Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Premium kosztuje 60 dolarów, piąte DLC to Aftermath

40 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Battlefield Premium ma zostać omówione dopiero na konferencji prasowej podczas tegorocznych targów E3, jednak poznaliśmy już kilka nieoficjalnych szczegółów. Usługa umożliwia wczesny dostęp do DLC i zapewnia inne "korzyści premium".

Przeczytaj cały tekst "Battlefield Premium kosztuje 60 dolarów, piąte DLC to Aftermath" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 11:46, Frostborn napisał:

pytanie: jak mam edycje limitowana to dodatki sa za free czy tez musze bulic??


Tylko Back to Karkand był za darmo w edycji limitowanej. Reszta zapewne po 50 zł. Cóż może się tym zainteresuje bo Battlefield 3 jest całkiem niezły a DLC też zapowiadają się niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inne "Korzyści Premium", na które składa się zestaw skórek, kamuflaży i wczesny dostęp do DLC.

Hahaha :D 180 złoty za takie przyjemności.

Lubię BF''a 3, ale bez przesady. Chciwość EA nie zna granic. Dobrze, że pierwszy DLC mnie w 100% nie interesuje. Nie lubię takich CoDowych map bo mam złe wspomnienia z MW2 gdzie non stop z granatnika, Akimbo G18 i ninja z nożem mnie zabijali :) Może DLC z czołgami mnie skusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre dla kogoś kto nie ma ani jednego DLC, bądź do tej pory wstrzymywał się z zakupem gry. Dla pozostałych raczej nie będzie się to opłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 11:59, DeithWX napisał:

To ja wolę jednak Diablo 3 kupić...


Mówiłem że to tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy czasem EA/DICE się nie przechwalało, że ich battlelog jest darmowy w odróżnieniu od tego co serwuje konkurencja :) ? A tak już patrząc troszkę z boku i na chłodno, to (o zgrozo !) zaczynam wierzyć, że EA totalnie zarzyna kreatywność w zespołach deweloperskich, które przejmuje, do tego gracz dostaje "coraz mniej, za coraz większą kasę"

Ech - przyznaje się bez bicia: jestem fanem Mass Effect :) Planowałem godnie zakończyć przygody komandora, ale jak usłyszałem te zapowiedzi zarażonego tym korporacyjnym wirusem Raya Muzyki, iluż to oni DLC nie planują (i ilu to nie wycięli z gotowej gry - hehe, o tym już nie mówił), to gry nadal nie kupiłem :/ I naprawdę nie chodzi o zakończenie, na które wszyscy narzekają, ani o syfny Origin (bo wersji PC i tak nie tknąłbym nawet kijem), po prostu jak widzę logo EA, to wiem,że: support będzie beznadziejny, wiele bugów nigdy nie zostanie naprawionych, serwery z multi zostaną wyłączone góra po dwóch latach. A coś takiego do wydawania gotówki nie zachęca :/

DICE to samo - zahajpowali się pomysłami na dojenie marki straszliwie. Aż łezka się w oku kręci - jeszcze przy Bad Company dało się wydać tylko dwa DLC, oba wnoszące do gry sporo i oba darmowe. Stare czasy, bo widzę, że przy BF3 już doją kasę gdzie się da - pal już licho te pierdyliardy DLC, ale nawet za unlocki wołają kasę... co za żałość... a patche to gdzie ? Czyżby ta beta już była załatana tip top ? Wątpię...

http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

^^ O mojej kasie mogą pomarzyć. Ale tej marki mi strasznie szkoda, bo Battlefield to zawsze równało się - świetna teamowa rozrywka, a ostatnio idą ostro w pay2win... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 h na kampanię single, super system zniszczeń z niezniszczalnymi kontenerami, latarki oślepiające w irańskim słońcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ich pogrzało do reszty. 20 map z tego pewnie 3/4 mniejszych od metroll (duże mapy są niemodne przecież) z niesamowicie realistyczną destrukcją foteli i szafek oraz niesamowitymi nowymi ubrankami dla lalek. I to wszystko za jedyne 60 dolców - prawie jak za darmo. O patche nie wolno pytać bo wszystko działa jak zostało zamieżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 12:48, L33T napisał:

Podobno to ma być jednorazowa opłata, podobno.


Acti też ma swego Elita nie? Tam też można wykupić abonament na broń mapy łuski od naboi zawleczki do granatów itp popierdólki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 13:17, L33T napisał:

Tja z tym że u acti płacisz za rok, a samo Elite oferuje sporo bajerów dla klanów.


No tak, masz rację tylko ile tych klanów może być? setka, dwie? Samo słowo klan też dużo straciło na znaczeniu. Teraz każdy może założyć swój klan dając przed nickiem xyz co nie znaczy, że taka grupka osób przedstawia jakąś "wartość bojową" ;) Kiedyś należeć do klanu znaczyło, że jesteś naprawde dobry i mogłeś liczyć się z szacunkiem innych graczy. kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jednak wolę nie wydawać kasy na Premium, a kupić dodatki w wersji pudełkowej, skoro exclusive''em jest tylko garść skórek etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować