Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Kolekcja Klasyki

2252 postów w tym temacie

Umiesz czytać ze zrozumieniem napisał, że gry zarejestrował w dniu premiery a słuchawki od premiery były bardzo długo. Nawet Cenega niedawno napisała, że jest szansa dla tych osób co jeszcze mogą zarejestrować 3 gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 18:25, Taschon napisał:

Ja też nie dostałem słuchawek. A maile (dwa) z potwierdzeniem dostałem.


Maile oczywiście tez mam, datowane na 18 maja. Albo Cenega ma dziwny system wysyłania nagród, albo juz robi mi się zal osób które zarejestrowały swoje gry powiedzmy w czerwcu nagrody dostaną pewnie na Boże Narodzenie xD Jak dla mnie duże rozczarowanie. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje słuchawki dostałem 3tyg od zarejestrowania (dzień premiery) Słuchawki przyszły mi normalnie pocztą (nie priorytetem) w bąbelkowej kopercie. Możliwe, że twoja przesyłka gdzieś została zagubiona w końcu została wysłana normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zarejestrowałem w około 1 czerwca a słuchawki dostałem w ostatnich dniach tegoż miesiąca. Nie rozumiem do końca systemu wysyłania słuchawek by Cenega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 18:23, Carl92 napisał:

Umiesz czytać ze zrozumieniem napisał, że gry zarejestrował w dniu premiery a słuchawki od
premiery były bardzo długo. Nawet Cenega niedawno napisała, że jest szansa dla tych osób co
jeszcze mogą zarejestrować 3 gry.



Według mnie mają bałagan i osobom, które zarejestrowały gry później wysłali a jemu nie.

Ps. Umiem czytać ze zrozumieniem i nie wywyższajcie się, tylko dlatego, że jesteście Przewodniczącymi :]


Pozdrawiam

CzystyZysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 18:33, Carl92 napisał:

Ja swoje słuchawki dostałem 3tyg od zarejestrowania (dzień premiery) Słuchawki przyszły mi
normalnie pocztą (nie priorytetem) w bąbelkowej kopercie. Możliwe, że twoja przesyłka gdzieś
została zagubiona w końcu została wysłana normalnie.


Jeśli się mylę to wybaczcie, ale wygląda na to że:

1. Cenega nie ma potwierdzenia nadania przesylki, skoro słuchawki idą zwykłym listem. Trudno więc nawet bedzie im udowodnić w przypadku zaginiecia przesyłki ze to nie ich wina.

2. Nie ma również potwierdzenia odbioru nagrody, więc przesyłka może po prostu zaginąć w czeluściach poczty polskiej, a Cenega nie wie czy ktoś probuje tanimi sztuczkami ją oszukac, czy rzeczywiście poczta zadziałała jak zwykle.

Może odnosze mylne wrazenie, ale pachnie mi to amatorszczyzna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 15:29, ad0 napisał:

Tyko tak sobie pomyśłałem, że to cenowo jakoś niezbyt. Jeżeli Baldurs Gate i Icewind Dale będą
razem to zrozumiem. Ale jak osobno, to wyjdzie, że wcześniej było taniej. Bo Icewind Dale I
z dodatkiem i Icewind Dale 2 w XK =40 zł, to samo z Baldurs Gate. Mam nadzieję, że nie czeka
nas droższa reedycja. <;



sory ze troche nie na temat.Chiałbym się dowiedziec skąd moge nabyc Baldur''s Gate II + dodatki? Wiem tylko że w Nowej Extra Klasyce jest dostępy,ale w sklepach już nie ma,może znacie jakies sklepy internetowe skąd mogę nabyc tą gre? z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2007 o 14:32, Mihelet napisał:

sory ze troche nie na temat.Chiałbym się dowiedziec skąd moge nabyce Baldur''s Gat II + dodatki?
Wiem tylko że w Nowej Extra Klasyce jest dostępy,ale w sklepach już nie ma,może znacie jakies
sklepy internetowe skąd mogę nabyc tą gre? z góry dzięki.



Po pierwsze: To nie jest temat o eXtra Klasyce tylko o kolekcji klasyki Cenegi.
tu masz odpowiedni temat -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=220&u=2182
Po drugie: Z nowej eXta klasyki to możesz kupić najwyżej już używaną. Ale pod koniec lipca (chyba 27) będzie premiera eXtra klasyki Gold , w której będzie cała saga Baldur''s Gate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 18:18, boogie85 napisał:

Czy jest jeszcze ktoś, kto nie dostał słuchawek?

Ja też boogie nie dostałem słuchawek a czekam na nie od 1,5 miesiąca dokładnie od 21 czerwca :D. Troche już to trwa :D Pisałem maile ale jedynie kto to Nath mi odpowiada. Wczoraj wysłałem następnego do niego to odpisał że przekaże ten list do osoby która tym zarządza. Co do amartoszczyzny to faktycznie leciutko powiewa i to od strony KGC najsilniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 17:29, Konrades napisał:

Ja też boogie nie dostałem słuchawek a czekam na nie od 1,5 miesiąca dokładnie od 21 czerwca
:D.

E... Od 21 czerwca minęło dopiero 18 dni, czyli nieco ponad 0,5 miesiąca, a nie 1,5.

Dnia 09.07.2007 o 17:29, Konrades napisał:

Troche już to trwa :D Pisałem maile ale jedynie kto to Nath mi odpowiada. Wczoraj wysłałem
następnego do niego to odpisał że przekaże ten list do osoby która tym zarządza. Co do amartoszczyzny
to faktycznie leciutko powiewa i to od strony KGC najsilniej :D

Pisałeś bezpośrednio do niego czy przez formularz na stronie Cenegi?

Ja się chyba dzisiaj zmobilizuję i wyślę list, na razie grzeczny i stonowany... Mam nadzieję, że da się to załatwić sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEY ja też nie dostałem słuchawek napisali w meilu do mnie ze mi przyślo de**le jedni napisałem do nich to mi hamy nic nie odpowiedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 17:40, windows00 napisał:

E... Od 21 czerwca minęło dopiero 18 dni, czyli nieco ponad 0,5 miesiąca, a nie 1,5.

Chodziło mi o 21 maja :D A tak pisałem bezpośrednio do Cenegii a ni widu ani słychu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 17:47, Oloninho napisał:

A co można dostać za tę punkty?

Na razie nic, Jednak po starcie Kompanii Graczy (jeśli w ogóle wystartuje) będzie za nie można kupić książki, gadżety i akcesoria komputerowe.

Kolumb22
Spokojnie, ja też jeszcze nie dostałem słuchawek, a czekam na nie najdłużej (e-mail dostałem w dniu rozpoczęcia promocji. Jednak to nie jest powód do obrażania pracowników firmy. Najpierw wypada porozmawiać i poznać sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że przyjdzie mi to trzy tygodnie po zarejestrowaniu tych gier przysłali me maila 19.06.07
czyli może mi to przyjdzie jutro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extra Klasyka Gold startuje 26 lipca z dwoma wypaśnymi sagami!!!! (cena 24.99 pln)
Saga Icewind Dale na DVD (jedynka plus dodatki i dwójka)
Saga Baldurs Gate (jedynka z dodatkami i dwójka z dodatkami)

Nie ma to jak reklamy w gazetach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 19:38, Decado napisał:

Extra Klasyka Gold startuje 26 lipca z dwoma wypaśnymi sagami!!!! (cena 24.99 pln)
Saga Icewind Dale na DVD (jedynka plus dodatki i dwójka)
Saga Baldurs Gate (jedynka z dodatkami i dwójka z dodatkami)


Kurczę - trzeba będzie kupić :D I to mimo faktu, że mam to wszystko w premierach już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować