Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Resonance - recenzja

10 postów w tym temacie

Grafika jakby gra wyszła 20 lat temu.
Ma to swój klimat, ale wolę już ręcznie rysowane pełne detali tła.

Pewnie jest to celowy zabieg (zubożenie), bo raczej nie robiły tej gry dwie osoby "po godzinach" w piwnicy/ garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 16:05, thiefi napisał:

Ma to swój klimat, ale wolę już ręcznie rysowane pełne detali tła.


to polecam The Dark Eye: Chains of Satinav, ale żeby przygodówki oceniać po grafice/stylistyce...

Dnia 04.07.2012 o 16:05, thiefi napisał:

Pewnie jest to celowy zabieg (zubożenie)


GENIUSZ! podpowiedz: koszty. Zdecydowanie na plus, że grafikę mają prostą (ale ładną), a na scenariusz, dialogi i audio nie żałują gorsza.

grafika jak dla mnie biję na głowę to co zrobiło dotychczas wadjeteye, ciągle klasyczna pikseloza, ale szersza gama kolorów i dużo więcej detali. Muzyka jak zwykle miazga i kompletnie nie zgadzam się, że jest nijaka. Pograłem dopiero ze dwie godzinki i kapitalnie się bawię! Duuuuużo lepsze zagadki (bo sensowne) + dużo więcej dialogów niz w gemini. Czekam na kolejne gry wadjetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojej...brak komentarzy? czy ten portal jest wymarły? (głucha cisza, gwizd wiatru...) hmmm. chyba jednak życie towarzyskie w sieci będziemy kontynuować na gikz, ale jak coś napiszesz Sławek tutaj to wrzucaj chociaż linka na gikz, żebyśmy mogli poczytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 21:20, Fang napisał:

SS to tak tu na stałe czy tylko tymczasowo? PS. Dobra recka.


Czy na stałe, to trzeba Sławka i rednacza pytać. Ale na dłużej i częściej - na pewno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 dolców na GOGu. Oj, chyba się skuszę, bo mam ostatnio chętkę na jakąś dobrą nową-starą przygodówkę (nie mogę się doczekać Stasis :U).

Bardzo przyjemna recka, więcej takich :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować