• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
jendrek1988

Wiedźmin 2. Problem z instalacją Edycji Rozszerzonej (Z podmienionymi plikami patcha 2.1)

Pytanie

Witam. Pomóżcie, proszę, bo mnie szlag trafi. Nie mam już sił do tej Edycji Rozszerzonej. Zamiast zrobić grę w stu procentach sprawną to spier-- dzielą sprawę i się trzeba użerać z kilkugigowymi poprawkami.

Ściągnąłem w końcu Edycję Rozszerzoną Wiedźmina 2, ale przy instalacji wyskakuje błąd. Zainstalowałem najpierw patch 1.35, następnie 2.0. Później chciałem zainstalować ER, ale po dwudziestym podejściu w tym samym momencie wyskakuje mi błąd z plikiem "patch0.dzip". Instalacja się zatrzymuje. Podmieniłem dwa pliki z newsa o Wiedźminie 2, w którym pisano, iż dwa pliki są zepsute. Zrobiłem wszystko i nadal nic. Krążę po necie w poszukiwaniu odpowiedzi, ale nie znalazłem rozwiązania problemu. Jak komuś się uda, to się nie podzieli, jak to zrobił, tylko wychodzi z założenia "mi się udało więc jest cudnie, reszta niech się martwi".

Proszę o odpowiedź, bo krew mnie zaleje. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

66 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 21.04.2012 o 22:39, maxmenista napisał:

ULmen to jest Warownia Starego Morza a nie ta główna strona ;/

O kurde sorki za pomyłkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Aha i jeszcze jedno. Usunąłem wiedźmina 2 i nie mogę w niego grać bo jak próbuję uruchomić to wyskakuje mi abym podał klucz aktywacyjny. Nic nie muszę wpisywać ale jak chcę pograć to wyskakuje mi pobieranie tego Downoladera i nie mogę grać .

Co zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.04.2012 o 10:39, piorek93 napisał:

To z Goga sciagnac Backupa i bez problemu



W przypadku niektórych osób moze i bez problemu. Nie każdemu jednak działa, pomimo WSZELKICH sposobów próbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a więc tak, ja wszystkie party wersji rozszerzonej ściągnąłem jdownloaderem, zainstalowałem przez TW2EE_patch.exe i zainstalowało się bez problemu, może komuś się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.04.2012 o 18:20, RobeN napisał:


Dlatego jest dział pomocy technicznej, którego zadaniem jest rozwiązywanie problemów,
gdy te wystąpią.



Może i tak, ale na ten przykład dajmy twórców Wiedźmina. Niby dbają, by produkt był idealny, a jednak. Choć nic nie jest idealne, więc w sumie nie ma co ich winić, ale jak robią patcha, to lepiej byłoby, gdyby był sprawny 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.04.2012 o 22:45, jendrek1988 napisał:

Może i tak, ale na ten przykład dajmy twórców Wiedźmina. Niby dbają, by produkt był idealny,
a jednak. Choć nic nie jest idealne, więc w sumie nie ma co ich winić, ale jak robią
patcha, to lepiej byłoby, gdyby był sprawny 100%.


Patch jest sprawny.
Problemy z instalacją zależne są od konfiguracji programowych lub sprzętowych komputerów.
Niestety PC to nie konsola, gdzie zawsze wszystko jest jednakowe.
Ile PCtów tyle może być kombinacji - stąd pojawiać się mogą problemy => programy antywirusowe, inne aplikacje działające w tle, problemy ze stabilnością RAM, etc.

Dlatego właśnie stworzono dział pomocy, by w takich sytuacjach pomógł użytkownikowi znaleźć przyczynę problemu i ją wyeliminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.04.2012 o 22:55, RobeN napisał:

Patch jest sprawny.
Problemy z instalacją zależne są od konfiguracji programowych lub sprzętowych komputerów.
Niestety PC to nie konsola, gdzie zawsze wszystko jest jednakowe.
Ile PCtów tyle może być kombinacji - stąd pojawiać się mogą problemy => programy antywirusowe,
inne aplikacje działające w tle, problemy ze stabilnością RAM, etc.

Dlatego właśnie stworzono dział pomocy, by w takich sytuacjach pomógł użytkownikowi znaleźć
przyczynę problemu i ją wyeliminować.



Dziwne. Grałem w wiele gier, które patchowałem, a to jest pierwsza z jaką mam problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2012 o 12:08, jendrek1988 napisał:

Dziwne. Grałem w wiele gier, które patchowałem, a to jest pierwsza z jaką mam problemy.


Gdyż mało aktualizacji ma 10GB?
Gdyż aktualizacje programów antywirusowych potrafią być nieprzewidywalne?

Ja dla przykładu grałem sobie w różne części Sherlocka Holmesa i w ten weekend moim oczom ukazał się komunikat, że GAME.EXE jednej z części nosi w sobie "prawdopodobną pochodną Trojana". Oczywiście nie jest to prawdą - ale w tym momencie już nie mogłem uruchomić owej gry. Dopiero kolejna aktualizacja antywirusa spowodowała, że program zmienił zdanie i znów uznał grę za bezpieczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po skontaktowaniu się z Pomocą Techniczną CDP i wykonaniu poleceń przez nich podanych (polegających na podmianie kilku plików) stwierdzam stuoricentowe zainstalowanie patcha. Niestety, nie pomogę innym, ponieważ każdy może mieć zepsute inne pliki. Wysłałem CDP sumę kontrolną katalogu z ER po prostu. Dzięki za próby pomocy etc. Temat do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.04.2012 o 22:37, ULmen napisał:

Czyli jak? trezba jakieś pliki pobrać dodatkowe podmienić i tyle?



Odpowiedzieli, że mam błędne kilka plików. Ściągnąłem je (i nie sprawdziłem ponownie) i okazały się już dobre. Zainstalowałem. Od siebie radzę napisać do CDP (z linka/u RobeNa) i wtedy podmienić te, które wskażą. Mi to pomogło. Wybaczcie, że nie pomogę inaczej, ale... Mi się wydaje, że to zwykły fart. Nie chcę wprowadzać w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.04.2012 o 23:54, ULmen napisał:

Dobra Fajnie że napisałeś że ci działa :)



Tyle, że w żaden sposób nie pomogłem innym, a to był mój drugi cel, bo jak wspomniałem chyba tutaj już - na innych forach się nie chwalą jak to zrobili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, chciałbym podzielić się ze swoim problemem. Otóż ściągnąłem edycję roz. ręcznie i w trakcie instalacji nie mogę wybrać plików dialogowych a bez tego gra nie chce się zainstalować. Pliki z polskim dubbingiem pobrałem i nawet po zainstalowaniu ich za pomocą patchera sytuacja się nie zmieniła. Mógłby mi ktoś coś zasugerować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poradziłem sobie z tym problemem ale teraz mam inny. Otóż mam problem z instalacją edycji roz. i błąd jest ten sam co w instrukcji od CD Projektu. Postępuję zgodnie z instrukcją ale wciąż pobieram uszkodzone party, i nie wiem gdzie szukać właściwych, a w instrukcji napisano żeby pobierać te party ze strony Witchera, tylko jaki to sens skoro są uszkodzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.04.2012 o 11:02, Pgrus napisał:

Poradziłem sobie z tym problemem ale teraz mam inny. Otóż mam problem z instalacją edycji
roz. i błąd jest ten sam co w instrukcji od CD Projektu. Postępuję zgodnie z instrukcją
ale wciąż pobieram uszkodzone party, i nie wiem gdzie szukać właściwych, a w instrukcji
napisano żeby pobierać te party ze strony Witchera, tylko jaki to sens skoro są uszkodzone?



Napisz do CDP i wyślij im sumy kontrolne folderu z patchem. Mi pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować