Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Znamy nominacje do Game Critics Awards

13 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2012 o 08:13, cHICEK napisał:

Kategoria "Najlepsza gra RPG" wygląda tak żałośnie że nawet siły nie mam pisać co o tym
myślę....

bo jak umieszczano w niej ME to wyglądała lepiej.

Ale hej, są pozytywne akcenty, w grach strategicznych są strategie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pepsi
"Zamiłowanie Amerykanów do Halo nie przestaje mnie zadziwiać. Rozumiem, że gra zasłużyła sobie na nominacje w takich kategoriach, jak najlepsza gra akcji czy najlepszy multiplayer. Ale żeby umieszczać ją w gronie pięciu najlepszych gier całych targów? No to już lekka przesada."
Po prostu nie rozumiesz fenomenu Halo jak sam przyznałeś. Ta gra ma w sobie po prostu to coś. Pomijajac już fakt jak niesamowicie ważnym tytułem było Halo dla konsol. Ta gra ma w sobie po prostu to coś, albo złapiesz bakcyla albo nie. A Halo 4 zapowiada się całkiem nieźle. Przeszedłem niedawno Halo 1 i 3, i pomimou upływu lat grało mi się sto razy lepiej niż w różne nowe FPSy typu Battlefield czy CoD. To mówi samo za siebie że po upływie tylu lat ta gra ma ciągle coś do zaoferowania w kwesti gameplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 08:25, dark_master napisał:

> Kategoria "Najlepsza gra RPG" wygląda tak żałośnie że nawet siły nie mam pisać co
o tym
> myślę....
bo jak umieszczano w niej ME to wyglądała lepiej.

Ale hej, są pozytywne akcenty, w grach strategicznych są strategie.


No też jestem zaskoczony strategiami :P ale ostatnio słyszałem że nowy CoD ma mieć elementy strategi więc....

Pewnie że ME wyglądało lepiej, sto razy lepiej. Jedynka była jak najbardziej RPGiem, 2 i 3 to bardziej action rpgi z mocnym naciskiem na action. Ale wszystkim narzekającym na ME jako nie RPGa to ja bym sobie życzył żeby połowa dzisiejszych RPGów miała taki bogaty setting, fantastycznie nakreślone postacie, dialogi i historię ciekawą jak ME. Wolę to niż mix w postaci otwartego świata z toną przedmiotów i statystyk ale z fabułą i postaciami równie bogatą co w tetrisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał dawać swoje typy to tak:

Najlepsza gra targów: The Last of Us
Najlepsza nowa gra: The Last Of Us
Najlepsza gra konsolowa: The Last Of Us
Najlepsza gra na urządzenia przenośne: Nie mam zdania
Najlepsza gra na PC: Company Of Heroes 2
Najlepszy sprzęt: Nie mam zdania
Najlepsza gra akcji: Metal Gear Rising: Revengence
Najlepsza przygodowa gra akcji: Tomb Raider
Najlepsza gra RPG: Persona 4 Golden
Najlepsza bijatyka: Tekken Tag Tournament 2
Najlesza gra wyścigowa: Miałbym problem... bo jednak nie mogę NFSowi wybaczyć kalki z Hot Pursuit więc daję F1 2012
Najlepsza gra sportowa: FIFA 13
Najlepsza gra strategiczna: Company Of Heroes 2
Najlepsza gra towarzyska/dla graczy okazjonalnych: Dopóki nie zobaczyłem Batmana nie miałem zdania, więc Lego Batman 2: DC Super Heroes
Najlepsza gra symulująca ruch: Nie mam zdania
Najlepszy sieciowy multiplayer: NFS: Most Wanted

... i ostatnie sobie odpuszczam, bo nie kupuję sieciowo. Swoją drogą czy Halo 4 było aż tak powalające to nie wiem. Jakoś nie potrafię zrozumieć tego fenomentu Halo, choć Master Chief to fajny koleś jest. No i szkoda, że w nominacjach nie ma z wiadomych powodów Watch Dogs. Należałoby im się trochę wyróżnień, w tym za największe zaskoczenie targów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi co cię boli człowieku? Halo 4 zrobił wielkie wrażenie na wielu dziennikarzach, miał wielki stand na targach, sporo osób mogło sobie zagrać i mieli bardzo pozytywne wrażenia, dostał chyba największą ilość nagród od serwisów http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/577608_10150990912057679_889875975_n.jpg a na takim forum neogaf w głosowaniu na najlepszą grę Halo 4 był drug, za The Last of Us.

Nie masz Xbox''a 360, ani żadnej innej konsoli, siedzisz na tym swoim pececie i raczyś się wypowiadać grze, którą widziałeś na youtube co najwyżej. Tak samo jak i większość nie rozumiejących fenomenu Halo.

Jesteś najbardziej dennym newsmanem w polskim growym internecie, przy tobie nawet blogerzy z polygamii to laureaci Pulitzera :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2012 o 08:33, cHICEK napisał:

No też jestem zaskoczony strategiami :P ale ostatnio słyszałem że nowy CoD ma mieć elementy
strategi więc....

cóż, w takim razie już czekam na rozdania BAFTA, nagroda dla coda za strategię to dopiero będzie ubaw :P

Dnia 20.06.2012 o 08:33, cHICEK napisał:

Pewnie że ME wyglądało lepiej, sto razy lepiej.

już pomijając moją opinię na temat tej serii (a zbyt pochlebna nie jest, bo uniwersum oklepane, fabuła również, zakończenie serii.. no starczy poczytać, a całość okraszona takim inteligentnym systemem wyborów, że gra
wymusza na tobie wybór paragona lub renegata juz na początku jedynki, a potem uparte trzymanie się tego aż do zakonczenia trójki, bo skoki w bok są prawie że niemożliwe bo za mało punktów charakteru), sami twórcy od dwójki mówili, że to nie rpg tylko shooter z elementami (co na marginesie było przynajmniej uczciwym postawieniem sprawy), ale szeroko pojęta branża i tak wiedziała lepiej :P I w magicznym podsumowaniu roku 2012 pewno będzie to samo, co z tego że wyszedł W2 (wprawdzie drugi raz i ma swoje spore wady, ale jednak RPG) jak i tak znowu nagrody zgarnie mistrz niespełnionych obietnic (głównie tych z warstwy RPG) z bagażem wielkiego hejtu za zakończenie znany jako ME3

Smutne jest tylko, że na targach zdaje się że zaprezentowano chociażby Divinity czy /od biedy/ TES:O, a i tak do top5 załapało się DLC na 10 godzin do skyrima, który sam w sobie był już tytułem mocno przehype''owanym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 11:58, MaZZeo napisał:

Nie masz Xbox''a 360, ani żadnej innej konsoli, siedzisz na tym swoim pececie i raczyś
się wypowiadać grze, którą widziałeś na youtube co najwyżej.

miszczu posiadający xboxa, na pewno o tym wiesz i nie chcę przerywać tego potoku jadu, ale na PC wyszły dwie z czterech gier z ''shooterowej'' części serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować