Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pochmurna wiosna i piękna zima na nowych obrazkach z Assassin`s Creed III

22 postów w tym temacie

Zima podoba mi się znacznie bardziej, wiosna taka jakaś brzydka. Nie wiem na ile to kwestia niskiej rozdzielczości obrazków, a na ile słabości technologii (która powstała z myślą o pokazywaniu miast, a nie natury).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 18:10, Kadaj napisał:

Zima podoba mi się znacznie bardziej, wiosna taka jakaś brzydka. Nie wiem na ile to kwestia
niskiej rozdzielczości obrazków, a na ile słabości technologii (która powstała z myślą
o pokazywaniu miast, a nie natury).


Przecież wielu już pisało o tym, że te niby fotki pokazujące wiosnę co klatki z filmiku, który pokazuje bardzo wczesną wersję gry, ponoć nawet sprzed dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 18:12, lis_23 napisał:

Przecież wielu już pisało o tym, że te niby fotki pokazujące wiosnę co klatki z filmiku,
który pokazuje bardzo wczesną wersję gry, ponoć nawet sprzed dwóch lat.

Jak? Gdzie? Kiedy? W którym newsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2012 o 18:17, Kadaj napisał:

Jak? Gdzie? Kiedy? W którym newsie?


Chyba we wszystkich newsach pisze że są to fotki ze wczesnej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 18:29, lis_23 napisał:

Chyba we wszystkich newsach pisze że są to fotki ze wczesnej wersji gry.


Twórcy zawsze tak mówią, gdy screeny nie wzbudzają zachwytu, ale mnie to jakoś nie przekonuje. Zwykle okazuje się, ze grze bliżej do tego, co prezentowały fotki z "wczesnej" wersji gry niż te odpicowane screeny z wersji finalnej. Nie wierzę, że w ostatecznej wersji zniknie wszechobecny blur, lub że te kanciaste patyki wystające z ziemi zostaną przemodelowane i zaczną przypominać drzewa. Cienie faktycznie mogliby poprawić, bo nawet przy pochmurnej pogodzie są ostre i smoliste jak w słoneczne południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 18:42, lis_23 napisał:

A ja jednak proponuję poczekać do momentu aż zobaczymy pierwsze filmiki z rozgrywki i
dopiero wtedy oceniać.

Cii, niech narzekają. Nie wiem czemu, ale to lubią. Swoją drogą screeny mają same w sobie tragiczną jakość, ale jakoś tego nikt nie zauważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że konsole już niedomagają. Wyobraźcie sobie jak pięknie to by mogło wyglądać gdyby zaczekali z trójką na nową generacje konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 18:46, Mercuror napisał:

Cii, niech narzekają. Nie wiem czemu, ale to lubią. Swoją drogą screeny mają same w sobie
tragiczną jakość, ale jakoś tego nikt nie zauważa.


A ja nie wiem czemu w internecie każda krytyka jest odbierana jak narzekanie. Chyba po to są prezentowane te screeny, aby móc o nich podyskutować i ocenić? Jeśli faktycznie okaże się, że finalnie gra będzie wyglądała dużo lepiej, to na pewno nikt z "narzekających" nie będzie z tego powodu rozczarowany, tylko przyklaśnie twórcom i powie "dobra robota, Ubisoft".

Ludzie, nie przesadzajcie z tą poprawnością - nie grałeś, więc nie oceniaj. Rety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2012 o 18:55, Ziw napisał:


A ja nie wiem czemu w internecie każda krytyka jest odbierana jak narzekanie.


Może dlatego, że Polacy tylko narzekają?
to taka nasza narodowa rozrywka ;)

czasami odnoszę wrażenie, że aby gracz z naszego kraju nie narzekał trzeba by mu dać grę w bardzo niskiej cenie z masą dodatkowej treści, opłacić mu kuriera, rozpakować grę, zainstalowac, spatchować i zaparzyć herbatkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 18:59, lis_23 napisał:


>
> A ja nie wiem czemu w internecie każda krytyka jest odbierana jak narzekanie.

Może dlatego, że Polacy tylko narzekają?
to taka nasza narodowa rozrywka ;)

czasami odnoszę wrażenie, że aby gracz z naszego kraju nie narzekał trzeba by mu dać
grę w bardzo niskiej cenie z masą dodatkowej treści, opłacić mu kuriera, rozpakować grę,
zainstalowac, spatchować i zaparzyć herbatkę ;)



To prawda, ale nie popadajmy w skrajności. Czy ktoś w tym temacie z góry założy, że ta gra będzie zła, pełna bugów i w ogóle nie do grania? Nie, wszyscy ocenili tylko tych kilka screenów zamieszczonych w newsie. Ale zawsze muszą się znaleźć jacyś obrońcy moralności, którzy nie tolerują krytyki. Czy przed zakupem gry czy filmu naprawdę nie sugerujesz się żadnymi zwiastunami, zdjęciami, opiniami? Niektórzy chyba uważają, że żeby móc powiedzieć coś o grze trzeba ją najpierw kupić i przejść. Tacy ludzie są ulubionymi klientami wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 18:55, Ziw napisał:

A ja nie wiem czemu w internecie każda krytyka jest odbierana jak narzekanie. Chyba po
to są prezentowane te screeny, aby móc o nich podyskutować i ocenić? Jeśli faktycznie
okaże się, że finalnie gra będzie wyglądała dużo lepiej, to na pewno nikt z "narzekających"
nie będzie z tego powodu rozczarowany, tylko przyklaśnie twórcom i powie "dobra robota,
Ubisoft".

Spędziłem zbyt dużo czasu w internecie, żeby porzucić takie nadzieje ;) Tacy ludzie potem siedzą cicho, albo znajdują nowy pretekst do "krytykowania", przemilczając wcześniejszy.

Dnia 13.04.2012 o 18:55, Ziw napisał:

Ludzie, nie przesadzajcie z tą poprawnością - nie grałeś, więc nie oceniaj. Rety.

Twórcy zawsze tak mówią, gdy screeny nie wzbudzają zachwytu, ale mnie to jakoś nie przekonuje. Zwykle okazuje się, ze grze bliżej do tego, co prezentowały fotki z "wczesnej" wersji gry niż te odpicowane screeny z wersji finalnej. Nie wierzę, że w ostatecznej wersji zniknie wszechobecny blur, lub że te kanciaste patyki wystające z ziemi zostaną przemodelowane i zaczną przypominać drzewa. Cienie faktycznie mogliby poprawić, bo nawet przy pochmurnej pogodzie są ostre i smoliste jak w słoneczne południe.
Cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że te tzw. screeny pokazujące wiosnę to tak naprawdę fotki z filmiku w niskiej rozdzielczości, dlatego też uważam że nie należy sobie nimi w ogóle zawracać głowy bo finalna wersja gry na pewno będzie wyglądać inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 19:18, Mercuror napisał:

Spędziłem zbyt dużo czasu w internecie, żeby porzucić takie nadzieje ;) Tacy ludzie potem
siedzą cicho, albo znajdują nowy pretekst do "krytykowania", przemilczając wcześniejszy.
> Ludzie, nie przesadzajcie z tą poprawnością - nie grałeś, więc nie oceniaj. Rety.


Skoro spędziłeś " zbyt dużo czasu w internecie, żeby porzucić takie nadzieje", to znaczy, że jej nie porzuciłeś. Uwielbiam przytyki od osób, które nawet nie potrafią logicznie skonstruować swojej wypowiedzi.

Dnia 13.04.2012 o 19:18, Mercuror napisał:

Twórcy zawsze tak mówią, gdy screeny nie wzbudzają zachwytu, ale mnie to jakoś nie
przekonuje. Zwykle okazuje się, ze grze bliżej do tego, co prezentowały fotki z "wczesnej"
wersji gry niż te odpicowane screeny z wersji finalnej. Nie wierzę, że w ostatecznej
wersji zniknie wszechobecny blur, lub że te kanciaste patyki wystające z ziemi zostaną
przemodelowane i zaczną przypominać drzewa. Cienie faktycznie mogliby poprawić, bo nawet
przy pochmurnej pogodzie są ostre i smoliste jak w słoneczne południe.

Cóż...


Przeczytaj jeszcze raz mojego posta, zastanów się chwilę, przypomnij sobie lekcje z czytania ze zrozumieniem, a może załapiesz, że kierowałem te słowa do osób, które wyznają poglądy "nie grałeś, nie oceniaj". A ja się do nich nie zaliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować