Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ulepszenia dla żołnierzy w lipcowej aktualizacji Battlefield Premium

26 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2012 o 16:21, Zuchew napisał:

gracze permium są za bardzo promowani :(


A do diabla z nimi, jak chca wywalac kase za cos czego zawartosci jeszcze nie znaja to prosze bardzo ale to akurat o niczym dobrym nie swiadczy... poza tym dla ludzi ktorzy maja Back to Karkand oferta premium wcale nie jest bardziej atrakcyjna... za rok jak powydaja wszystkie dodatki bedzie tak zalosna liczba graczy ze szkoda gadac... juz teraz jest problem zeby znalezc dobry serwer z ulubiona mapa i ustawieniami... chyba ze ktos lubi grac na $%$% metro, ktore z powodu nabijania bezsensownych gwiazdek zawsze sa pelne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 16:21, Zuchew napisał:

gracze permium są za bardzo promowani :(


Nie mow ze sie przejmujesz jakimis ubrankami dla lalek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam wywalać 170 zł (czy ileś tam) na to "premium", szczególnie na coś, czego jeszcze nie ma. A tak po za tym, to ja im zazdroszczę, jak dobrze wyciągają kasę od tych wszystkich naiwniaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 16:33, Boro666 napisał:

> gracze permium są za bardzo promowani :(

Nie mow ze sie przejmujesz jakimis ubrankami dla lalek...


Ja przejmuje się tym, że będąc 2 w kolejce jestem przesuwany np. na 13 miejsce bo gracze premium mają pierwszeństwo. Nigdy więcej nie kupie żadnej sieciowej strzelanki od EA. Żadna inna firma nie dzieli graczy - którzy zakupili już ich grę! - na gorszych i lepszych tak, jak to robi EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 16:34, Last_Aid napisał:

Nie zamierzam wywalać 170 zł (czy ileś tam) na to "premium", szczególnie na coś, czego
jeszcze nie ma. A tak po za tym, to ja im zazdroszczę, jak dobrze wyciągają kasę od tych
wszystkich naiwniaków...


Activision jest w tym jednak lepsze. Sadze, ze nawet jesli zawartosc tych premium packow jest mocno dyskusyjna, to przecietnemu Amerykaninowi zasadniczo to zwisa. 50 dolcow nie jest duza kwota przy tamtejszych zarobkach. Co nie zmienia faktu, ze jestem przeciwnikiem tego typu praktyk i sadze, ze na dluzsza mete mimo wszystko beda na tym tracic. Zreszta juz teraz EA zostalo uznane za najgorsza firme w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 16:34, Last_Aid napisał:

Nie zamierzam wywalać 170 zł (czy ileś tam) na to "premium", szczególnie na coś, czego
jeszcze nie ma. A tak po za tym, to ja im zazdroszczę, jak dobrze wyciągają kasę od tych
wszystkich naiwniaków...


Jak widzę nie które komentarze to śmiać mi się chce.Oczywiście nie bronie tu samego EA, ale jak ktoś chce zaopatrzyć się w dodatki które nadchodzą to jak najbardziej jest to opłacalne, a kto kupuje premium dla jakiś pierdółek???A to premium można kupić nawet za 139zł tylko wystarczy poszukać, a nie siedzieć na dupie i narzekać jacy to my jesteśmy pokrzywdzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamuflaże jak już są to powinny być do wszystkich pukawek bez pistoletów ewentualnie i wyrzutni. Praktycznie z żadną z tych broni nie gram. Ja za premium zapłaciłem 135zł, muszę powiedzieć, że trochę ciężko mi było dać nawet tą sumę, bo mogłem za to inną gierkę kupić, a nie coś czego jeszcze nie ma w pełni. Z drugiej strony patrząc w przyszłość osobiście myślę, że w BF3 będzie się grać jeszcze długo. Nowe mapki są świetne, najbardziej jednak czekam na te z dużym otwartym terenem. Graczy nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem narzekania. Ja gram bez premium i mam tylko Back to Karkand, bo Close Quarters mnie totalnie nie interesuje. I jakoś nie widzę bym był gorzej traktowany od osoby posiadającej premium. Czasami boli tylko, że podwójny exp jest częściej dla premiowców, ale z drugiej strony zdążyłem nabić spory poziom przed wprowadzeniem Premium, więc jakoś mocno mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie komentarze się nie czyta, to dzieci bez pracy są którzy od rodziców kasy nie mogą wyciągnać. Jak ktoś chce to kupuje jak nie to nie, a Ci to od razu od naiwniaków itp. eh szkoda gadać.

PS. Premium się kupowało "znawcy tematu" dla dodatków, to wszystko co jest dodatkowo to gadzety bonusowe i nikt ich nie obiecywał.

alanwejk bo to się wypowiadają ludzie którzy bf''a nie mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 16:44, Boro666 napisał:

Activision jest w tym jednak lepsze.

Wątpię. Activision do MW3 wydało już 3 darmowe mapki. Ile darmowych map wyszło do BF3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham graczy broniących BF Premium i jednocześnie śmiejących się z ludzi, którzy kupowali/kupują DLC/Elite do Call of Duty i że niby dają się doić :D

@shitguns:
A czy WSZYSCY gracze mieli B2K za darmo? Ups, chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować