Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Tony Hawk`s Pro Skater HD - recenzja

13 postów w tym temacie

Adam Berlik

Czy gra, która ma kilkanaście lat na karku, może bawić tak samo, jak za dawnych czasów? Tony Hawk’s Pro Skater HD udowadnia, że tak, choć zmiany i nowości zaproponowane przez Robomodo i Actvision niekoniecznie wszystkim się spodobają.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Tony Hawk's Pro Skater HD - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już kiedy pojawi się wersja na PC? Nie mogę się doczekać :D
Let''s play, gram.pl po prostu mnie oczarował "Jak za dawnych czasów" tak pomyślałem oglądając wasz gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wenecka plaża...? :D W Los Angeles? Anyway, bardzo miło słyszeć potwierdzenie, że gra jest dobra pomimo braku usprawnień z kolejnych części gry. Co prawda brakuje możłiwości budowania własnych Skate Parków, czy też Split Screena (choć ten na PC na przykład był bylejaki). Pozostaje tylko czekać na premierę na PC (o ile dobrze pamiętam niedawno został zapowiedziany) i mieć nadzieję, że będzie to dobry port, bo chętnie go kupię. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 22:42, SamFiniszer napisał:

Wersja na PC ma wyjść podobno równo z PS3, a wersja na PS3 ma podobno ujrzeć światło
dzienne we wrześniu :).


O matko, tak. Aż niedawno z sentymentu zainstalowałem sobie THPS2 żeby poczuć klimat. :D
Nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ponownie ogrywam THPS 2 i THPS3. "Dwójkę" już przeszedłem, lecz nie mogę przestać w nią ciupać, a THPS3 jakoś wolno idzie, przez THPS 2 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się na tę grę strasznie napaliłem. Nie grałem nigdy w THPS 1&2. Moją przygodę z serią zacząłem od 3 i wielkim fanem nigdy nie byłem.

Ale jak słyszę, że w tym remake''u jest tylko 7 tras, płatne DLC z mapami z trójki nadchodzi i nie ma split screena to sobie odpuszczam bo szkoda kasy. Może kiedyś za pół ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mechaniki (być może padło to w filmkiach, niestety nie miałem okazji obejrzeć w pełni):
dostępne triki, sposoby poruszania się, itd jak w THAW (ostatni w jakiego grałem) czy dokładnie jak w THPS2, tzn. bez m.in.: switchy, dropów, flatu, chodzenia, zmiany triku w czasie wykonywania tego samego typu (np przerzucenie grindów w obrębie jednego ciągłego grinda), itd.?

A soundtrack pasuje do gry, pytam się o subiektywne odczucia? Przejrzałem pobieżnie listę, niektóre utwory skądś znajome, sam nie wiem, czy aby przypadkiem z nie Tony Hawków właśnie. Chociaż trochę mało utworów, zestawiając z tym, co oferowano w produkcjach począwszy od 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 22:42, SamFiniszer napisał:

Wersja na PC ma wyjść podobno równo z PS3, a wersja na PS3 ma podobno ujrzeć światło
dzienne we wrześniu :).


Też mam ostatnio ochotę ponownie odegrać którąś z części TH, jeszcze raz :D
Przypomniałem sobie jak kiedyś gdy byłem młoszy miałem problemy ze zrobieniem tricku Boneless który w późniejszym etapie gry był podstawą. Długo mi zajeła nauka tej umiejętności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harpen - warto zaznaczyc, ze ten awatar, ktorym mozna grac, to awatar z xboxa i nie ma opcji tworzenia postaci - bo napisales to troche tak, jakby mozna bylo wykreowac sobie Skatera. Wlasnie przymierzalem sie do kupna, ale gdy zobaczylem, ze ta opcje wycieto, dalem sobie spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wolę stare wersje tychże gier, które są w pełni oryginalnie zachowane.
Wszystkie utwory, split-screen oraz cały komplet zawodników - to jest gra, mimo ,że nie jest podciągnięta do HD.
Nowy Tony Hawk''s HD wnosi tylko ładniejszą oprawę graficzną, a w rzeczywistości jest i tak okrojony.
Także ja wolę pozostać przy pierwszej wersji tej gry zarówno 2 jak i 3 części :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować