Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Capcom chce sprzedać siedem milionów sztuk gry Resident Evil 6

15 postów w tym temacie

RE5 i RE:OR sprzedały się tylko dzięki reklamie a ja coś po ostatnich dziełach Capcom trzymam się od tej firmy jak najdalej jak to tylko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ta gra będzie warta tych siedmiu milionów? Bo chcieć to każden jeden by chciał, tylko robić nie ma komu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 milionów?! To nie jest nawet Resident Evil... zrobili z niego zwykłego shootera, który ma mało wspólnego ze swoimi poprzednikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 5 był świetny - mam go w wersji z CDA i do tej pory wciąż w niego gram, chociaż kampanię przeszedłem już chyba z 5 razy, a większość map z trybu Mercenaries mam zaliczone na SS, wszystko dzięki znajomej, które jest zapaloną fanką serii. :)
Jeśli w RE6 kampania będzie równie dobrze skrojona do potrzeb coop''a, a Mercenaries równie wciągający, to jak najbardziej kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jakikolwiek inny Resident Evil sprzedał się chociaż w przybliżonej liczbie? Do tego nic nie wskazuje, żeby to był dobry RE, tylko jakiś następny crap ala RE5 lub Raccoon City, więc powodzenia im życzę, jeśli choć uda im się sprzedać 3 miliony kopii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie części i jak dotąd najwięcej przeszedłem RE remake(ponad 11 razy) i jednocześnie cieszę się i smucę ze zmiany re i ich bohaterów w bardziej ruchowych. Niby poprzednie gry miały klimat, ale jeśli 6 będzie przypominała klimatem Re 2 i 3 to biorę w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RE5 jest świetny, przeszedłem 4 razy na różnych poziomach trudności :D

@Dadziol20

to o czym mówisz to Operation Raccoon City, który jest spin-offem i nie był robiony przez główną ekipię Capcomu tylko Slant Six Ganes, nie można tej gry porównywać do innych części, nawet RE4, który mimo kilku baboli był bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę im tego by sprzedali jak najwięcej kopii RE6, bo nie mają za dużo tytułów, choć u Capcomu zawsze szła jakość nad ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować