Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ukazała się pierwsza część komiksu Max Payne, pobierz ją za darmo!

12 postów w tym temacie

@Zgreed66: mi się od razu nasuwa ta akcja z bojkotem Euro na Ukrainie... hehe...

Zobaczę sobie ten komiks i pewnie jakoś będę mógł go ocenić za jakiś czas. Ale widać, że panowie z Rockstar robią wszystko, żeby nowy Max miał szanse z Diabełkiem iść jak równy z równym w ilości przedanych egzeplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diabełka i tak nic nie przebije ...
Zauważyłem że wydawcy zaczynają się coraz bardziej starać, np. taki Ghost ma 20min film , max będzie miał ciekawe komiksy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No można powiedzieć od razu, że niby stracony na starcie jest Max... tylko że i tak samo MP3 i DIII są podobnie wyczekiwanymi przez fanów grami. Ewentualnie można powiedzieć, że czas promocji DIII jest o wiele dłuższy. Dlatego mam nadzieję, że różnica między nimi nie będzie taka kolosalna jak w przypadku stacia którejkolwiek gdy z Call Of Duty. Co do komiksu to szkoda że jest to tak mało stron... ale początek już bardzo mi się podoba i do tego dziwnym trafem mam w głowie ciągle głos narratora-Maxa z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 13:15, Drazok napisał:

Diabełka i tak nic nie przebije ...

Czemu Max miałby w ogóle walczyć z Diablo? Inny target.

Diablo wychodzi tylko na PC, a Max w maju wychodzi na konsole, zaś na komputery prawie miesiąc później co by nie "kolidować" z grą Blizzarda. Sprzedaż jednej gry nie powinna odbić się na sprzedaży drugiej. Zwłaszcza, że i Blizzard i Rockstar cieszą się równie wielką renomą wśród graczy.

Komiks fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 13:51, EmperorKaligula napisał:

mam nadzieje ze na gramie bedzie informacja jak wyjda kolejne zeszyty


Sam wyczekuję kolejnej części, więc jak tylko się ukaże pojawi się też news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Listopada to ja bym zdążył załapać się na szybki kurs język angielskiego :D
A na poważnie, przeczytam i ew. się wypowiem. Miły prezent, i fajnie że nie trzeba płacić :)
A co do spolszczenia komiksów, powodzenia. Przyda się przyszłym pokoleniom graczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować