Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2006 o 09:25, mpb10 napisał:

> Witam. Potrzebuję pomocy!!!!!!!!!!
> W akcie III w rozdziale Agallańska próba, po przywróceniu obiegu wody we wszystkich wodociągach

> nie mogę przejść przez most do portalu, bo brakuje jednej z jego części. Co zrobić?????


przywróciłeś wodę we wszystkich 4 kanałach?

Tak. Po zainstalowaniu patcha wszystkojest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 11:47, ORIK:} napisał:

Tak. Po zainstalowaniu patcha wszystkojest ok.


prosze prosze :D czyli jednak coś tan path daje. bo wszyscy sie skarżyli jak narazie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie czarnej edycji.
Kupiłem jakiś czas temu dungeon siege II (wersja zarejestrowana). Zgodnie z zapowiedziami każda taka osoba miała otrzymać maila w sprawie dodatkowaj płyty itd.
Pytanie: Jeżeli (jeszcze) go nie otrzymałem czy powinienem gdzieś to zgłosić czy po prostu spokojnie czekać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten tremat był już poruszany tylko w "Dungeon Siege II problemy techniczne" o to link


http://sklep.gram.pl/ds2suplement


pozostaje jedynie zamówić i czekać. ja dostałem po 2 dniach od zamówienia ale to zależy od poczty. bo mieszkam niecałe 100 metrów od niej :) i nawet jakiś koleś wogule nie był listonoszem podskoczył z przesyłką po południu. dziwnie obtatułowany w podkoszulku xD serio ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 21:53, UMC.Hugo napisał:

ten tremat był już poruszany tylko w "Dungeon Siege II problemy techniczne" o to link


http://sklep.gram.pl/ds2suplement


pozostaje jedynie zamówić i czekać. ja dostałem po 2 dniach od zamówienia ale to zależy od
poczty. bo mieszkam niecałe 100 metrów od niej :) i nawet jakiś koleś wogule nie był listonoszem
podskoczył z przesyłką po południu. dziwnie obtatułowany w podkoszulku xD serio ;]



Wielkie dzięki za odpowiedź. Już zamówiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do gry. Postanowilem zainstalowac patcha 2.2 w celu poprawienia bledow zainstalowanej wersji. Nie udalo mi sie, mysle, ze powodem moze byc fakt, ze stworzylem obraz plyty, choc nie jestem pewien. Ikona z zzipowanym patchem nie uaktywnia sie. Jesli ktos wie jak rozwiazac ten problem to byłbym wdzieczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 18:30, Ballonik napisał:

Mam pytako: Lepiej kupić jedynkę czy dwójkę?
A może Diablo? ;]

Mi się jedynka bardziej podobała, ogolnie 2 niejest az taka fajna na twoim miejscu kupił bym diablo2 albo jeszczelepiej neverwinternights

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche mi głupio :( ale zaciąłem się juz w pierwszym akcie :D wie ktos jak to zrobic? musze wejsc do elfickiej fontanny ale drzwi wymagaja posiadania 6lvl walki dystansowej (a ja gram magiem i warriorem) co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 22:22, wikweb napisał:

Troche mi głupio :( ale zaciąłem się juz w pierwszym akcie :D wie ktos jak to zrobic? musze
wejsc do elfickiej fontanny ale drzwi wymagaja posiadania 6lvl walki dystansowej (a ja gram
magiem i warriorem) co mam zrobic??


O ile dobrze pamiętam, główny wątek nie stawiał żadnych wymagań tego typu. Za drzwiami znajdziesz jakiś skarb, ale nie tędy droga. Rozejrzyj się dokładnie za fontanną, może pominąłeś jakieś ukryte przejście czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, jak to fajnie mieć szczęście :P Już przy samej instalacji gry pojawia się błąd
"Setup was unable to find (or could not read) the language specific setup resource dll, unable to continue"
Ktoś wie jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 22:28, Lord Ya napisał:

> Troche mi głupio :( ale zaciąłem się juz w pierwszym akcie :D wie ktos jak to zrobic?
musze
> wejsc do elfickiej fontanny ale drzwi wymagaja posiadania 6lvl walki dystansowej (a ja
gram
> magiem i warriorem) co mam zrobic??

O ile dobrze pamiętam, główny wątek nie stawiał żadnych wymagań tego typu. Za drzwiami znajdziesz
jakiś skarb, ale nie tędy droga. Rozejrzyj się dokładnie za fontanną, może pominąłeś jakieś
ukryte przejście czy coś.

Tak wiem :P zrobiłem 6lvl dystansu moim wojownikiem :P i znalazłem jaką zbroje dla łucznika, przesunąłem kamere i okazało sie ze drzwi były niewidoczne :P teraz juz normlanie sobie gram ale zal mi troche tych 10 min poswieconych na nabijanie lvl dystansu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:12, el-coyote napisał:

Powtarzam, czy ktoś mi jest w stanie pomóc? :/


Szukałem w pomocy technicznej i znalazłem najwyżej to --> http://www.gram.pl//galeria.asp?id=237&gid=298 . Ale to chyba i tak nie o to chodzi. Skontaktuj się bezpośrednio z firmą CD-Projekt drogą e-mailową i się zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie ten poradnik i nawet fajny. Przeraziłem się filmikiem znajdującym się na płycie, był o grze i fanach. W USA to są chyba naprawde dziwacy że tak uwielbiają tą gre ! Z jaką pasją opowiadali...
Szkoda że te inne filmiki nie są jakoś oznaczone, bo nie wiem o co chodzi i który do czego był.. Który to ten z azunickim medrcem na plaży Greilyn przy teleporcie na pustynie ? Nie oglądałem go bo nie było w tedy jeszcze patcha. Może to ten z Valdisem i mrocznym magiem co się znęcają nad jakimś elfem... ?
W poradniku autor (Draxer) napisał że jak znajdziemy coś ciekawego to żebyśmy mu napisali e-maila,... szkoda że nie zostawił adresu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 22:41, Pablor napisał:

Czy ktoś coś wie na temat wysyłki dodatkowej płyty, ja nie doczekałem się swojej do dnia dzisiejszego
???


Hmm, dziwna sprawa, wysyłka odbyła śię już jakiś czas temu ale spróbuje pomóc. Najpierw wyslij maila do pomocy technicznej dlaczego nie dostałeś suplementu. Jeśli odpowiedziałeś na maila i tym samym zamówiłeś to może coś pomylili i wyślą go jeszcze raz. Jeśli nie odpowiedzą spróbuj zamówić jeszcze raz z tej strony:
http://www.gram.pl/sklep_karta_d2supp.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować