Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - kolejna dostawa! Zamawiajcie już dziś!

81 postów w tym temacie

Narzekacie na tą cenę jak mrówki na mech. Ludzie co was zbawią te 40 dychy? Dwie stówy to aż taki majątek dla kogoś kto se sprawił komputra, który uciągnie Diablo III? No chyba nie, to o co ta cała bieganina. Cena jaka jest taka jest mniejsza nie będzie (przynajmniej przez najbliższy czas). A gra ceny warta i tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 20:44, MrRiff napisał:

Hmmm... Miałem grę kupować ale jak słyszę o tych błędach, bugach, CENIE to mi isę odechciewa
i nie kupie. Tak jak to było z Wieśkiem 2 kupiłem po premierze a łatam grę od miesięcy.
Poczekam z 2-3 miechy aż większość naprawią, cena spadnie do 17-180 i w tedy kupie.


Ja dałem 170 zł w dniu premiery ( pre order w Empiku złożony gdzieś na początku roku, potem cena skoczyła o 10 zł w górę ;) ) a co do błędów i łatania gier to lepiej chyba gdy grę łatają przez cały czas, niż gdyby mięli ja wydać i koniec, prawda? - poza tym, w przypadku W2 oprócz samych patchy mamy też darmową dodatkową zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie rozumiem Twojego pytania. Dostajemy od polskiego dystrybutora określoną liczbę egzemplarzy - tylko dla nas. I na te egzemplarze robimy pre-order. Jeśli egzemplarzy D3 będzie więcej niż zamówień, to pozostałe sztuki będą tradycyjnie dostępne w sklepie gram.pl

pitors89-> tak jak jest na karcie produktu, prawdopodobny termin wysyłki: 27-28.06.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ! Pomyliło mi się z głównym dystrybutorem - cd projekt ( chyba) . W takim razie cofam wszystkie obwinienia , bo byłem pewien że to strona cd projektu - dlatego byłem taki zdenerwowany. Zwracam honor - effecter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie kupujcie tego szajsu !!! Dalem 200 zeta za ta gre bo uwielbialem serie DIABLO az do teraz. Jestem wsciekly, ona nie jest warta 50 zl. Lepiej poczekajcie i kupcie Torchlighta 2 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 18:06, Janek_Izdebski napisał:

Ale prawa rynku bywają też korzystne dla konsumenta. Dam przykład. Nowy "Syndicate"
w momencie premiery kosztował 129,90 zł. Już po 2-óch miesiącach z powodu małego popytu
gra staniała do 69,90 zł (w niektórych sklepach można ją dostać jeszcze taniej). I klient
wychodzi górą! :) Natomiast kwestią odrębną pozostaję jakość i ocena odświeżonego "Syndicate"a".
Ktoś uzna tę grę za crap, innej osobie się spodoba. Mi osobiście ta produkcja przypadła
do gustu, zwłaszcza coop. :)

Wydawca po prostu urealnił cenę gry, której nikt nie chciał za ową nierealną cenę kupić. Oczywiście zgadzam się, że to dobrze gdy wydawca zdaje sobie sprawę, że sprzedaje szajs i adekwatnie obniża cenę. To samo jest zresztą z DNF, którego teraz na konsole można dostać za jakieś grosze. Choć nie jest to w Polsce takie popularne patrz np. gry zalegające w Empikach latami i nadal kosztujące 230 zł. To jest przykład absurdalnej chciwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być fajerem żeby kupić tego gniota za większą kasę niż w dniu premiery i gnić przed monitorem przechodząc to samo w kółko na coraz wyższym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 02:59, metalfan napisał:

Trzeba być fajerem żeby kupić tego gniota za większą kasę niż w dniu premiery i gnić
przed monitorem przechodząc to samo w kółko na coraz wyższym poziomie trudności.


Kupiłem samemu za 2 stówy, zarobiłem 5, do tego spędziłem coś koło 120 godzin w świecie D3. Powiedziałbym że to najlepiej zainwestowane 2 stówy na jakąkolwiek grę jakie wydałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 06:31, ziptofaf napisał:

> Trzeba być fajerem żeby kupić tego gniota za większą kasę niż w dniu premiery i
gnić
> przed monitorem przechodząc to samo w kółko na coraz wyższym poziomie trudności.


Kupiłem samemu za 2 stówy, zarobiłem 5, do tego spędziłem coś koło 120 godzin w świecie
D3. Powiedziałbym że to najlepiej zainwestowane 2 stówy na jakąkolwiek grę jakie wydałem
xD


Na sprzedaży przedmiotów można tyle zarobić, dobrze że dzis kupiłem w empiku xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech podbijają już w sieci jest diablo 15-20 PLN taniej. Na keye.pl jeszcze 3 dnitemu diablo po 236 teraz do 199. Kiście się z pudłami w magazynach. Kto miał ostre parcie to wybulił od blizza albo na aukcjach, teraz zostali ludzie którzy pograją ale nie za pieniądze przekraczające ceny premierowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Choć nie jest to w Polsce takie popularne patrz np. gry zalegające w Empikach

Dnia 20.06.2012 o 22:27, Namaru napisał:

latami i nadal kosztujące 230 zł. To jest przykład absurdalnej chciwości ;)

Chciałem o tym samym napisać dziś w komenatarzu pod artykułem: "Co z tą branżą? - Komu szkodzą promocje?" Ciekawi mnie jak taki Empik, Saturn takie zalegające od lat pudełka z grami po 230 zł (na konsole) lub po 150 zł (na PC-ty) wkalkulowują w koszta... Może opłaca im się zapełniać półki takim niechodliwym, absurdalnie drogim towarem i wykazywać stratę? Może ktoś z forum orientuje się w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś te gry jednak kupuje... Nie wszyscy się znają na aktualnych cenach, mają pojęcie o cyfrowej dystrybucji i dla takich osób są te gry w kosmicznych cenach. W dodatku w takim sklepie dziecko może naciągnąć rodziców na jakąś gierkę. Ostatnio widziałem w Saturnie jak jakiś dzieciak próbował naciągnąć matkę na WOW-a tłumacząc jej, że to taka strategia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 02:29, pawbuk napisał:

Może ktoś te gry jednak kupuje... Nie wszyscy się znają na aktualnych cenach,
mają pojęcie o cyfrowej dystrybucji i dla takich osób są te gry w kosmicznych cenach.
W dodatku w takim sklepie dziecko może naciągnąć rodziców na jakąś gierkę. Ostatnio
widziałem w Saturnie jak jakiś dzieciak próbował naciągnąć matkę na WOW-a tłumacząc
jej, że to taka strategia ;)

Nie wierze, że w dzisiejszej Polsce są konsumenci są w stanie się nabrać na takie ceny z kosmosu (odpowiednio 150 zł za gry PC-towe i ok. 230 zł za konsolowe) w takim Empiku czy Saturnie. Ludzie chyba potrafią myśleć i szukac tańszych okazji, prawda? Chociażby w Internecie. Faktem Jest jednak, że nie ma u nas takiej wyspecjalizowanej tylko w grach sieci detalicznej pokroju Gamestopu. Ceny wtedy mogłyby być troszkę niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się ;) jestem przekonany, że jest jakiś odsetek ludzi, którzy nie mają pojęcia o zakupach przez internet i wolą tradycyjne sklepy. Ale czy jest ich na tyle dużo, żeby sklepom się opłacały takie ceny...nie mam pojęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować