w grze jest czołg ?? i czy można robić samowolne napady na bank ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować