Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Kolekcja Klasyki

2252 postów w tym temacie

To, ze czas nie gra dla was roli to widzimy po 2 latach prac nad klubem graca i brakiem jakichkolwiek informacji w rok po zapowiedzi mega startu "Za miesiąc" :D

Co do leżenia brzuchem do góry to się też zgadzam. Na moje maile odnośnie waszego wadliwego systemu promocyjnego(słuchawki) nikt mi nie odpisał ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 18:37, ShadowG napisał:

> @ShadowG.
> Przeglądam stronę KK i mam pytanie: które to są te świeże gry w antologiach?
Jakoś słabo przeglądasz.:) Deus Ex: IW, Project: Snowblind, Hitman III, Commandos 3, Thief
DS, Rainbow Six 3, to co? Jeżeli to są dla ciebie stare gry... pozostawię to bez komentarza.

Trudno kilkuletnie gry nazwać świeżymi. No chyba, że chodzi o nowe okładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2007 o 18:17, ShadowG napisał:

Może i to samo. Ale zwróć uwagę na to, że Fallout czy Heroes III są już raczej niemłode, żeby
nie powiedzieć stare(co nie umniejsza ich doskonałości). A w KK znajdują się w większości antologie,
które zawierają co najmniej jedną świeżą grę, a do tego często wydawca przygotowuje nową lokalizację.
Więc, co tu dużo mówić, Kolekcja Klasyki jest warta te 5zł więcej.


Ale na Boga!! Te gry już powinny być po 2 dychy dawno temu!! Taki Thief:DS powinien zawitać do KK jakiś rok wcześniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2007 o 18:49, Thomulus napisał:

Trudno kilkuletnie gry nazwać świeżymi. No chyba, że chodzi o nowe okładki.

No ba, jeżeli spodziewasz się najnowszych hitów po niskiej cenie to... sprawdź Rewolucję Cenową( kolejna seria Cenegi:)).

Konował: "Ale na Boga!! Te gry już powinny być po 2 dychy dawno temu!! Taki Thief:DS powinien zawitać do KK jakiś rok wcześniej!"

Widocznie nie powinien. Równie dobrze można to powiedzieć o Full Spectrum Warriors, czy SWAT4.

Pominąłeś najważniejszą kwestię: ty nie płacisz za DSa, tylko za całą trylogię w POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ( to samo z Deusem czy Hitmanem). Jeżeli wydawaniem Thiefa zajęłaby się CDP, to najpewniej otrzymalibyśmy "jedynkę" i "dwójkę" w jednej edycji, oddzielnie DSa i na dodatek kilka fan misji i edytory w innej( patrz NWN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 23:00, ShadowG napisał:


> Trudno kilkuletnie gry nazwać świeżymi. No chyba, że chodzi o nowe okładki.
No ba, jeżeli spodziewasz się najnowszych hitów po niskiej cenie to... sprawdź Rewolucję Cenową(
kolejna seria Cenegi:)).

Nie spodziewam się najnowszych hitów za niską cenę. Tylko zastanawiam się jak można 3-4 letnie gry, wielokrotnie już przez Cenegę wydane nazwać świeżymi. Nie chciałbyś jeść tak świeżego chleba. Chyba, że chodzi tylko o uzasadnienie, iż Kolekcja Klasyki jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2007 o 04:30, Thomulus napisał:

Nie spodziewam się najnowszych hitów za niską cenę. Tylko zastanawiam się jak można 3-4 letnie
gry, wielokrotnie już przez Cenegę wydane nazwać świeżymi. Nie chciałbyś jeść tak świeżego
chleba. Chyba, że chodzi tylko o uzasadnienie, iż Kolekcja Klasyki jest super.

Zależy, co rozumiesz pod pojęciem "świeża gra". Jeżeli dla ciebie jest to najnowszy hicior, który ledwo co zdążył opuścić tłocznię, to rzeczywiście nie można pod to podciągnąć żadnej pozycji z serii KK( z Ekstra Klasyki zresztą też). Ale nikt nie może powiedzieć, że produkcja sprzed dwóch, trzech lat jest stara. Co innego w wypadku CDP, który do swoich "sag" pakuje prawdziwe antyki, które niejednokrotnie zostały już wydane na coverkach najróżniejszych pism( Fallout- CDA kilka lat temu, Click! bodajże 2004rok). Na takie gry powinno się stworzyć oddzielną serię i sprzedawać je w cenie nie większej niż 10zł. No ale czego można się spodziewać po wydawcy, który oferuje pięcioletnią grę, dodatek i kilka modów za 60zł. Jeżeli NWN wam nie starczy, to spójrzcie chociażby na Gothica 2, czy SWAT4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2007 o 12:51, ShadowG napisał:

>
Zależy, co rozumiesz pod pojęciem "świeża gra". Jeżeli dla ciebie jest to najnowszy hicior,
który ledwo co zdążył opuścić tłocznię, to rzeczywiście nie można pod to podciągnąć żadnej
pozycji z serii KK( z Ekstra Klasyki zresztą też). Ale nikt nie może powiedzieć, że produkcja
sprzed dwóch, trzech lat jest stara.

Z gier które wcześniej wymieniłeś tylko jedna ma 2 lata, czyli Project Snowblind. Reszta 3 do 4 lat. Dla mnie coś świeżego to znaczy nowe.

Dnia 17.07.2007 o 12:51, ShadowG napisał:

Co innego w wypadku CDP, który do swoich "sag" pakuje
prawdziwe antyki, które niejednokrotnie zostały już wydane na coverkach najróżniejszych pism(
Fallout- CDA kilka lat temu, Click! bodajże 2004rok).

Oba Thiefy były również dołączone do Clicka, Kozacy Deus Ex itd.Czyli Cenega robi to samo.

Dnia 17.07.2007 o 12:51, ShadowG napisał:

Na takie gry powinno się stworzyć oddzielną serię i sprzedawać je w cenie nie większej niż 10zł.

Oczywiście.

Dnia 17.07.2007 o 12:51, ShadowG napisał:

No ale czego można się spodziewać
po wydawcy, który oferuje pięcioletnią grę, dodatek i kilka modów za 60zł. Jeżeli NWN wam nie
starczy, to spójrzcie chociażby na Gothica 2, czy SWAT4.

Mógłbyś uściślić kim są ci my?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 13:10, Thomulus napisał:


> >
> Zależy, co rozumiesz pod pojęciem "świeża gra". Jeżeli dla ciebie jest to najnowszy hicior,
Z gier które wcześniej wymieniłeś tylko jedna ma 2 lata, czyli Project Snowblind. Reszta 3
do 4 lat. Dla mnie coś świeżego to znaczy nowe.



No to już ktoś wcześniej zauważył: W Rewolucji Cenowej masz nowe gry za 30 zł (oczywiście jak się trochę poszuka, można kupić taniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2007 o 13:10, Thomulus napisał:

Oba Thiefy były również dołączone do Clicka, Kozacy Deus Ex itd.Czyli Cenega robi to samo.

Widzę, że jesteś trochę niedoinformowany. Po pierwsze: w KK jest Thief GOLD, który nigdy wcześniej nie był dostępny w Polsce. Jeżeli nie starczy ci ten fakt, zauważ, że DE i Thief PO RAZ PIERWSZY zostały wydane w profesjonalnej, polskiej wersji językowej. A poza tym, wymień mi chociaż jedno czasopismo, które umieściło dodatki do Kozaków.
>Z gier które wcześniej wymieniłeś tylko jedna ma 2 lata, czyli Project Snowblind. Reszta 3 do 4 lat. Dla mnie coś świeżego to znaczy nowe.

Dla mnie świeżość oznacza brak oznak "zestarzenia", no ale każdy może interpretować to pojęcie wedle własnego uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:39, vear napisał:

Ale macie problemy - tak trudno pozbyć się jednego/dwóch .exe i przyzwyczaić się do uruchamiania
właściwym (albo zmienić cel skrótu)? Od roku co jakiś czas przewala się jojczenie ws. Fronczewskiego.


Może pasowałoby aby jakiś moderator przypiął tę Twoją "instrukcję" na Fronczewskiego i by pytań nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 15:51, ShadowG napisał:

Dla mnie świeżość oznacza brak oznak "zestarzenia", no ale każdy może interpretować to pojęcie
wedle własnego uznania.


Dobrze mówisz. Cenega łapie ostatnio same najlepsze kąski (dzięki Ubi), może i rocznikiem stare, ale dobre gry są jak stare wino im starsze tym lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2007 o 20:47, PioMrex napisał:

Dobrze mówisz. Cenega łapie ostatnio same najlepsze kąski (dzięki Ubi), może i rocznikiem stare,
ale dobre gry są jak stare wino im starsze tym lepsze :)

Dla mnie bardziej się liczą pozycje Eidosa.:) Chociaż w BiA grało mi się całkiem przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 20:47, PioMrex napisał:

> Dla mnie świeżość oznacza brak oznak "zestarzenia", no ale każdy może interpretować to
pojęcie
> wedle własnego uznania.

Dobrze mówisz. Cenega łapie ostatnio same najlepsze kąski (dzięki Ubi), może i rocznikiem stare,
ale dobre gry są jak stare wino im starsze tym lepsze :)

Racja fajnie tytuły ma Cenega u siebie w tanich edycjach KK, bardzo dobre, moze juz nie najnowsze, ale naprawde świetne gry dzięki Ubi trafiają do Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i o słuchawkach jak nic nie było wiadomo tak i jest teraz :) Nawet Cenega nie odpisuje na moje maile - zakładam że wrzucili mnie do spamu :D A słuchawki jak się wygrało 2 miesiące temu tak do tej pory nic poza mailem o "wygranej" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 00:53, Paoro napisał:

Racja fajnie tytuły ma Cenega u siebie w tanich edycjach KK, bardzo dobre, moze juz nie najnowsze,
ale naprawde świetne gry dzięki Ubi trafiają do Cenegi.


Czasami kupuję gry wydawane przez cenegę , ale robię to niechętnie.Niestety dobre gry to już wszystko dobre , co moze nas spotkać z rąk tej firmy.Obsługa klienta stoi na socjalistycznym poziomie.Brak pomocy technicznej , olewanie maili klientów , niewywiązywanie sie z terminów.To codzienność.Ja np musiałem wysłać w kilkudniowych odstępach 5 maili , zanim odpowiedziano mi na zgłaszany problem z gra.Poza tym odpowiedź była zdecydowanie niezadowalająca , ponieważ tylko zasugerowano użycie pewnych aplikacji pomagających odpowiednio odpalić grę , ale bez żadnej pewności.Moze pomoże , a może nie.Od wydawcy oczekują trochę więcej.Jest konkretny problem , powinna być konkretna odpowiedź.O Klubie Gracza nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 20:28, Konrades napisał:

No i o słuchawkach jak nic nie było wiadomo tak i jest teraz :) Nawet Cenega nie odpisuje
na moje maile - zakładam że wrzucili mnie do spamu :D A słuchawki jak się wygrało 2 miesiące
temu tak do tej pory nic poza mailem o "wygranej" :D


Łączę się z tobą w bólu , mam identyczną sytuację. Ktoś w cenedze chyba dał ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 21:00, KrzychW napisał:

Czasami kupuję gry wydawane przez cenegę , ale robię to niechętnie.Niestety dobre gry to już
wszystko dobre , co moze nas spotkać z rąk tej firmy.Obsługa klienta stoi na socjalistycznym
poziomie.Brak pomocy technicznej , olewanie maili klientów , niewywiązywanie sie z terminów.To
codzienność.Ja np musiałem wysłać w kilkudniowych odstępach 5 maili , zanim odpowiedziano mi
na zgłaszany problem z gra.Poza tym odpowiedź była zdecydowanie niezadowalająca , ponieważ
tylko zasugerowano użycie pewnych aplikacji pomagających odpowiednio odpalić grę , ale bez
żadnej pewności.Moze pomoże , a może nie.Od wydawcy oczekują trochę więcej.Jest konkretny problem
, powinna być konkretna odpowiedź.O Klubie Gracza nie wspomnę.


Nie przesadzaj klub swoją drogą, a co do reszty czyli obsługi klienta to znam wiele osób, które sobie cenią cenege pod tym względem, inna sytuacja jeśli chodzi o CDP... Fakt ze np. mają cienki sklep, stronke i kompania jeszcze nie ruszyła, ale co tych e-maili to bym się z tobą nie zgodził, może akurat ciebie nie lubią ;p nie no zarty zartami ale ja tam w każdym bądz razie nic do obsługi klienta ze strony cenegi nie mam, w przeciwieństwie do CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 22:19, falcon33 napisał:

> No i o słuchawkach jak nic nie było wiadomo tak i jest teraz :) Nawet Cenega nie odpisuje
> na moje maile - zakładam że wrzucili mnie do spamu :D A słuchawki jak się wygrało 2 miesiące
> temu tak do tej pory nic poza mailem o "wygranej" :D
Łączę się z tobą w bólu , mam identyczną sytuację. Ktoś w cenedze chyba dał ciała.


Nie macie jeszcze słuchawek?? To są tacy którzy jeszcze ich nie mają? 8o Ja tam mam je juz od łooo... w każdym bądz razie juz od dawien dawna ;p w sumie teraz leżą i ich nawet nie używam, wole jak dzwięk leci z głośników, apropo do tych słuchawek następnym razem mogli by dołączyć słuchawki takie "dyskretniejsze", zeby na ulice mozna było z nimi wyskoczyć, bo moje od mojego music playera się coś popsuły ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować