Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Porcja nowych screenów z polskiego FPS-a Adventurer

17 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2012 o 21:55, dark_master napisał:

są naziści, jest okejka. Tylko czemu jeden z nich jest czarny?


Bo szerzymy tolerancje. Teraz nawet w filmie o eskimoskich rybakach przynajmniej jeden z nich musiał by być czarny i w dodatku gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Teraz nawet w filmie o eskimoskich rybakach przynajmniej jeden

Dnia 11.07.2012 o 22:11, Nagaroth napisał:

z nich musiał by być czarny i w dodatku gejem.


Zapomniałeś o kobiecie, wegetarianinie, obrończy zwierząt, lesbijce, przedstawicielu Indian i rasy o żółtym kolorze skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 22:23, Fimbulvinter napisał:

>Teraz nawet w filmie o eskimoskich rybakach przynajmniej jeden
> z nich musiał by być czarny i w dodatku gejem.

Zapomniałeś o kobiecie, wegetarianinie, obrończy zwierząt, lesbijce, przedstawicielu
Indian i rasy o żółtym kolorze skóry.



może powinniśmy się wszyscy ograniczyć do określenia "ludzie", a resztę przemilczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do homoseksualizmu jest przeciwny w grach, bo już wszędzie wsadzają swoje łapska, ale co do koloru skóry to nawet fajnie, że pojawiają się czarnoskórzy, Azjaci itd.Np w D3 podobało mi się, że Tyrael był czarnoskóry, a nie znowu biały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałem wypowiedzieć się o samej grze.Wygląda naprawdę interesująco.Taki Polski Uncharted.Tylko jedno mnie interesuje...półki sklepowe?Z tego co ja czytałem, to gra miała być free-to-play.Życzę powodzenia producentom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 23:00, Kajmal napisał:


czarny nazista. CZARNY. NAZISTA. Słyszysz ten absurd? Gej juz prędzej, bo choć też sprzeczne z oficjalną linią, to jednak 1. wiadomo o całkiem sporej ich grupie 2. zesrasz się a nie poznasz na pierwszy rzut oka tak jak murzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 23:15, Kajmal napisał:

A zapomniałem wypowiedzieć się o samej grze.Wygląda naprawdę interesująco.Taki Polski
Uncharted.Tylko jedno mnie interesuje...półki sklepowe?Z tego co ja czytałem, to gra
miała być free-to-play.Życzę powodzenia producentom!


F2P? Pierwsze słyszę...

Poza tym, jak gra przygodowa z głównie single playerem (o ile się nie mylę, to o MP nawet nie było słowa) może być F2P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o lokację Arctic to jak patrzę na screen przypomina mi się sceneria z misji Cliffhanger ;]
Coraz więcej w ostatnim czasie słyszę o powstających polskich produkcjach. Oby to się nadal tak rozwijało i gry stały na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bohater wygladajacy jak Nathan Drake, kompan jak Sullivan... Do tego ten samolot z trójki. Ale nic, pozostaje tylko życzyć ekipie szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gierka bardzo intryguje. Niech ją szybciej wypuszczą. Wygląda jak młoda modelka, która się powoli rozbiera. Coraz ciekawiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować