Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zadaj pytanie twórcom Tomb Raidera!

11 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2012 o 23:21, Kajzus napisał:

Dlaczego ludzie wolą grać w Tomb Raider''a, niż iść gdzieś na impreze w sylwestra?


Bo ci co grają w sylwestra to przeważnie samotni sylwestrowicze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu usilnie staracie się podtrzymać markę z lat 90-tych o której już mało kto pamięta a jeszcze mniej osób się nią przejmuje a olewacie Legacy of Cain?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 10:19, Little_Maggot napisał:

Czemu usilnie staracie się podtrzymać markę z lat 90-tych o której już mało kto pamięta
a jeszcze mniej osób się nią przejmuje a olewacie Legacy of Cain?


Bo o Legacy of Kain i Soul Reaverach praktycznie nikt nie pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ode mnie: czy po tej części Tomb Raider planujecie iść w kierunku takim, że Lara będzie coraz sprawniejsza i będzie z czasem przypominała tą "starą Larę"? Oczywiście nie chodzi mi o wygląd zewnętrzny, tylko o umiejętności i sprzęt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że bardzo mi sie podoba zabieg uczłowieczenia Liary (nie jest już super-bohaterką) oraz pokazania jej jako młodej kobiety, która znalazła się w ekstremalnie ciężkiej sytuacji. Czy zamierzacie ukazać zmiany w jej psychice oraz charakterze podczas gry, czy dbacie o aspekt psychologiczny przetrwania?
I czy na końcu gry Liara będzie przypominała charakterem tą starą Liarę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziął się pomysł na odmłodzenie Lary i czy gra będzie teraz opowiadała całą historie aż do czasu pokazanego w poprzednich częściach gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować