Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 20:13, choper napisał:

No właśnie też mam ten problem, że zamiast włosy być długie to tworzą szopę ;/


Ahhh znam ten ból :P zawsze rano się męczę żeby mi się jakoś normalnie ułożyły :D Ale i tak wole się pomęczyć niż ściąć włosy na zero, a prostownicy to ja wole nie dotykać bo jeszcze sobie coś zrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez większość krótkiego życia popylałem z krótkimi włosami, ale ostatnio doszedłem do wniosku, że jednak lepiej mi z ciut dłuższymi. To znaczy zakrywającymi czoło i nachodzącymi na połowę uszu. Już kilka koleżanek mi powiedziało, że tak najlepiej wyglądam, a jak zamachnę grzywą to hoho :) Ponadto od paru miesięcy gram na gitarze, więc ciut dłuższe włosy są niejako nieodzowne. Widzieliście jakiegoś szanującego się pr0gitarzystę z krótkimi włosami (no, poza Satrianim :)). Jakże więc mógłbym ja, mistrz riffowania, Bóg gryfu, władca strun i w ogóle muzyczny masterogarniacz nie mieć odpowiednio długich włosów?? A co do higieny, to i tak myję włosy codziennie, więc mi tam bez różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez wiele lat swojego życia miałem włosy krótkie tzw "na jeża" w podstawówce zachciało mi się mieć długie włosy, które po ok. 3 latach zgoliłem prawie na lyso :)

Szczerze to wydaje mi się:
jeżeli lubisz komfort - krótkie
sport - krótkie
twoja dziewczyna lubi długowłosych gitarzystów - zrób jej na złość i krótkie xD a tak na prawde to długie i do sklepu po gitare
twoja dziewczyna nie lubi długowłosych - krótkie

więcej argumentów nie pamiętam, za wszyskie serdecznie żałuje ale nie postanawiam poprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:15, Erton napisał:

Widzieliście jakiegoś szanującego się pr0gitarzystę z krótkimi
włosami (no, poza Satrianim :)).


A no widziałem :P Ale ja też przez większość swojego żywota miałem krótkie, ale teraz mam ciut dłuższe no i jest git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlugie wygladaja lepiej, ale wymagaja sporej ilosci czasu - codziennie wstaje wczesniej o godzine by je umyc i wysuszyc i czesac (rano mam strasznie poplatane wlosy - niespokojny sen, na sucho i tak nie da sie ich uczesac). Do tego w okresie zimowym jak uzywam suszarki to sie wlosy niszcza - trzeba potem podciac koncowki i stosowac kosmetki do pielegnacji wlosow. Ale juz sie do tego przyzwyczailem. Do tego broda, zarost i sie jako tako wygla - calosc mnie troche postarza, ale lata mlodosci juz za mna (wtedy mialem krotkie wlosy, potem ciut dluzsza zaczesane, a dzis dlugie). Nie wyobrazam sobie siebie teraz w krotkich wlosach - dziwnie bym sie czul ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ''''sezonowy''''.Od kilku lat w wakacje ścinam włochy prawie do zera(wiadomo,ciepło,w banię grzeje i ogólnie włosy mi przeszkazały).A na zimę zapuszczam.Ostatnio byłem u fryzjera właśnie 1 lipca.Ale to była prawdopodobnie moja ostatnia wizyta u fryzjera, i to na długie lata.Nie ma bata, zapuszczamy włosy :D.Strasznie mi się spodobały,kolega z klasy(Snowboarder,wiec taki imydż mu pasuje) ma właśnie takie do ramion i zajebiście wyglądają.ja narazie mam takie za uszy i mogę robić taki mały headbanging xD(nie, nie słucham metalu ani rocka, tylko Drum n Bass :P), a i zarzucanie grzywą samo w sobie fajne jest.NIe wiem, co widziałem w krótkich włosach przez ten cały czas.Jasne, bloki się srają - O popatrzcie, gej idzie.Wylane mam w nich.A co do pielęgnacji, po 3 dniach mam tam taki łój, że szok.Ale przeważnie myję banie codziennie.Tak więc - długie włochy rlz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mam długie, ale twoje przypadłości mi są obce, jako że wstaję z łóżka 20 minut przed wejściem do autobusu, myje wieczorem tak co 2-3 dni, nie czeszę, wiążę w gumkę i jakoś jest dobrze ;] kołtunów ani loków nie mam więc jest ok. długość - daleko za połowę pleców jak są rozpuszczone.

Wracając do tematu lepiej długie zawsze można sprzedać w WB płacą nawet 500 funtów za 30 cm odrzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:51, polskavaenk napisał:

Ja mam takie średniej długości włosy. A co myślicie o dredach? Ale nie takich do pleców,
tylko do szyi. ;p

Ale wiesz, że potem nie da się tego "rozwiązać" i trzeba ścinać ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:41, pendejo napisał:

też mam długie, ale twoje przypadłości mi są obce, jako że wstaję z łóżka 20 minut przed
wejściem do autobusu, myje wieczorem tak co 2-3 dni, nie czeszę, wiążę w gumkę i jakoś
jest dobrze ;] kołtunów ani loków nie mam więc jest ok. długość - daleko za połowę pleców
jak są rozpuszczone.


mam lekko krecace sie wlosy, i strasznie niespokojny sen - rano bez problemu czesze wlosy - tylko ze kazdy jest w inna strone, dlatego trzeba na mokro - czyli mycie batow ;)

gumki do wlosow nie uzywam, chodze z grzywa (nie mam cienkich wlosow, tylko puszysta grzywe, wiec korzystam poki jeszcze nie lysieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:52, W.S.A.D napisał:

> Ja mam takie średniej długości włosy. A co myślicie o dredach? Ale nie takich do
pleców,
> tylko do szyi. ;p
Ale wiesz, że potem nie da się tego "rozwiązać" i trzeba ścinać ? ;)


No to wiem, więc się na razie pytam. W sumie mam 15 lat i nie wiem czy w ogóle by do mnie pasowały... Ale mój kuzyn ma i wyglądał dobrze (dziewczyną też się podobało ;p) - on ma 24 lata a zrobił sobie je jak miał 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobał się dziewczyną? To ona była wpleciona w dreda przy robieniu czy jak? :)

ja to bym poczekał na Twoim miejscu trochę i poważnie się zastanowił, czy na pewno chcesz tak zmienić wygląd. Dredy wymagają też dokręcania co jakiś czas, ale oszczędza się na szamponie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo kręcone włosy i dosyć długie - każdy poranek to wojna z grzebieniem. Chociaż rzadko wygrywa.

Nie lubię swoich włosów wcale, na dodatek bardzo szybko mi rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:01, Ragnos napisał:

Podobał się dziewczyną? To ona była wpleciona w dreda przy robieniu czy jak? :)

ja to bym poczekał na Twoim miejscu trochę i poważnie się zastanowił, czy na pewno chcesz
tak zmienić wygląd. Dredy wymagają też dokręcania co jakiś czas, ale oszczędza się na
szamponie. ;)


No nie ;p. Ale widzę, bo on ma o tyle fajne włosy (kuzyn), że mu się te dredy z włosami zlewają (daje to na prawdę fajny efekt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:15, Erton napisał:

Ponadto od paru miesięcy gram na gitarze, więc ciut dłuższe
włosy są niejako nieodzowne. Widzieliście jakiegoś szanującego się pr0gitarzystę z krótkimi
włosami (no, poza Satrianim :)). Jakże więc mógłbym ja, mistrz riffowania, Bóg gryfu,
władca strun i w ogóle muzyczny masterogarniacz nie mieć odpowiednio długich włosów??
A co do higieny, to i tak myję włosy codziennie, więc mi tam bez różnicy

Widzieliście, widzieliście:) Kirk Hammett, James Hatfield, Jason Newsted po Loadach i Reloach. James nawet wcześniej jak se łeb rozwalił czy go fajerwerki poparzyły nie pamiętam dokładnie:D
polskavaenk
Nie obraź się za to co teraz napiszę i nie skacz mi do gardła:) JAK DLA MNIE dredy to syf. wyglądają okropnie, niehigienicznie, kleją się i ogólnie nie podoba mi się to. Nawet jakoś dokładnie nie można tego umyć... Ja na twoim miejscu zastanowiłbym się nie dwa ale 10razy:) Ew zrób sobie dredy w photoshopie i zobacz jak będziesz wyglądał:D Mój kolega się ogolił w PS więc dredy też się pewnie da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować