Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy trailer z Castlevania: Lords of Shadow 2

16 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że na jutrzejszym giermaszu będzie pierwsze Lords of Shadow do nabycia. Od dawna mam chęć na tę grę, a to, że ma być sequel jest tylko dodatkowym argumentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem trailer zrobił na mnie ogromne wrażenie. Jako fan starych Castlevani muszę w końcu dorwać ps3 i zagraćw LoS bo patrząc co Garbiel tu robi to widzę że mam BADASS Confirmed! Do tego jest szansa że postać na końcu trailera okaże się nowem Alucardem co jeszcze bardziej by zwiększyło Badass''owość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 09:02, Moooras napisał:

Mam nadzieję, że na jutrzejszym giermaszu będzie pierwsze Lords of Shadow do nabycia.
Od dawna mam chęć na tę grę, a to, że ma być sequel jest tylko dodatkowym argumentem

A Castlevania to nie była wydawana przez Cenegę czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! Ale fajny trailer. Kupuję na bank. Pierwsza część była świetna: długa, dosyć trudna, nieprzewidywalna. No i ta muzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 09:16, Henrar napisał:

> Mam nadzieję, że na jutrzejszym giermaszu będzie pierwsze Lords of Shadow do nabycia.

> Od dawna mam chęć na tę grę, a to, że ma być sequel jest tylko dodatkowym argumentem

A Castlevania to nie była wydawana przez Cenegę czasem?


Na gry-online jest napisane, że CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie news roku i tyle...Jedynka byla kapitalna i teraz z wypiekami czekam na kontynuacje:) Zapowiada sie, ze Belmont z bohatera zmieni sie w kontynuacji na ''''final boss fight''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawę jak posklejają końcówkę LoS z tym co będzie dziać się w dwójce. Bo każdy kto skończył grę, że trudno im będzie wybrnąć jeśli głównym przeciwnikiem będzie Gabriel. Swoją drogą muszą jeszcze zaliczyć DLC, które kupiłem kilka miesięcy temu. Ide grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 20:09, Namaru napisał:

Ciekawę jak posklejają końcówkę LoS z tym co będzie dziać się w dwójce. Bo każdy kto
skończył grę, że trudno im będzie wybrnąć jeśli głównym przeciwnikiem będzie Gabriel.
Swoją drogą muszą jeszcze zaliczyć DLC, które kupiłem kilka miesięcy temu. Ide grać ;)

No chyba że będą 2 postaci tak jak w LoK: Defiance gdzie iedalnie wyszło kierowanie 2 przeciwnikami, nawet w walkach z bossami. Tylko że z tego co widziałem w epilogu 1 to raczej los jednej z tych postaci jest pewny, no i Gabriel jednak najbardziej przypomina Dracule z Symphony of the Night gdzie był on zdecydowanie postacią tragiczną i miał naprawdę prawdziwy motyw na walkę z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować