Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2005 o 22:36, kolo-gniew napisał:

No. Ja tam wole troche też pomyśleć jak np. w Baldur''s Gate albo Gothicu :-)


też lubię myśleć. a Gothic 1 i 2 są dla mnie najlepsze, ale w DSII też lubię sobie pograć. to odkrywanie przedmiotów, zbieranie zestawów i wogule to wszystko jest super i wciąga. a przy odkrywaniu jakichś jaskiń i korytarzy aż nie mogę wysiedzieć w miejscu. no dobra może trochę pszesadziłem :P ale ogólnie jest gra się super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 21:35, KOW2 napisał:

Mam Pytanie w akcie II są dwa Questy przed "błedęm evangeline" nie moge ich odkryc . Co to
za kłestyquesty?


to są chyba:
-klątwa Rahvana(misję zleca jakiś Champion Rahven po wykonaniu drugiego etapu szóstego zadania w tym akcie)
-nienawiść Finali(musisz mieć w drużynie Finale i iść do pieczar Kithraya i naprawić nią windę która tam jest zepsuta)

nie wiem czy dobrz podałem. bo spisywałem z poradnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 12:51, Minsc i Boo napisał:


> -no właśnie jest jakaś polska strona internetowa poświęcona grze Dungeon Siege 2 ?


Nie ma jescze niestety, ale mozna załozyć(nieficjalną), kto się pisze na to? Ja mogę część
rzeczy sfinansować i być poweiedzmy newsmanem i jednym z redaktorów

spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie : walcze przeci valdisowi .Wiem , że trzeba go podprowadzić pod te oka i trafić laserkiem z nich.Zrobiłem to 2 razy a Valdisa nawet ne drasneło.Czy trzeba to zrobic więcej razy?Czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy mi się tylko wydaje czy w grze nie ma praktycznie żadnych dobrych mieczy jednoręcznych? Wszystko to co znajduję jest dwuręczne lub dobre dla łucznika. Tak samo z magiem natury, praktycznie nic nie znajduję: zwykle setowe lub unikaty które się do niczego nie nadają. Za to dla maga bojowego jest aż za dużo.

Druga sprawa: dziwi mnie dlaczego nie ma dobrych ciosów specjalnych dla wojownika z tarczą, jedynie dla posługujących sie bronią dwuręczną. Dziwne, że twórcy nie dorzucili czegoś dla walczących mieczem i tarczą.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 15:31, maniekk napisał:

Witam.
Czy mi się tylko wydaje czy w grze nie ma praktycznie żadnych dobrych mieczy jednoręcznych?
Wszystko to co znajduję jest dwuręczne lub dobre dla łucznika. Tak samo z magiem natury, praktycznie
nic nie znajduję: zwykle setowe lub unikaty które się do niczego nie nadają. Za to dla maga
bojowego jest aż za dużo.


wiesz praktycznie to nie ma tak że co chwilę znajdujesz jakiś super miecz. ja np. walczę (na weteranie) tym samym mieczem od misji z mordeńskimi wieżami czyli od początku i jestem aktualnie w misji z Vaisk''he.

Dnia 17.12.2005 o 15:31, maniekk napisał:

Druga sprawa: dziwi mnie dlaczego nie ma dobrych ciosów specjalnych dla wojownika z tarczą,
jedynie dla posługujących sie bronią dwuręczną. Dziwne, że twórcy nie dorzucili czegoś dla
walczących mieczem i tarczą.
Pozdrawiam.


bo wojownik z tarczą ma za zadanie głownie bronić się i odwracać uwagę od reszty drużyny(strzelca i magów)
stąd jego moc zachęcania do ataku na niego(nie pamiętam jak się nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 16:43, UMC.Hugo napisał:

wiesz praktycznie to nie ma tak że co chwilę znajdujesz jakiś super miecz. ja np. walczę (na
weteranie) tym samym mieczem od misji z mordeńskimi wieżami czyli od początku i jestem aktualnie
w misji z Vaisk''he.

Hmmm nie chodzi o to, że co chwilę ma coś być. Zdecydowanie częściej znajdowałem kusze i topory dwuręczne niż zwykłe miecze. Po 80% gry wypadałoby coś znaleźć ciekawszego niż to co można zakupić w sklepie hehe;)

Dnia 17.12.2005 o 16:43, UMC.Hugo napisał:

Druga sprawa: dziwi mnie dlaczego nie ma dobrych ciosów specjalnych dla wojownika z tarczą,
jedynie dla posługujących sie bronią dwuręczną. Dziwne, że twórcy nie dorzucili czegoś
dla
walczących mieczem i tarczą.
Pozdrawiam.

Dnia 17.12.2005 o 16:43, UMC.Hugo napisał:

bo wojownik z tarczą ma za zadanie głownie bronić się i odwracać uwagę od reszty drużyny(strzelca
i magów)
stąd jego moc zachęcania do ataku na niego(nie pamiętam jak się nazywa)

Tak to prowokacja, ale wojownik z tarczą też może stanowić siłę bojową:) ot mogli takie taranowanie dorzucić. Ale cóż jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

woj z tarcza ma jeden atak specjalny taki jak pozostali wojacy - brutal strike (czy jakos tak, ta pierwsza umiejetnosc specjalna), co nie zmienia faktu, ze gra jest tak prosta, ze wojacy z tarcza sa najslabsi w klepaniu stworkow i na dluzsza mete zupelnie nieprzydatni i frustrujacy, poniewaz z nimi za dlugo to wszystko trwa... ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ojciec Hak''u Hrawna? Wisi mi kasę za zabicie rywala i nie mogę go znaleść. Jeśli ktoś ma namiar to bardzo proszę o podanie. W przeciwnym razie wynajmę gości od rewindykacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 19:41, zolenderek napisał:

Gdzie jest ojciec Hak''u Hrawna? Wisi mi kasę za zabicie rywala i nie mogę go znaleść. Jeśli
ktoś ma namiar to bardzo proszę o podanie. W przeciwnym razie wynajmę gości od rewindykacji.


jak by co to wciskając TAB włącza ci sie mapka. a do ojca Hrawna dotrzesz przez kolonię tych zarażonych driadpotem jedną z trzech dróg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 23:39, maniekk napisał:

Hmmm nie chodzi o to, że co chwilę ma coś być. Zdecydowanie częściej znajdowałem kusze i topory
dwuręczne niż zwykłe miecze. Po 80% gry wypadałoby coś znaleźć ciekawszego niż to co można
zakupić w sklepie hehe;)


no chyba trochę przesadziłeś :/ po 80 % gry nie znalazłeś żadnego dobrego zwykłego miecza :| to ci się niezbyt poszczęściło.

Dnia 18.12.2005 o 23:39, maniekk napisał:

Druga sprawa: dziwi mnie dlaczego nie ma dobrych ciosów specjalnych dla wojownika z tarczą,
jedynie dla posługujących sie bronią dwuręczną. Dziwne, że twórcy nie dorzucili czegoś dla
walczących mieczem i tarczą.
Tak to prowokacja, ale wojownik z tarczą też może stanowić siłę bojową:) ot mogli takie taranowanie
dorzucić. Ale cóż jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:)
Pozdrawiam.


taranowanie, dobry pomysł :D może wyjdzie w dodatku jakimś, który oczywiście kupie :P mogli by też dać możliwość dwóch tarcz naraz! ale by było czadersko albo dwóch broni miotanych naraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 21:04, UMC.Hugo napisał:

no chyba trochę przesadziłeś :/ po 80 % gry nie znalazłeś żadnego dobrego zwykłego miecza :|
to ci się niezbyt poszczęściło.



Zgadzam się -jest sporo mieczy jednoręcznych, choćby niezłe katany lub miecze z zestawu Cień Mroku czy jakoś tak i te zakoszone zabójcy, oraz bardzo dobry buzdygan od olbrzyma...

Dnia 19.12.2005 o 21:04, UMC.Hugo napisał:

taranowanie, dobry pomysł :D może wyjdzie w dodatku jakimś, który oczywiście kupie :P mogli
by też dać możliwość dwóch tarcz naraz! ale by było czadersko albo dwóch broni miotanych naraz
:D


Tak, jak zwykle fabuła od razu wskazuje na dodatek nie? :)
Prawie jag w Dungeon Keeper 2 gdzie na końcu można było zobaczećzwiastun trzeciej części - o dziwo nie została wydana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety mam tylko miecz elfa, jakąś pałkę. To wszystko składa się na uzbrojenie dwóch wojów, nie licząc tarcz. Może zwyczajnie to jest pech :P
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo znacie moze jakies fajne rpg poza dungeon siege 2, diablo, gotchic never night njt niewiem jak to sie pisze:) wszystkie te gry przeszłem a narazie nic nowego nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 21:05, WIelbiciel DSII napisał:

Elo znacie moze jakies fajne rpg poza dungeon siege 2, diablo, gotchic never night njt niewiem
jak to sie pisze:) wszystkie te gry przeszłem a narazie nic nowego nie wyszło



My nie znaju...Ale to fajnie, że wszystko [u przeszłeś. "Nic nowego nie wyszło", sam sobie przecież odpowiedziałeś;p. No dobra czepiam się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 21:05, WIelbiciel DSII napisał:

Elo znacie moze jakies fajne rpg poza dungeon siege 2, diablo, gotchic never night njt niewiem
jak to sie pisze:) wszystkie te gry przeszłem a narazie nic nowego nie wyszło


DS2 to raczej Hacknslash, ale dobra. Jesli to się wszysko łapie w RPG wg. ciebie, to poszukaj wielu innych:

Diablo2 (napisałeś o jednynce), morrrowind, sacred (całkiem ciekawa interpretacja, nie pamiętam aby coś takiego już było), Evil Islands (polecam bardzo, grfa lepsza niż w Diablo każdym, ale EI musiałbyś szukać w starociach, sprawdziłęm na półce - moje wydanie jest by Lemon, ale iwem że ktośto wydał w tanich grach lub było w jakimśpiśmie) - nie zawiedziesz się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 23:39, maniekk napisał:

No niestety mam tylko miecz elfa, jakąś pałkę. To wszystko składa się na uzbrojenie dwóch wojów,
nie licząc tarcz. Może zwyczajnie to jest pech :P
Pozdrawiam.



A tak, to już wiem na jakim mniej więcej etapie jesteś - niedługo zacznie sietaki wybó że nie będziesz miał co wybrać. Za to możesz już teraz załatwić sobie niezły kindżał z zestawu cień mroku, wykonując zadania dla tego kowala w eirulan (przed wejściem do jaskiń jakichś robali w eirulan był taki kowal w innej jaskini "pobocznej" ( co mu "taclaki" sprzęt pokradły - on daje ci tego questa, potem w aman lu odbierasz swój kindżał...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 23:14, michal19 napisał:

A tak, to już wiem na jakim mniej więcej etapie jesteś - niedługo zacznie sietaki wybó że nie
będziesz miał co wybrać. Za to możesz już teraz załatwić sobie niezły kindżał z zestawu cień
mroku, wykonując zadania dla tego kowala w eirulan (przed wejściem do jaskiń jakichś robali
w eirulan był taki kowal w innej jaskini "pobocznej" ( co mu "taclaki" sprzęt pokradły - on
daje ci tego questa, potem w aman lu odbierasz swój kindżał...)

Witam.
Już ten quest wykonałem jakiś czas temu, teraz jestem W Kalrathii. Hehe chyba go sprzedałem :P muszę sprawdzić w skrzyni. Cóż zobaczymy co będzie dalej. To trochę dziwne, zacząłem questy za wschodnią bramą i oczywiście pierwsze przedmioty jakie znalazłem to z przypisem dla łucznika :P ot zwykły pech hihi.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować