Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowa wersja Tom Clancy`s Ghost Recon: Future Soldier opóźniona; obsługa Windowsa XP dopiero po zainstalowaniu patcha

21 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier trafi na pecety dopiero w ostatnim tygodniu czerwca. Ubisoft ponadto przedstawił ostateczne wymagania sprzętowe oraz nowości w tej wersji gry.

Przeczytaj cały tekst "Pecetowa wersja Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier opóźniona; zgodność z Windowsem XP dopiero po zainstalowaniu patcha" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 16:16, lowskill napisał:

Cholera jasna... gdybym wiedział, że taki numer Ubi wywinie, to nie zamówiłbym na gram.pl
pre-order''u..


Przecież Ubik od dawna opóźnia swoje gry na pc. Praktycznie każda ich nowa gra ma obsuwę względem konsol. Na koniec okazuje się, że prawie niczym się nie różni. Przykładem może być AC i to każda część. Fajnie, że wprowadzają możliwość odpalenia gry na XP. Co prawda nie skorzystamy z nowinek technicznych wtedy, ale czy to ma sens ? Ulepszona światła, cienie ? Na to nie patrzymy jak gramy. Od taki bajer dla tych co mają mocniejsze maszyny i DX11 jako standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslałem, że to kolejna bzdura na kółkach w wykonaniu redakcji gramu. Ale wchodzę na stronę supportu Ubi i faktycznie - taka informacja, DX11 przy GF 8600. Inne strony podają DX9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam win7, ale i tak zastanawiam się nad anulowaniem. Coś mi mówi, że ta gra będzie pełna bugów i nawet na ''siódemce'' nie będzie różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś w końcu powiedzieć czy będę mógł grać na xp z DX 9 ?! Cz ynie pre-order zamówiony a oni odwalają takie rzeczy ... no nie wiem chyba kupie Diablo 3. Więc jak to jest będę mógł grać na xp z dX 9 ? Bo w wymaganiach nie pisze nic o dx9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na początku było napisane że gra wymaga normalnie xp''ka.. mam nadzieje że ten patch z dx9 będzie od razu z premierą gry bo bądź co bądź używam xp''ka normalnie

a co do przesunięcia premiery to jestem po części zadowolony, bo cienko z kasą, i mam nadzieje że w międzyczasie pousuwają błędy jak to było z ac revelations..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba fajnie że PC nie dostanie prostego porta z konsoli tylko porawią grafikę i sterowanie. Grafika w wersji konsolowej jest raczej przeciętna więc to dobrze że wersja PC dostanie coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować