Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2005 o 10:54, uwaga nadchodze napisał:

hej.NIech ktoś mi powie jak przejsć to zadanie z lumilla.Jak narazie to za lalke otrzymałem
od jakiejś dziewczyny z tego samego miasta flaszke elfickiego wina.następnie na pustyni zamieniłem
tą flaszke na jakiś kawałek mięsa.Co mam dalej zrobić???????.


mięso zamienić w gospodzie w Eirulan u wojownika na góże w pokoju na statuetke Xerii potem będzie ci czekać na koniec 2 aktu do Śnieżnej Epoki

>I możecie mi powiedzieć gdzie

Dnia 29.12.2005 o 10:54, uwaga nadchodze napisał:

jest ten grobowiec(zadanie to otrzymuje w amanlu od jakiejś dziewczyny z tamtejszej gospody).z
góry dzięki za odpowiedz


nie jestem pewien czy o to chodzi ale jest chyba w jaskiniach tych w drodze do śnieżnej epoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakim levelu skończyliście quest kowala w pierwszym akcie ? Ja skończyłem 4-ma postaciami, wojownik, czarodziej, mag i łucznik mniej więcej wszyscy na 12 lvl. Ale to katorga była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 12:45, SwenG napisał:

Na jakim levelu skończyliście quest kowala w pierwszym akcie ? Ja skończyłem 4-ma postaciami,
wojownik, czarodziej, mag i łucznik mniej więcej wszyscy na 12 lvl. Ale to katorga była ;)


może dlatego że stwory z tego questa po raz pierwszy są w 2 akcie :P (Tacklaki sie chyba nazywają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 15:59, UMC.Hugo napisał:

może dlatego że stwory z tego questa po raz pierwszy są w 2 akcie :P (Tacklaki sie chyba nazywają)

znów trafiłem na niewykonalnego questa :/ jak z tacklakami można było sobie poradzić wyciągając je pojedynczo to już z magami w queście ze strażnikiem w krypcie skąd trzeba przynieść rodzinny artefakt to praktycznie niemożliwe, lvl 30 mag jest nie do położenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 13:24, SwenG napisał:

znów trafiłem na niewykonalnego questa :/ jak z tacklakami można było sobie poradzić wyciągając
je pojedynczo to już z magami w queście ze strażnikiem w krypcie skąd trzeba przynieść rodzinny
artefakt to praktycznie niemożliwe, lvl 30 mag jest nie do położenia.


ja go wykonałem :D fakt było troche trudno ale ogólnie sobie poradziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za ta rade:).Zrobiłem to co napisałeś,ale nadal nie mam tej zas.anej pamiątki z Amanlu.Jak narazie to otrzymałem od mieszkańca amanlu buteleczke elfickiej wody i co mam z nią zrobić dalej?????.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałbym.Mógłbyś mi powiedzieć trochę dokładniej gdzie jest ten grobowiec argusa(zadanie związane z tym grobowcem otrzymuje w ostatnim mieśćie) czy coś takiego,ponieważ w drodze do śnieżnej opoki jest bardzo dużo jaskiń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tak nienacznie :) odbiegne od aktualnego tematu.
Czy wiadomo coś nowego na temat patcha poprawiającego płynność gry ? :), czy wiadomo tylko tyle, że go prędko (jeśli w ogole) nie bedzie ? Przymierzałem się kilka razy do grania po necie, ale co z tego skoro miałem jakieś 5 - 10 klatek na sekunde (gdzie w singla mam okolo 15) i zaraz mi odechciewało się tego czynu :). Jeśli pisaliście wcześniej na ten temat to sry, chociaż przeglądnąłem ten temat po trosze (wpisalem ''''patch" w wyszukiwarce :D ) nie znalazłem nowych informacji. Jak myślicie czy w dodatku do gry ten błąd zostanie poprawiony ?.
Jeśli powtarzam czyjegoś posta - przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 17:37, uwaga nadchodze napisał:

dzięki wielkie za ta rade:).Zrobiłem to co napisałeś,ale nadal nie mam tej zas.anej pamiątki
z Amanlu.Jak narazie to otrzymałem od mieszkańca amanlu buteleczke elfickiej wody i co mam
z nią zrobić dalej?????.

-jakiś kawałek od Kalarathii nie pamitam ktrórą bramą i szukasz windy (na pustyni) zjeżdżasz i szukasz ukrytego przycisku czy czegoś tam potem się otwiera ukryte pomieszczenie i stoi gość któremu dajesz elficką wodę i on ci daje jakiś artefakt czy coś
-zanosisz to do Kalarathii do Nalusow(stoi na murze miasta) i i on ci daje jakieś pióra harpii :/
-zanosisz je zanosisz do Aman''lu do Ithir''renne ona ci daje jakąś roslinę a ty ją zanosisz do Lelani i kończysz o to ten długi quest :D warto było?

Dnia 03.01.2006 o 17:37, uwaga nadchodze napisał:

zapomniałbym.Mógłbyś mi powiedzieć trochę dokładniej gdzie jest ten grobowiec argusa(zadanie
związane z tym grobowcem otrzymuje w ostatnim mieśćie) czy coś takiego,ponieważ w drodze do
śnieżnej opoki jest bardzo dużo jaskiń.


teleportuj się do zachodnich klifów Azunaia i wejdź do pieczary Azunitów. Windę prowadzącą do grobowca znajdziesz w północnym zachodzie. będziesz musiał urzyć ukrytego przycisku pozwalającemu przejść przez mostek


no to tyle jakbyś nadal nie wiedział to pisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanie apropo tego tajemniczego questu, jak sie odkrywa tą ukryta arene pod amanlu (czy jak to sie tam pisze ;) chodziłem szukałe, przyciskałem co sie dało i nic. POMOCY!! chciałbym juzten tajemniczy quest wykonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 11:50, Szymon666 napisał:

A ja mam jeszcze pytanie apropo tego tajemniczego questu, jak sie odkrywa tą ukryta arene pod
amanlu (czy jak to sie tam pisze ;) chodziłem szukałe, przyciskałem co sie dało i nic. POMOCY!!
chciałbym juzten tajemniczy quest wykonac.


O ile dobrze pamiętam (gralem dość dawno) to trzeba porozmawiać z barmanem w karczmie Amanlu, on da ci haslo, zjeżdzasz windą w dól, mówisz haslo gostkowi siedzącemu za biurkiem on otwiera przejście. Potem po schodach w dól i gadasz z gościem kolo areny. Aby walczyć musisz u niego kupic żeton (osobny z każdy pojedynek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, czy tylko mi się nie wyświetlają filmy ? Znaczy część filmów, te krótkie z akcją, gdzie np. zawalona jest brama w świątyni albo jak duchy w węża włażą etc. to widać dobrze ale nie mogłem obejrzeć już dwóch filmów przy spotkaniu mędrca w pierwszym akcie i przy wejściu do Amanlu. Obraz się zatrzymuje, filmu nie ma leci dźwięk od filmu ale jakiś taki poszarpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 13:06, SwenG napisał:

A ja mam pytanko, czy tylko mi się nie wyświetlają filmy ? Znaczy część filmów, te krótkie
z akcją, gdzie np. zawalona jest brama w świątyni albo jak duchy w węża włażą etc. to widać
dobrze ale nie mogłem obejrzeć już dwóch filmów przy spotkaniu mędrca w pierwszym akcie i przy
wejściu do Amanlu. Obraz się zatrzymuje, filmu nie ma leci dźwięk od filmu ale jakiś taki poszarpany.


to normalne :| nie przejmuj się jakby co. polska wersja taka jest ;/ czekamy na łatke z niecierpliwością. już o tym gadaliśmy poprzednio w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 13:36, UMC.Hugo napisał:

to normalne :| nie przejmuj się jakby co. polska wersja taka jest ;/ czekamy na łatke z niecierpliwością.
już o tym gadaliśmy poprzednio w tym temacie.

a może można by te filmiki obejrzeć jakoś osobno ? za bardzo w samej rozgrywce to nie przeszkadza ale jednak chciało by się zobaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 13:41, SwenG napisał:

> to normalne :| nie przejmuj się jakby co. polska wersja taka jest ;/ czekamy na łatke
z niecierpliwością.
> już o tym gadaliśmy poprzednio w tym temacie.
a może można by te filmiki obejrzeć jakoś osobno ? za bardzo w samej rozgrywce to nie przeszkadza
ale jednak chciało by się zobaczyć ;)


rzycze powodzenia. może jakiś programista z jakiejś firmy by to zrobił a może sam jesteś takim programistom żeby znaleźć w kodzie gry filmik przerywnikowe ;p a może prościej będzie znaleźć w necie takowe filmiki.

"W inernecie jest wszystko :D tylko trzeba to umieć znaleźć :/"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dlaczego jak zapisuje gre a potem zresetuje kompa to mi dnie dziala save??skad moge sciagnać save??mam tajemnicze wiadro i monete z Walk w Amanlu(podziemnych po co mi to0??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak było to nie bić, sprawdzałem searchem pod hasłem "łucznik" "agat" i nie znalazłem. Chodzi o quest z przyniesieniem trzech przedmiotów Eumenidie w Amanlu do odtworzenia jakieś mikstury do lepszego strzelania czy coś podobnego. Znalazłem dwa przedmioty i został mi "odłamek agatu" no i jest hmm, problem. Znalazłem coś co wygląda na odłamek agatu ale nazywa się odłamek gagatu. Czy ktoś skończył tego questa ? Czy może przez skopaną nazwę tego questa nie da się skończyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować