Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3: Siły pancerne - eksplozje, eksplozje i jeszcze raz eksplozje na nowym trailerze

39 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2012 o 17:42, seba26 napisał:

JAKI TEN COD JEST MALUTENIECZKI DO B3....teraz widac roznice........

Nie porównuj tych gier do siebie, bo o dziwo różnią się:
CoD - szybsza akcja, nastawienie na mniejszą skalę starć i skupienie się na piechocie.
BF - Tempo nieco wolniejsze, większe mapy, pojazdy + piechota (tak, Close Quarters to inna bajka, ale to miało ściągnąć zirytowanych fanów CoDa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Javelin + kumpel z SOFLAMem i problem "OP czołgów" znika (bez kumpla - C4 działa cuda

Dnia 19.07.2012 o 17:37, Lisun napisał:

przeciw pojazdom).

Nic nie zdziałasz tym swoim marnym Velinem gdy operator czołgu posiada dym maskujący :(

Dnia 19.07.2012 o 17:37, Lisun napisał:

Co do jetów i chopperów - po coś są Canister Shelle, prawda?

Jetów ? jakich jetów, w AK będzie tryb tylko dla czołgów hahaha tak więc wszystkie cfaniaki które tak lubiały niszczyć sprzęt naziemny pewnie masowo zawodzą nad ich marnym losem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o rozgrywkę, że w trailerach wszystko jest super, współpraca, zero lagów xD a jak się już gra to zupełnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 17:42, seba26 napisał:

JAKI TEN COD JEST MALUTENIECZKI DO B3....teraz widac roznice........


BF3 fanboy alert.

Mapy fajnie się zapowiadają, ciekawe tylko jak z optymalizacją na takich mapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie te dwie gry należy dzielic jeszcze inaczej, a mianowice: cod - najlepsza do tego żeby się umówić z kolegami i pograć w teamie przeciwko innym lub sami ze sobą podzieleni na drużyny ( jak około 15 lat temu się grało w pierwszych kafejkach internetowych w gronie znajomych w queika lub counter strikea ) żeby zabić jak najwięcej wrogów i być najlepszym; battlefield - najlepsza żeby samemu grać w sieci, bo tu nie chodzi o to żeby zabić jak największą lićzbę wrogów, a o to żeby wygrać. ( trzeba opracowywać na bieżąco stragię walki i używać mózgu w celu przechytrzenia przeciwnika). I dlatego ja lubię obie te gry. A tak w moim skrócie myślowym : cod jest dla dzieci, a battlefield dla dojrzalszych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer taki sobie (jak zresztą wszystkie od BF''a), widziałem lepsze. Poza tym trailer to bajeczka o współpracy(takie coś to tylko TS z kumplami, wtedy naprawdę fajnie się współpracuje), braku lagów(choć tych uświadczyłem mało) oraz wielkim nawalaniu, a w grze takie coś występuje dość rzadko. Co do dodatku - zastanowię się nad kupnem, gdyż źle się nie zapowiada.
Z pewnością bym kupił, GDYBY na tych pustyniach czy lodowych mapach były jakieś przeszkody ze strony Matki Natury - zamiecie, burze piaskowe, sypanie piaskiem (jak w Spec Ops: The Line), może czasem jakaś lawina (serio, to już było w Gears of War 2 i nietrudno zrobić wielka plamę białych tekstur zalewającą teren na kilka minut). Naprawdę fajne, kiedy wszyscy muszą przerwać walkę i skryć się przed żywiołem.

Tak czy owak - zastanowię się nad kupnem. Jeśli jednak będzie znów jakieś "Armored Premium Elite" z jakimiś dodatkowymi mapeczkami tylko dla Premiowców, to sobie odpuszczę BF''a. Są inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla dojrzalszych graczy to jest ARMA. Zarówno BF i CoDy są bardzo przystępnymi tytułami dla różnych kategorii wiekowych, więc nie pisz, że BF to jakiś tytuł dla dojrzalszych. Poza tym jeśli chodzi o używanie tego domniemanego mózgu to ładna analogia:
BF - Gimnazjum
ArmA - Studia.
Więc bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 10:02, Leos8 napisał:

Tak czy owak - zastanowię się nad kupnem. Jeśli jednak będzie znów jakieś "Armored Premium
Elite" z jakimiś dodatkowymi mapeczkami tylko dla Premiowców, to sobie odpuszczę BF''a.
Są inne gry.

Eeee... premiumowcy nie mają innych map, dostają te same, co będą w AK mieć wszyscy, tylko że szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi. Z tego sobie sprawę zdaję. Ale JEŚLI i tylko JEŚLI - nie wiem z czym EA wyskoczy - znów pojawi się jakiś mega-super-duper deluxe w postaci jakiegoś tam specjalnego pakietu mapek do AK tylko dla Premiowców (których, paradoksalnie, jest więcej niż zwykłych graczy :D), to mojej kasy nie dostaną. Mam dość podziałów na równych i równiejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 10:04, Leos8 napisał:

Dla dojrzalszych graczy to jest ARMA. Zarówno BF i CoDy są bardzo przystępnymi tytułami.

tak to prawda, ale arma to typowo taktyczna strzelanka, a ja miałem na myśli zwykłe popularne i typowe fps`y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować