Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titan Quest - zapowiedź

35 postów w tym temacie

Ej, ja chcialem napisac o tej realistyce :P a zapowiedz mi sie podoba, jak ktos napisal na poczatku chyba najlepsza ze wszystkich juz opublikowanych no i ulozenie screenow tez lepsze wygodniej sie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że to dopiero zapowiedź, ale jest taka jakaś bardzo optymistyczna bo już grane w Playu ( dla niekumatych tzn. że już grali w tą grę na specjalnym pokazie ) została ziechana może nie równo z ziemią ale przynajmniej do poziomu trawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie po przetestowaniu dema, nasuwa się prosty wniosek- diablo3. Tylko diablo to nigdy nie będzie. Przyjemność z grania w diablo polegała na tym że po męczacym dniu człowiek odstesowywał się rozkwaszając potwory (dosłownie). Czyli była sieka;) Tutaj niezależnie od użytej broni, przeciwnik zachowuje się jak gumowa lala. Walisz stwora w łeb a on robi fikołka ale nic poza tym. Może w oryginalnej wersji będzie opcja "blood", bez blokady rodzicielskiej;) W sumie producent jest ten sam co "Dawn of war" a tam jatka wygląda tak jak należy!!! Tutaj tak jak w kinie familijnym;) Nie daleko szukając, "Władca Pierśieni", niby się tłuką ale krew nikomu nawet z nosa nie pocieknie! Ale nic ,może lecieć w USA od 12 lat i cenzura nie ma nic do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że Titan Quest jest godne uwagi ale nie będzie na pewno z tego wielkiego hitu jaki ma na swoim koncie Diablo. Grałem w demo i po dłuższych namyśleniach doszedłem do wniosku że gdyby dodali jescze więcej fabuły i tego czegoś co jest potrzebna w grach h''n''s. mogło by rywalizować z Spellforce 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a ja mam nietypowe pytanko, ale dla mnie niesłychanie ważne. Mam Pentium IV 3.0 ht, 512 mb ramu i ge-force 5900 xt i pytanie brzmi: CZY JA SOBIE POGRAM W TĄ GRE i BĘDZIE ONA UMNIE WYGLĄDAŁA JAK NA TYCH SCREENACH? I oczywiście tak jak każdego, nie interesuje mnie mniej jak 30 fps. Bo na wymaganiach sprzetowych na pudełku piszą że TAAAAK, bez najmniejszego problemu, ale wiadomo życie swoją drogą. Zależy mi na rozdzielczości 1024x768 przynajmniej w medium detalach... prosił bym o żetelną odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nic nie napisano o systemie multi-player ? Bo chciałbym wiedzieć, szukałem na zagranicznych stronkach ale szczegółów nie dostałem tylko takie ogólnie gadanie. Jeśli multi będzie oparte o serwery GameSpy to nie wróże wspaniałości tej gierki. I jak już to wiele razy było podkreślane grafika to nie wszystko.
Dlaczego gry, wielkie hity z super wypasioną grafiką porównują do Diablo sprzed 6 lat ? Jak widać ta gra nawet dziś wyznacza pewne kierunki. Osobiście bym widział TQ jako MMO ( darmowe ofc ;p ) ale po zapoznaniu się jakie tam multi jest i jej opcje zakupię gre mimo wszystko, bo demko mi się bardzo podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 07:53, digital-es napisał:

...a ja mam nietypowe pytanko, ale dla mnie niesłychanie ważne. Mam Pentium IV 3.0 ht, 512
mb ramu i ge-force 5900 xt i pytanie brzmi: CZY JA SOBIE POGRAM W TĄ GRE i BĘDZIE ONA UMNIE
WYGLĄDAŁA JAK NA TYCH SCREENACH? I oczywiście tak jak każdego, nie interesuje mnie mniej jak
30 fps. Bo na wymaganiach sprzetowych na pudełku piszą że TAAAAK, bez najmniejszego problemu,
ale wiadomo życie swoją drogą. Zależy mi na rozdzielczości 1024x768 przynajmniej w medium detalach...
prosił bym o żetelną odpowiedź


Zgodnie z wymaganiami podanymi na karcie produktu: http://www.gram.pl/gra.asp?id=488, nie powinieneś mieć problemów z komfortowym graniem w TQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie obawiam że ta rewelacyjna grafika popsuje cały efekt... diablo jest super też z powodu jego grafiki - nie wiesza się, uwagi nie rozpraszają nagle wyrastająca z ziemi trawa albo kwiatki jak w spellforce:) . Możliwe więc, że nie będzie to taka dobra rozwalanka. Chyba, że będzie można efekty powyłaczac - albo podziwiac swiat, albo siekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drastycznie stwierdzam IŻ demo nie działa jak powinno działać. Hmmmm wszystko się pięknie instaluje (tzn za drugim razem nie przerwało instalacji) i co ... ?? Przypominając sobie jak przed kilku laty ciupałem w LoD, rozmarzony, czekając na udanego re-make''a (Klona jak kto woli) tej cudownej i niezapomnianej gry.... włączam i czytam TAG NOT FOUND. Kurcze - sobie myśle, pewnie się źle ściągnęło.... więc zaczynam jeszcze raz te 500 Mb. Komputer juz prawię czerwony od szybkości transferu i temperatury na zewnątrz SKOŃCZYŁ pobierać to cacko. Niezmordowany instaluje jeszcze raz. Uruchamiam... a tu znowu to samo - psia kostka sobie myśle :/ (w tym nawiasiku dodam - szkoda, bo bardzo miałem ochote sobie potestować hiciora). PLZ HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy administratorzy.
Czekalem az odpowiecie koledze Ponurakowi, ale niestety nie widze odpowiedzi wiec moze ponowna prosbe o wytlumaczenie dlaczego tak jest. Sciaglaem te demko juz praktycznie z 10 razy i na samym poczatku to nawet mi sie nie chcial rozpakowac plik zip poniewaz uszkodzony byl "data2.cab" a jak juz udalo mi sie sciagnac cale demko bez uszkodzonych (niby nie uszkodzonych bo w dalszym ciagu rar ma problemy z "data2.cab") mam problem typu "TAG NOT FOUND".
Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra nie powala mam oryginal w wersji anglo jezycznej i po prostu nie ma co szkoda gadac co jakis dczas mnie wywala do winda i mnie szlag trafia al;e nic fajn ie sieb gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować