• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Rick

Połamane pudełka. Pomocy.

Pytanie

Kupiłem sobie w sklepie gram.pl Gothica, GothicaII i Full Spectrum Warrior w Nowej Extra Klasyce neXT. Przesyłkę wziąłem kurierem ale on niestety położył na to coś ciężkiego i dwie z tych gier (a właściwie pudełka) zostały zniszczone. W żadnym sklepie komputerowym nie znalazłem wystarczająco grubych pudełek. I tu pojawia się moja prośba do was. Jeśli któryś z was jest obeznany w grafice komputerowej i ma skaner to czy mógłby zrobić okładki z gier takiej wielkości aby pasowały na normalne pudełka DVD. Prosiłem już o to gram.pl ale na odpowiedz czekam już 3 tydzień więc się nie doczekam. A tak skoro już mowa o sklepie... powinni na pudełkach naklejać: " Uwaga. Łamliwa zawartość" albo coś w tym stylu. Jeśli ktoś będzie na tyle szczodry żeby mi pomóc prześlijcie obrazki na rick-90@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

43 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 22.11.2006 o 11:20, filip4b napisał:

możesz powiedzieć gdzie je znalazłeś...konkretnie ,adres czy coś...proszę:)))


Księgarnia Informatyczna "Elektronika": Łódź, ul. Piotrkowska 199, oraz Łódź, ul. Nowomiejska 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Możesz sobie także zamówić w Sieci, wystarczy wpisać w wyszukiwarce "pudełko DVD sklep" albo poszukać na aukcjach internetowych, gdzie jest ich dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować