Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diana z dżungli - nowa postać z League of Legends w pełnej krasie

20 postów w tym temacie

SarenkaB --> Nie. Od teraz będą regularne, bo tak się składa, że w redakcji od niedawna jest osoba, która dużo w LoLa gra :)

Ciamcia1066 --> Nie licz na to, nowi bohaterowie zawsze mają maksymalną cenę i nie przeceniają ich wcześniej niż po pół roku. Ale powinni dać Dianę w darmowej rotacji jakiś tydzień czy dwa po tym jak się pojawi, ostatnio zawsze tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ją sprawdzić na PBE, brzmi bardzo jak AP Assassin (Akali?)

A ceny nowych "czampów" ...zostaną jakie są bo inaczej będzie ich w cholerę przy premierze (I tak już jest!) aczkolwiek mogli by zmniejszyć ceny tych starszych/mniej popularnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diana z dżungli brzmi... tragicznie. Samo słowo "dżungla" użyte w związku z lolem przyprawia mnie o dreszcze... Dżungler... Shiiit.
Cholernie boli mnie użwanie polskich nazw, ale trudno. Trzeba przywyknąć, albo- co bardziej prawdopodobne- przestać czytać gramowe newsy o lolu, bo zwyczajnie dla osoby grającej po angielsku ( nie mam nic do osób grających na polskiej, po prostu mnie osobiście ona odrzuca) są one nie do przyjęcia.
A sama postać zapowiada się ciekawie, choć boję się, czy ze względu na pasywkę oraz W nie otrzyma szybkiego nerfa- pierwszy clear w jungli może być aż zbyt bezpieczny, jak również- jeżeli liczby będą dość dobre a cooldowny wystarczająco niskie- nazbyt szybki.
Darius... Nie jest przegięty :) Trzeba tylko wiedzieć, jak go ograć na lane (counterpick gogogo! bo inaczej to rzeczywiście potwór, ale counterpickowanie na rankedach to podstawa), a jeżeli poszedł na jungle to nie pozwolić mu na udane ganki (wbrew pozorom w przypadku tej postaci jest to łatwe- to nie lee sin z tysiącem umiejętności pozwalających na doskok, dobrze postawiony ward uniemożliwia skuteczne ganki Dariusa).

P.S: Prośba do autora- może dałoby się częściej używać określenia "las" zamiast "dżungla"? W newsie kilka razy "las" się pojawił, i moim skromnym zdaniem- brzmi to o niebo lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak nie będzie dżungli tylko las to nie może być dżunglera, no bo co on ma robić w lesie. Może jak tak przechodzimy na polskie to zamiast dżunglera mówmy leśnik?

@Sławek Serafin
A tak btw co to jest przyspieszona szybkość? Szybkość można zwiększyć lub zmniejszyć, nie bardzo widzę jak można ją przyspieszyć. Przyspieszony może być atak. No i brakuje informacji skąd się bierze trafienie światłem księżycowym? Chyba 1. umiejętność oznacza przeciwnika, żeby można było do niego sobie łatwo skoczyć.
No i kilka dni minęło już czy dopiero bo sam nie wiem?
Błagam przeczytaj co piszesz i się zastanów czy inni, którzy nie czytali gdzie indziej o tym są w stanie to zrozumieć.
Uff.. a potem sa narzekania, ze młodzież nie umie naszego języka, ale jak się pisze byle jak, to jak ludzie taką bylejakość czytają to się nieświadomie tego uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thrandir --> jasne, można skontrować Dariusa, Gankplank na przykład sobie radzi nieźle z tym, ale generalnie sukces to już nie feedować go na linii :) Nie wiem dlaczego nie pasuje ci ta "dżungla", przecież to termin dla każdego zrozumiały, nawet dla laika - a jak w newsie napiszę "jungler" to nie wszyscy zrozumieją o co chodzi.

A Diana może mieć szybki pierwszy clear, ale i tak do poważniejszych ganków nadaje się dopiero od lvl 6, jak Warwick - bez doskoku to tylko fuksem można będzie kogoś załatwić na linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uch, kolejny dziennikarski spam.

Nauczcie się, że albo podajecie wszystkie materiały z danej kategorii, albo nie róbcie tego wcale. Jakoś o trzech nowych bohaterach wprowadzonych do Dota 2 nie ma ani słowa, z HoNa też nic nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nufiko --> jeśli chodzi co o zdanie z opisu umiejętności "przyspieszona prędkość ataku", to swoje pretensje kieruj do tłumaczy z Riot Games, bo ja te opisy od nich przekleiłem i nic nie zmieniałem :) informacja o tym skąd się bierze oznaczenie jest w dodatkowym komentarzu, także dlatego, że nie chciałem nic zmieniać w cytacie z oficjałki :) tylko co do "już dopiero" masz rację, mój błąd, zaraz poprawię :)

KMyL --> Olabośta, ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mercuror --> Dota 2 jest chyba nadal w zamkniętej becie, więc nie miała jeszcze premiery a pisanie o czymś, do czego nie każdy ma dostęp jest bez sensu. W HoN nikt nie gra, przynajmniej w porównaniu z LoL. Ale może powinniśmy też o tym pisać, tak samo jak o tym co dzieje się w Demigod, Bloodline Champions, Rise of Immortals, Monday Night Combat i w zamkniętej becie Smite, Realm of the Titans i Sins of a Dark Age oraz oczywiście w klasycznej DOTA. I w kilku innych, mniejszych MOBA, których w tym momencie sobie nie przypominam. Absurdalne? Owszem. Dlatego piszemy o grze najbardziej popularnej w Polsce i na razie tylko o niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 18:20, KeyserSoze napisał:

Mercuror --> Dota 2 jest chyba nadal w zamkniętej becie, więc nie miała jeszcze premiery
a pisanie o czymś, do czego nie każdy ma dostęp jest bez sensu. W HoN nikt nie gra, przynajmniej
w porównaniu z LoL. Ale może powinniśmy też o tym pisać, tak samo jak o tym co dzieje
się w Demigod, Bloodline Champions, Rise of Immortals, Monday Night Combat i w zamkniętej
becie Smite, Realm of the Titans i Sins of a Dark Age oraz oczywiście w klasycznej DOTA.
I w kilku innych, mniejszych MOBA, których w tym momencie sobie nie przypominam. Absurdalne?
Owszem. Dlatego piszemy o grze najbardziej popularnej w Polsce i na razie tylko o niej
:)

W Dota 2 gra w tej chwili 73 tysiące graczy, gdzie w całkowicie darmowego i ogólnodostępnego Team Fortress 2 - 54 tysiące. Zatem ta zamknięta beta jest jakoś bardzo otwarta :P

Stwierdzam ponownie, albo piszcie o wszystkich MOBA albo o żadnej, bo inaczej to spam reklamujący konkretną produkcję. Przynajmniej o tych najpopularniejszych, bo zaraz przestaniecie pisać o wszystkich MMO poza WoWem, bo to WoW jest najpopularniejszy - albo o wszystkich innych FPSach niż CoD/BF, bo jedna z nich jest najpopularniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2012 o 18:24, Mercuror napisał:

Stwierdzam ponownie, albo piszcie o wszystkich MOBA albo o żadnej, bo inaczej to spam
reklamujący konkretną produkcję. Przynajmniej o tych najpopularniejszych, bo zaraz przestaniecie
pisać o wszystkich MMO poza WoWem, bo to WoW jest najpopularniejszy - albo o wszystkich
innych FPSach niż CoD/BF, bo jedna z nich jest najpopularniejsza.


Moze jeszcze niech napisza o nowym patchu do Sapera bo przeciez kazdy go ma? A jak nie to niech nie pisza wogole o grach! Tak tak to brzmi swietnie!

Naprawde, ci co graja w inne MOBA i FPSy chyba sa poinformowani poprzez samych tworcow (w launcherach zazwyczaj wszystko jest napisane) i nawet ten news wydaje mi sie troche zbedny, bo to tylko jeden champion i gracze juz pewnie o nim wiedzieli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2012 o 18:24, Mercuror napisał:

Stwierdzam ponownie, albo piszcie o wszystkich MOBA albo o żadnej, bo inaczej to spam
reklamujący konkretną produkcję. Przynajmniej o tych najpopularniejszych, bo zaraz przestaniecie
pisać o wszystkich MMO poza WoWem, bo to WoW jest najpopularniejszy - albo o wszystkich
innych FPSach niż CoD/BF, bo jedna z nich jest najpopularniejsza.


Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qq_MoaR --> nie wiem, czy zauważyłeś, ale większość portali o grach, zwłaszcza w Polsce, swoje newsy kopiuje ze źródła :D ten przynajmniej jest opatrzony komentarzem :>

Mercuror --> dobra, zrobimy tak, napiszę newsa o Dota 2, bo przecież nieomylny nie jestem i ktoś może być zainteresowany. Jeśli uzbiera tyle komentarzy i odsłon co ten, to będziemy pisać o Dota 2 bo będziesz miał rację - jeśli nie uzbiera, to ja miałem rację, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować