Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Beyond: Two Souls - wrażenia z pokazu

12 postów w tym temacie

" Każdy z grających ma odkryć własną historię Jodie i Aidena."
I oto chodzi. To jest właśnie siła produkcji Quantic Dream. Gracz sam decyduje o tym jak potoczy się historia, a nasze wybory mają konsekwencje nieporównywalnie głębsze niż w niektórych produkcjach z bardziej rozbudowanym gameplayem. Czekam na tą grę niecierpliwie, choć bez wątpienia sporo pracy jeszcze musi w nią QD włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 00:51, NemoTheEight napisał:

Tylko bilet do kina kosztuje 2 dychy z hakiem.

Tyle, że w kinie ten sam film oglądasz raz, bo nic się w nim nie zmienia. Gry Quantic Dream możesz przechodzic kilkakrotnie z różnym rezultatem końcowym, więc pomnóż sobie cenę biletu razy osiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że "narzekacze" to osoby, które nie miały okazji zagrać ani w Fahrenheita ani w Heavy Rain. Jeżeli nie, to warto nadrobić. Zmiana zdania gwarantowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na ten tytuł. Nawet jeśli bardziej przypomina to interaktywny film to możliwość wielu rozwiązań i rozgałęzień historii powoduje, że będzie to produkt nietuzinkowy.
I tylko czekam jeszcze na grę o Karze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że twórcy gier znaleźli klucz do gustów graczy: wystarczy młoda i ładna panienka jako główna bohaterka, ubrać to w pseudo-skomplikowaną fabułę z niby oryginalną historią i voila.
To znaczy fajnie to wygląda, na pewno bym sam w to zagrał. Ale nie rozumiem nadmiernych zachwytów nad tymi wszystkimi samo-przechodzącymi się grami. Dużo podniosłych słów, każdy musi to mieć. I zachwyty nad grafiką? TO już chyba wynika z rozpędu w trakcie słodzenia grze.
Nie rozumiem fenoemenu. Niech ktoś oświeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/...ciach.../
Jedno pytanie,grałeś w Heavy Rain??
Coś mi się wydaje, że nie a bez spróbowania <filmiki na "jutiub" się nie liczą gdyż to nie oddaje frajdy z grania/oglądania> nie ma co oceniać fenomenu czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować