Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analitycy wieszczą: PSN stanie się płatne, a PlayStation 4 będzie montowane... w najnowszych telewizorach Sony!

21 postów w tym temacie

Jeśli PSN zrobią płatne już widzę ile konsol zostanie odłączonych i ile klientów straci Sony kolejny postrzał w kolano sobie SONY zafunduje jeśli dojdzie do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony samo jest sobie winne ich telewizory są beznadziejne , samsung i LG oferuje znacznie lepsze telewizory i po znacznie niższej cenie . W budowanie PS4 też i w niczym nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSN będzie płatne, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. MS już 6. rok bije kasę na XBL, więc dziw, że Sony trzyma się z dala od tego.

Problem w tym, czy Sony będzie w stanie zachęcić ludzi do zakupu, bo w aktualnym stanie raczej nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się pomysł połączenia konsoli z telewizorem. Jedynym minusem jest to, że nigdzie nie moglibyśmy jej zabrać. ;) Cóż, straty jakie ponosi Sony w ostatnich czasach wymagają na Japończykach podjęcia pewnych działań. Być może PSN na tym ucierpi, teraz to tylko gadanie analityków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 17:28, ZubenPL napisał:

Sony samo jest sobie winne ich telewizory są beznadziejne , samsung i LG oferuje znacznie
lepsze telewizory i po znacznie niższej cenie . W budowanie PS4 też i w niczym nie pomoże.


Oj tam, oj tam.Ja mam TV od SONY i jest b.dobre.Jakość obrazu też jest dobra.
A co do wbudowanego PS4 do TV to ciekawie brzmi.Może jak będzie się kupować nowe TV to od razu z konsolą.Fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli wpadną na pomysł PSN płatnego to będzie ciekawie. Ale też nie ma co się dziwić, bo w tamtym roku przez hakerów stracili naprawdę spore pieniądze... a panowie analitycy lubią podkręcać ciepełko w piecu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsola z telewizorem? Jako opcja - może. Choć ja na pewno bym się na coś takiego nie zdecydował. Przestałoby to być dla mnie konsolą taką jak to rozumiem teraz. PSN płątne? Na litość Boga, tak, tak, tak! Ale tylko jeżeli otrzymam za to odpowiednio wysoką jakość. Nie ten ledwo zipiący chłam co jest teraz. Nie muszę dostawać gier za friko i innych bajerów jak to w Plusie, przede wszystkim chciałbym żeby usługa była wygodna, bezpieczna, przejrzysta i sprawna, a nie ciągłe konserwacje. I multiplayer też tylko dla tych co płacą. Im mniej idiotów w okolicy, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Analitycy twierdzą iż granie po siecie pozostanie darmowe. Wątpię, aby to było "do ruszenia". Trzeba spodziewać się więcej fajniejszego kontentu dla "Plusowców". Wydaje się być fair. A co do konsoli w TV - wiadomo, że byłaby to tylko opcja, a nie wyłączna droga dystrybucji następczyni PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozyjemy zobaczymy ;) a jeżeli psn ma być płatne to ok,ale wtedy ma się znacznie podnieść jakość usług sieciowych sony(sony w tej kwestii jest daleko za MS),konserwacja serwerów nie co tydzień,pół miesiące tylko raz na kwartał.

jak już mówiłem niech psn będzie płatne,ale wtedy jakość ma się znacznie podniesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 18:54, Fimbulvinter napisał:

Czym się różni analityk od wróżki?

Jak analityk coś powie, to dana firma może stracić albo zyskać na giełdzie. No i zarobki nie te :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsola w TV to głupi pomysł. Chyba, że na zasadzie "wkładanego" modułu, ale czy to wtedy ma też jakiś sens? Konsolę mogę ze sobą zabrać, z pokoju do pokoju, do kolegi, gdziekolwiek. A TV 42 cale? No nie bardzo. Jednoznacznie taki pomysł to strzał w stopę nogi, która i tak kuleje. Lepiej by zrobili tworząc multimedialną konsolę otwartą na nowości i NIE ograniczony ze wszystkich stron soft. Jeśli przekombinują ze sprzętem to cena będzie wysoka, zabije sprzedaż, a programiści będą strzelać do siebie samych jak będą musieli stworzyć jakąś grę.

Płatne multi? Jedynie w formie takiej, że kupuję PS+ i wtedy mam i PS+ i mogę grać w multi. Płacenie za multi i potem za PS+ dla mnie odpada, choć niestety znajdą się i tacy, którzy z chęcią wyłożą jeszcze większy hajs, tak jak ma to miejsce przy [m-I] DLC, grach crapach jednych gorszych od drugich, odgrzewanych kotletach, pociętych na kawałki bez zakończenia badziewach, które przed premierą były och i ach. Więc tutaj chyba cicho będę musiał się dostosować żegnając kolejne złotówki zamiast na nowe gry to w sakwę bez dna Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi, przecież tam poza wersjami demo (udostępnianymi czasowo, nie wiecznie) nie ma zupełnie nic ciekawego... Dodam, wersjami demonstracyjnymi, które mają zachęcać do kupowania gier. Jeżeli to będzie płatne, to oczywistym jest to, że wielu graczy nigdy nie pozna gier, które być może by kupili po zagraniu w demo (ja np wielu gier nie planowałem i przynajmniej z 20 pozycji dopisałem do listy zakupów po grze w demka). To jest bzdura, coś co jest od zawsze za darmo na PC miałoby być płatne na konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować