Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Midnight Club II za darmo na Steamie

28 postów w tym temacie

No to zaraz wchodzimy na Parę, dodam się i co mnie to kosztuje- nic, tylko to że będę miał jedną z ulubionych firm w społeczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 09:17, Moooras napisał:

Brzmi jak ten patent Cenegi: "polub nas na fejsbuku, jeśli chcesz wziąć udział w konkursie"


No nie do końca, bo tam masz szansę coś wygrać, a w akcji R* dostajesz grę na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 09:49, Karanthir666 napisał:

A ta gra to kiedy ma się dodać?


Tak jak Henrar pisze, z czego rozdawać zaczną od 15 maja.

@Ragon1988
Są na to sposoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa taktyka, dać, za darmo ludziom grę, która nie będzie działała lub będzie się wywalała co chwilę pod Vistą i 7, poza tym "dawać", to znaczy tylko gadać o tym, bo coś nie wiadomo kiedy i jak dostać można tą grę. Cóż to także znaczy "liczą się wyłącznie zgłoszenia tych osób, które mają aktywne konto na platformie Valve z zarejestrowanym chociaż jednym tytułem"? Czy chodzi tu o jakąkolwiek grę na Steamie czy tylko z Rockstara. Dość enigmatycznie zapisana jest ta informacja, co gorsza, na stronie Rockstara jest jeszcze mniej treściwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar lubię, więc dołączyłem do społeczności na Steamie (dziwne, że wcześniej do niej nie należałem).

Czytam komentarze i jestem nieco rozczarowany kilkoma opiniami.
Jest gra do wygrania - źle.
Jest gra do dostania na pewno - też źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 10:07, Galder_Grasfiord napisał:

Ciekawa taktyka, dać, za darmo ludziom grę, która nie będzie działała lub będzie się
wywalała co chwilę pod Vistą i 7, poza tym "dawać", to znaczy tylko gadać o tym, bo coś
nie wiadomo kiedy i jak dostać można tą grę. Cóż to także znaczy "liczą się wyłącznie
zgłoszenia tych osób, które mają aktywne konto na platformie Valve z zarejestrowanym
chociaż jednym tytułem"? Czy chodzi tu o jakąkolwiek grę na Steamie czy tylko z Rockstara.
Dość enigmatycznie zapisana jest ta informacja, co gorsza, na stronie Rockstara jest
jeszcze mniej treściwa.

Jak nie jest napisane, że ma to być gra Rockstara, to ma być dowolna. Poza tym, w notce jest napisane, że może być gra pudełkowa zarejestrowana na Steamie - a Rockstar do tej pory takowej nie wydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Rockstar wants you to join the Official Rockstar Games Group on Steam!

To welcome members to the group, Rockstar is offering a free game to all eligible Steam users.

All eligible users who belong to the Official Rockstar Games Group at 10 am Pacific Time on Tuesday, May 15, 2012, will receive one non-giftable copy of Midnight Club 2 in their Steam accounts. The new game will appear in eligible users accounts by May 29, 2012.

Eligibility: User must have an account with at least one successful purchase, gift or retail registration in the account. The offer is not available to users who already own Midnight Club 2."

Z strony MC2 w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 20:31, Karanthir666 napisał:

> Jak pobrac ta gre jestem w grupie steam i RG i nie moge jej pobrac
A poczytaj post luzaca. Drugi nad twoim postem.


Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować