Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szykujcie się na darmowy weekend z Call of Duty: Modern Warfare 3 na Steamie

73 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2012 o 15:20, Dared00 napisał:

FFS, tryb się nazywa DEATHMATCH.


Gralem w MW w tryb przejmowania flag/sektorow, ten na ksztalt conquesta z BF. Nie zauwazylem roznicy miedzy nim a DM. Wszyscy gracze nadal biegaja na wszystkie strony, nikt nie ochrania sektorow itd. Po prostu masz wrazenie ze grasz ze zbieranina 10-latkow z ADHD. Do tego problem poteguja strasznie ciasne levele, bo ludzie respawnuja sie 50m od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boro666---> Ale przecież na tym polega rozgrywka w CoD-ie , nikt przy zdrowych zmysłach nie szuka w niej czegoś ambitniejszego, może właśnie dlatego CoD jest tak popularny nie wymaga jakiegoż specjalnego zaangażowania, właściwie cały jad co do tej gry za rozgrywkę mnie śmieszy bo przecież nikt nie karze nikomu grac jeśli ci się owy styl nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 16:22, Sebo1020 napisał:

Boro666---> Ale przecież na tym polega rozgrywka w CoD-ie , nikt przy zdrowych zmysłach
nie szuka w niej czegoś ambitniejszego, może właśnie dlatego CoD jest tak popularny nie
wymaga jakiegoż specjalnego zaangażowania, właściwie cały jad co do tej gry za rozgrywkę


Nom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 15:19, Boro666 napisał:

O to chodzi w tym shooterze, o bezmyslne biegania jak ciul. I jasne, myslenie i planowanie
to camperstwo. Przeciez wiadomo, ze na polu bitwy wszyscy wybiegaja i sie zaczyna! Te
jakies predatory i inne bombardowania to kolejne nieporozumienie w tej grze. Brakuje
jeszcze tylko bomby atomowej i gwiazdy smierci.

Chciałbym przypomnieć, że klasyczne multi w shooterze to przede wszystkim poruszanie się, poruszanie się, poruszanie się (vide Quake i UT). CoD w pewnym sensie podpina się pod tą chlubną tradycję. Fakt, jest wolny jak cholera, w porównaniu z QL na przykład, ale przynajmniej nie premiuje siedzenia w kącie i, że tak powiem, kampienia jak ciul. Gdzie w tym w oŋóle zabawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MW1 i MW2 dało się jakoś to ze sobą pogodzić i nie trzeba było biegać jak debil. Był czas na to by na chwilke się zatrzymać i przemyśleć następna trasę. A podpinanie się pod Q czu UT CoD robi w każdym wypadku nieudolnie i mówienie o jakimkolwiek porównaniu do tych gier w jakimkolwiek aspekcie jest zwyczajnym nieporozumieniem. MW1 i MW2 były naprawde dobre. Trójka to crap pod względem multi jakich mało i gorszy od tego syfu był chyba tylko ostatni MoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest złe. W tych grach powinno się biegać. Non stop się ruszać. O to chodzi. Jeśli nie grasz żadnego Objectives, to stanie w jakimś obrębie powyżej minuty powinno być insta death, gra była by dużo lepsza.

A jeśli szukasz gry, gdzie prowadzi się głownie statyczny ostrzał i tylko przebiega od upatrzonej lokacji do lokacji, to właśnie MoH się tym charakteryzuje. Tam nie da się dosłownie grać run''n''gun - przede wszystkim mapy na to nie pozwalają, a dynamika walki, szybkość przeładowania itp. wcale nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super. Ostatnio na free weekend z MW3 ściągnąłem polską wersje 7Gb i nie działała, dopiero po ściągnięciu angielskiej wersji - bagatela 14Gb wszystko chodziło i już usunąłem pliki lokalne a tu znowu free weekend :P Jakbym wiedział że będzie jeszcze jeden to bym sobie zostawił :/ Mimo to chyba się skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 17:08, akodo_ryu napisał:

Ale to jest złe. W tych grach powinno się biegać. Non stop się ruszać. O to chodzi. Jeśli
nie grasz żadnego Objectives, to stanie w jakimś obrębie powyżej minuty powinno być insta
death, gra była by dużo lepsza.

A jeśli szukasz gry, gdzie prowadzi się głownie statyczny ostrzał i tylko przebiega od
upatrzonej lokacji do lokacji, to właśnie MoH się tym charakteryzuje. Tam nie da się
dosłownie grać run''n''gun - przede wszystkim mapy na to nie pozwalają, a dynamika walki,
szybkość przeładowania itp. wcale nie pomagają.


Nie zgodzę się z Tobą. MW3 popadło już w skrajność jeśli chodzi o sztuczne napędzanie tempa rozgrywki. Obieranie takiej drogi jest dla mnie błędne i wprowadza tylko jedną rzecz, która nie służy nawet tytułom nastawionym na bardzo szybką akcję - chaos. A z tego już tylko krok do zniechęcenia się tytułem - opinie i oceny mówią same za siebie. W tym pojedynku BF3 zgarnął wszystko co możliwe ze stołu moim zdaniem oferując wszystko co powinien mieś sieciowy FPS do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 19:19, Buroberu napisał:

Nie zgodzę się z Tobą. MW3 popadło już w skrajność jeśli chodzi o sztuczne napędzanie
tempa rozgrywki. Obieranie takiej drogi jest dla mnie błędne i wprowadza tylko jedną
rzecz, która nie służy nawet tytułom nastawionym na bardzo szybką akcję - chaos. A z
tego już tylko krok do zniechęcenia się tytułem - opinie i oceny mówią same za siebie.

Szybkość rozgrywki to jedno, a kiepsko zaprojektowane mapy, problemy ze spawnami i liczne kłopoty z balansem to co innego - z tego co zaobserwowałem, to są główne problemy MW3. Ale w sumie nie interesuje mnie sama gra - w konwencji shooterów run''n''gun Gotham City Impostors niszczy, nic więcej mi nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grywam od premiery i owszem, są problemy - FMG9 Akimbo, system hosta (który lubi się czasem krzaczyć wywalać, nie łączyć z grą), pewna liczba bugów (I.M.S zabijający nieważne, gdzie się stoi - rzadkie, ale zdarza się), ale ogólnie nie jest tak źle, jak się wydaje.
Co do braku TP w Dominacji - a czego oczekujesz od zgrai ludzi którzy nigdy ze sobą nie grali? Zwłaszcza gdy trafią na zgrany, komunikujący się ze sobą klan? To tak , jakby losowo wybraną drużynę z podstawówki wystawić przeciwko pierwszemu składowi Realu Madryt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na firefoxie: Firefox nie jest w stanie otworzyć tego adresu, ponieważ protokół "steam" nie jest przypisany do żadnego programu.

na internet explorerze: Nie można wyświetlić strony sieci Web
Najbardziej prawdopodobna przyczyna:
•Część zawartości lub niektóre pliki na tej stronie sieci Web wymagają programu, który nie jest zainstalowany.
Możesz spróbować wykonać następujące czynności:
Wyszukaj w trybie online program, za pomocą którego można wyświetlić tę zawartość sieci Web.
Wpisz ponownie adres.
Przejdź do poprzedniej strony.

a steam wlaczony caly czas =.=
nawet sie zalogowalem na stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować