Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2008 o 12:28, hagen321 napisał:

mam pytanie kogo bardziej opłaca się zabić:playboy x czy digimara czy jakoś tak prosze
o podanie jeśli to możliwe wad i zalet każdego z morderstw????

Zabijasz Dweyna = dostajesz 50 tys. $ i kończysz z nim znajomość
Zabijasz Playboya X = dostajesz apartament Playboya X oraz możesz się zaprzyjaźnić z Dweynem którego specjalną umiejętnością jest wezwanie wsparcia, w postaci dwóch meneli(jeden z pistoletem maszynowym, a drugi ze zwykłym pistolem).

Lepiej zabić Playboya X, chociaż jest to trochę trudniejsze niż zabicie Dweyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 12:28, hagen321 napisał:

mam pytanie kogo bardziej opłaca się zabić:playboy x czy digimara czy jakoś tak prosze
o podanie jeśli to możliwe wad i zalet każdego z morderstw????

Dwayne. Tak się nazywa ten drugi :)
SPOJLER
Gdy zabijemy Playboy''a X zdobędziemy jego metę. Jest to chyba najlepsza chata w grze.
Po zabiciu Dwayne''a na konto wpłynie nam 50.000 $.
Wg. mnie lepiej zabić Playboy''a bo Dwayne może być naszym przyjacielem, a Playboy ma naprawdę fajne mieszkanko.
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 12:38, Szperacz Robson napisał:

> mam pytanie kogo bardziej opłaca się zabić:playboy x czy digimara czy jakoś tak
prosze
> o podanie jeśli to możliwe wad i zalet każdego z morderstw????
Dwayne. Tak się nazywa ten drugi :)
SPOJLER
Gdy zabijemy Playboy''a X zdobędziemy jego metę. Jest to chyba najlepsza chata w grze.
Po zabiciu Dwayne''a na konto wpłynie nam 50.000 $.
Wg. mnie lepiej zabić Playboy''a bo Dwayne może być naszym przyjacielem, a Playboy ma
naprawdę fajne mieszkanko.
KONIEC SPOJLERA


Chyba 25 patyków. Nie 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 13:54, Miluś napisał:

Chyba 25 patyków. Nie 50.

No kurdę, przed edycją posta wpisałem 25, zasugerowałem się postem z poprzedniej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie !! Od wczoraj mam gta 4 i dosłownie jak gram to sram :D Gra jest wyczepista w kosmos. Graficznie wygląda bardzo ładnie, grywalność jak to w dziełach *R maksymalna 10. Jedyne do czego można się przyczepić to ... nic ! Jak narazie nie znalazłem żadnych słabych punktów gry. Dzisiaj cały dzień u siebie w pokoju z włączoną konsolą. Tylko przerwa na śniadanie, obiad, boicho, kolacja ... Dobra idę grać. Bardziej się po podniecam później :P Pozdor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem... przechylil mi sie Xbox, plytka w srodku zaskrzypiala, mam piekna ryse dookola plyty. Nie da sie grac. Czy dystrybutor wymieni dysk na nowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej napisz do Cenegi. Kiedyś była taka akcja, ale tylko z grami wydawanymi przez M$. Wątpię, żeby Ci wymienili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 06:14, Deamian napisał:

a ja mam problem... przechylil mi sie Xbox, plytka w srodku zaskrzypiala, mam piekna
ryse dookola plyty. Nie da sie grac. Czy dystrybutor wymieni dysk na nowy ?


Gdzieś mi się o uszy obiło, że komuś Cenega płytki wymieniała. Nie mam jednak pojęcia, czy była to gra na X360, PS3 czy PC. Myślę, że najprościej będzie gdy zadzwonisz do dystrybutora i sam się o to spytasz. Jeżeli odmówią, pozostaje regeneracja płytki - podobno sprawdza się całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 08:53, Klimos napisał:

> a ja mam problem... przechylil mi sie Xbox, plytka w srodku zaskrzypiala, mam piekna

> ryse dookola plyty. Nie da sie grac. Czy dystrybutor wymieni dysk na nowy ?

Gdzieś mi się o uszy obiło, że komuś Cenega płytki wymieniała. Nie mam jednak pojęcia,
czy była to gra na X360, PS3 czy PC. Myślę, że najprościej będzie gdy zadzwonisz do dystrybutora
i sam się o to spytasz. Jeżeli odmówią, pozostaje regeneracja płytki - podobno sprawdza
się całkiem nieźle.



wydanie niemieckie, kupione na aukcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2008 o 10:28, Deamian napisał:

wydanie niemieckie, kupione na aukcji...

W takim razie pozostaje tylko regeneracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 10:59, jackass napisał:

> wydanie niemieckie, kupione na aukcji...
W takim razie pozostaje tylko regeneracja

Albo kontakt z niemieckim dystrybutorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, skoro widzę, że temat nawet już nawiązany, to czy faktycznie Cenega wymienia płyty z GTA4 i czy robi to do teraz? Proszę o odpowiedź, bo Cenega pokazuje mi odbytnice i nie odpisuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem. GTA 4 mam od przed wczoraj i gram, gram i gram, aż tu nagle dzisiaj nie wiadomo dlaczego wyskakuje błąd że nie można odczytać płytki i każe mi przetrzeć ją miękką ściereczką. Taki komunikat wyskakuje od momentu kiedy dostałem drugą kryjówkę w Boah (czy coś takiego), po spaleni starej. Wyskakuje on wszędzie, nie tylko w jakimś konkretym miejscu, ale gdzie nie pójdę to on w końcu wyskoczy. Czasem po wczytaniu gry pogram 3 min. i wyskakuje komunikat, a czasem pogram 15 min. i wyskakuje komunikat, ale nie dłużej. Wychodzi z tego, że gra powinna być od dołu do góry porysowana, a nie jest prawie wogóle. Czy wie ktoś może co można z tym zrobić ? Na początku myślałem, że może coś z laserem od x''a się stało, ale odpaliłem inne gry i chodziły jak powinny. Prosze o odpowiedź. Gre kupiłem na allegro.pl, nową w folii i odebrałem ją osobiście. Prosze jeszcze raz o odpwiedź. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 19:13, Qbasmok007 napisał:

Mam spory problem. GTA 4 mam od przed wczoraj i gram, gram i gram, aż tu nagle dzisiaj
nie wiadomo dlaczego wyskakuje błąd że nie można odczytać płytki i każe mi przetrzeć
ją miękką ściereczką. Taki komunikat wyskakuje od momentu kiedy dostałem drugą kryjówkę
w Boah (czy coś takiego), po spaleni starej. Wyskakuje on wszędzie, nie tylko w jakimś
konkretym miejscu, ale gdzie nie pójdę to on w końcu wyskoczy. Czasem po wczytaniu gry
pogram 3 min. i wyskakuje komunikat, a czasem pogram 15 min. i wyskakuje komunikat, ale
nie dłużej. Wychodzi z tego, że gra powinna być od dołu do góry porysowana, a nie jest
prawie wogóle. Czy wie ktoś może co można z tym zrobić ? Na początku myślałem, że może
coś z laserem od x''a się stało, ale odpaliłem inne gry i chodziły jak powinny. Prosze
o odpowiedź. Gre kupiłem na allegro.pl, nową w folii i odebrałem ją osobiście. Prosze
jeszcze raz o odpwiedź. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.


Mialem to w tym samym miejscu... Ja wymieniłem grę i działało ale jeśli nie masz takiej możliwości to polecam regeneracje płyty na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2008 o 22:21, Orteos napisał:

Mialem to w tym samym miejscu... Ja wymieniłem grę i działało ale jeśli nie masz takiej
możliwości to polecam regeneracje płyty na allegro...


Mam nadzieję, że grę mi wymienią. Była kupowana na allegro, ale była wystawiona jako sklep, więc raczej nie ma takiej możliwości, że mi gry nie wymienią. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umyłem płytę z grą GTA4 w ciepłej wodzie i w mydle i faktycznie troche to podziałało. Grałem dłużej, ale nadal ten błąd wyskakiwał. Fakt nie wyskakiwał on już tak szybko, tylko troche później, ale mimo to zawsze wyskakiwał. W dodatku w niektórych momętach konsola cichnie i włąśnie w nich wyskakuje błąd żeby przetrzeć płytę, lecz czasem jest troche ciszej,ciszej aż w końcu z powrotem robi się głośna jak sokowirówka. Widać, że nie pozostaje mi nic innego, niż wymiana płyty na nową. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 21:05, Tal441 napisał:

Jest możliwość kupna jakiejś nowej kryjówki, czy można mieć tylko te, które dostaję się
po/w misji?


Nie ma możliwości kupowania swoich "apartamentowców".
Musimy się przystosować do tego, co gra nam daje. Niestety, nie ma tak dobrze jak było chociażby w SA, gdzie mogliśmy kupować sobie mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głupie pytanie ale od niedawna posiadam konsolę :P . Czy ja jako posiadacz X360 mogę grać w gta4 z posiadaczami PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Aktualnie w żadnej grze nie ma możliwości rozgrywki cross-platformowej X360-PS3 (w niektórych przypadkach możesz co najwyżej grać z posiadaczami PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować