Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

War of the Roses - temat ogólny

9 postów w tym temacie

War of the Roses to najnowsza gra studia Fatshark (zrobili Lead and Gold) - wydawcą jest Paradox interactive. WotR to sieciowa gra w której zobaczymy walczących rycerzy, biegające koniki oraz łuczników/kuszników chowających się po krzakach. Wszystko to przyprawione smaczkami takimi jak perki czy ekwipunek który można wybrać.

Strona internetowa: http://www.paradoxplaza.com/games/war-of-the-roses

Zapisy do wersji alpha: https://docs.google.com/spreadsheet/embeddedform?formkey=dEFqa28tVExIeW83N0JfekxwaG44Z0E6MQ

UWAGA: Rejestrować się można jeszcze tylko przez jakieś ~10 godzin.

20120613070526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to coś na co długo czekałem, chyba od czasów twierdzy (choć to nie RTS). Bo różne Wiedźminy, Gothic''ki i The Elder Scrollsy są fajne, ale cdoś co dzieje się bez magii w historycznych czasach, kręci na inny sposób, tym bardziej, że jest multiplayer. Z wyczekiwaniem czekam na tą grę, nawet bardziej niż na jekieś battlefieldy, bo to gra o której zawsze marzyłem. Niestety nie biorę udziału w beta testach i tu pytanie do użytkowników oraz forumowiczów: czy jest jeszcze możliwość wzięcia udziału w zamkniętej becie, lub czy jakiś szczęśliwy posiadacz klucza lub konta byłby skłonny użyczyć go, choćby na jeden dzień? I swoją drogą kiedy premiera oraz czy planują otwartą betę? Z góry dziękuje za informacje i pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni gra jest dostępna na Steamie przed datą premiery dla osób, ktore kupiły w pre-orderze. Gra ktoś? Jaki jest Wasz ulubiony serwer? Może zrobimy małą ustawkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od paru dni (dla pre-orderowców gra w pełnej wersji była dostępna już od zeszłego tygodnia), no i powiem, że koncepcja fajna, niestety technicznie to gra leży i kwiczy, niczym nie różni się od bety, w tym występującymi błędami. Połączenie z serwerami się rwie, często w czasie meczu postacie znikają w ziemi, wchodzą w ściany i połączenie z serwerem zostaje zerwane. Na poziomie rozgrywki leży wykrywanie kolizji, animacji jest mało i dość ubogie (postać biegnie tak samo po płaskim terenie, z górki, pod górkę, że o braku jakiegokolwiek systemu osłon nie wspomnę). Niemniej gra ma klimat. Spędziłem kilkadziesiąt godzin w becie i niemal dziesięć w pełnej wersji, potencjał jest, zwłaszcza, że twórcy zapowiadają rozszerzenie katalogu broni, nowe tryby rozgrywki (obrony i szturmu), nowe mapy. O ile nie będzie to jakieś zakichane DLC, to będę skłonny wybaczyć grze początkowe błędy techniczne. Oczywiście o ile błędy zostaną w rozsądnym terminie wyeliminowane, w przeciwnym razie jest to mój ostatni preorder gry wydawanej przez Paradox, kolejne kupię nie wcześniej niż pół roku po premierze i co najmniej dwóch patch''ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile osób można upchnąć na serwerze? Z danych w necie wynika, że max 64 graczy, ale oglądałem na youtube filmik na którym w jednej tylko drużynie jest 8 ekip po 8 miejsc do wyboru, więc może 128?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 15:39, hammerfall87 napisał:

a gra fajna bo po 20 zl sprzedaja na allegro ?


Jak dla mnie fajna, dużo lepsze (bardziej dopracowane) niż Chivalry. Zresztą jak nie jesteś pewien to zagraj w wersję darmową, choć 20 zł to nie jest dużo :P
Tak w ogóle gra tu ktoś więcej? Można by się na jakieś walki ustawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować