Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Kolekcja Klasyki

2252 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2007 o 20:51, Quatre napisał:

Na pewno niedługo dotrą, chociaż dziwi mnie trochę takie opóźnienie - ja dostałem już swoje
chyba z 2 tygodnie temu :/ Kiedy rejestrowałeś dokładnie gry? Ja o 6 rano 18 maja.

Dostałem mejl z potwierdzeniem zarejestrowania 3 gier i z wiadomością o przesyłanych słuchawkach (tą automatyczną) dokładnie 28maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:48, s2nto napisał:

> Na pewno niedługo dotrą, chociaż dziwi mnie trochę takie opóźnienie - ja dostałem już
swoje
> chyba z 2 tygodnie temu :/ Kiedy rejestrowałeś dokładnie gry? Ja o 6 rano 18 maja.
Dostałem mejl z potwierdzeniem zarejestrowania 3 gier i z wiadomością o przesyłanych słuchawkach
(tą automatyczną) dokładnie 28maja

To pewnie dlatego Ci jeszcze nie przysłali, że jesteś prawdopodobnie w końcowej grupie tych, co dostaną słuchawki. Cierpliwości, na pewno przyślą. Ja na gry z konkursu SS też długo czekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:56, Quatre napisał:

To pewnie dlatego Ci jeszcze nie przysłali, że jesteś prawdopodobnie w końcowej grupie tych,
co dostaną słuchawki. Cierpliwości, na pewno przyślą. Ja na gry z konkursu SS też długo czekałem.

A co powiesz o mnie, skoro gry zarejestrowałem pierwszego dnia promocji i jeszcze ich nie dostałem?
To wcale nie musi być kwesta czasu, a ilości niezbędnych do wysłania paczek. I związanych z tą ilością problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 15:03, windows00 napisał:

> To pewnie dlatego Ci jeszcze nie przysłali, że jesteś prawdopodobnie w końcowej grupie
tych,
> co dostaną słuchawki. Cierpliwości, na pewno przyślą. Ja na gry z konkursu SS też długo
czekałem.
A co powiesz o mnie, skoro gry zarejestrowałem pierwszego dnia promocji i jeszcze ich nie dostałem?
To wcale nie musi być kwesta czasu, a ilości niezbędnych do wysłania paczek. I związanych z
tą ilością problemów.

Ja chyba jestem urodzony pod szczęśliwą gwiazdą, bo nigdy się jeszcze nie zdarzyło, żebym jakiejś przesyłki, paczki nie dostał na czas, szybko i sprawnie :) Wysyłki na gram.pl czy w sklepie Cenegi też zawsze szybciutko docierają, bez żadnych opóźnień, jak to co poniektórzy donoszą.
A swoją drogą powinni w Cenedze trochę popracować nad organizacją pracy, żeby sprawniej im to wszystko szło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 15:06, Quatre napisał:

> > To pewnie dlatego Ci jeszcze nie przysłali, że jesteś prawdopodobnie w końcowej grupie

> tych,
> > co dostaną słuchawki. Cierpliwości, na pewno przyślą. Ja na gry z konkursu SS też
długo
> czekałem.
> A co powiesz o mnie, skoro gry zarejestrowałem pierwszego dnia promocji i jeszcze ich
nie dostałem?
> To wcale nie musi być kwesta czasu, a ilości niezbędnych do wysłania paczek. I związanych
z
> tą ilością problemów.
Ja chyba jestem urodzony pod szczęśliwą gwiazdą, bo nigdy się jeszcze nie zdarzyło, żebym jakiejś
przesyłki, paczki nie dostał na czas, szybko i sprawnie :) Wysyłki na gram.pl czy w sklepie
Cenegi też zawsze szybciutko docierają, bez żadnych opóźnień, jak to co poniektórzy donoszą.
A swoją drogą powinni w Cenedze trochę popracować nad organizacją pracy, żeby sprawniej im
to wszystko szło :)


Ja z każdą przesyłką mam problem. Z każdą :P Nie ma przesyłki, którą zamówię i dojdzie bez problemów :/ Polecam przeczytanie artykułu na moim GSie o zamówieniu z Cenegi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 15:35, s2nto napisał:

> Okazuje się że słuchawki nadal są do wyjęcia :
> http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=34620

No ja czekam jeszcze na dostawę słuchawek dla mnie (zarejestrowanych 28maja)... Kupa śmiechu
z tymi słuchawkami jest, jeszcze sie okaże, że wogóle ich nie dostane...


Musisz poczekać równe 14 dni roboczych. Ja czekałem dokładnie 14 dni roboczych, a razem z weekendami i świętami około 20 dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 15:36, master matrox napisał:

Musisz poczekać równe 14 dni roboczych. Ja czekałem dokładnie 14 dni roboczych, a razem z weekendami
i świętami około 20 dni :/

Ładnie-pięknie, ale ja już czekam 27 dni roboczych i nic -,-

Poczekam jeszcze kilka dni i wyśle e-mail, bo to już przestaje być wesołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 15:36, master matrox napisał:

Musisz poczekać równe 14 dni roboczych. Ja czekałem dokładnie 14 dni roboczych, a razem z weekendami
i świętami około 20 dni :/


To może ja źle licze od 28maja, policz za mnie ile to by wyszło roboczych :))

Windows00, ja słałem mejle do cenegi i do natha no i wszystko bez odpowiedzi. ^^ Spróbuj Ty może będziesz miał więcej szczęścia. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 26.06.2007 o 15:44, s2nto napisał:

To może ja źle licze od 28maja, policz za mnie ile to by wyszło roboczych :))

Windows00, ja słałem mejle do cenegi i do natha no i wszystko bez odpowiedzi. ^^ Spróbuj Ty
może będziesz miał więcej szczęścia. :))


pzresyłam maile dalej. Sorki że nie odpisuję od razu ale mam straszny młyn w życiu prywatnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 15:44, s2nto napisał:

Windows00, ja słałem mejle do cenegi i do natha no i wszystko bez odpowiedzi. ^^ Spróbuj Ty
może będziesz miał więcej szczęścia. :))


Nie demonizowalbym znaczenia odpowiedzi mailowych dla zalatwienia sprawy ;)
Ja prowadzilem obfita korespondencje w sprawie sluchawek, otrzymalem odpowiedzi na WSZYSTKIE maile wysylane 18.maja, wszystko bylo ustalone i... nadal czekam na obiecane sluchawki. A od tego czasu juz na ZADEN mail nie otrzymalem odpowiedzi :)
A natha na razie "oszczedzam" ;) bo chociaz z nim wszystko sie daje zalatwic, to juz sumienia nie mam zawracac mu glowe kolejnym problemem - nie z jego "dzialki". W koncu oprocz natha ktos jeszcze chyba w tej Cenedze pracuje? Chyba, ze trzeba trafic na ten jeden wlasciwy dzien w miesiacu, kiedy faktycznie pracuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:52, bonbon napisał:

Nie demonizowalbym znaczenia odpowiedzi mailowych dla zalatwienia sprawy ;)
Ja prowadzilem obfita korespondencje w sprawie sluchawek, otrzymalem odpowiedzi na WSZYSTKIE
maile wysylane 18.maja, wszystko bylo ustalone i... nadal czekam na obiecane sluchawki. A od
tego czasu juz na ZADEN mail nie otrzymalem odpowiedzi :)
A natha na razie "oszczedzam" ;) bo chociaz z nim wszystko sie daje zalatwic, to juz sumienia
nie mam zawracac mu glowe kolejnym problemem - nie z jego "dzialki". W koncu oprocz natha ktos
jeszcze chyba w tej Cenedze pracuje? Chyba, ze trzeba trafic na ten jeden wlasciwy dzien w
miesiacu, kiedy faktycznie pracuje... ;)


Jednak gdy otrzymujesz potwierdzenie na swoje mejle, a nie dostajesz tego potwierdzenia to jest ogromna różnica. Dopiero teraz dzięki Natowi wiem, że mój głos w końcu został przez kogo usłyszany i się uspokoiłem troszkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W koncu oprocz natha ktos

Dnia 26.06.2007 o 16:52, bonbon napisał:

jeszcze chyba w tej Cenedze pracuje?

Jak patrzę na jakość obsługi to mi się wydaje że tam nath jest jedyny i w dodatku woźną ( nie to że mam coś do jakości pracy natha, tylko mam do całej cenegi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:40, Skrytobójca napisał:

>W koncu oprocz natha ktos
> jeszcze chyba w tej Cenedze pracuje?
>
Jak patrzę na jakość obsługi to mi się wydaje że tam nath jest jedyny i w dodatku woźną ( nie
to że mam coś do jakości pracy natha, tylko mam do całej cenegi)

Mnie się wydaje że Cenega to jednoosobowa firma, pracuje tam tylko Nath. A powaznie to on naprawdę nadrabia dużo za całą cenegę, przynajmniej na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki właśnie do mnie dotarły. Nie złote tylko szare, ale prawdę mówiąc te podobają mi się bardziej.
Jeśli ktoś jeszcze nie dostał to -> czekać, kiedyś listonosz przyniesie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 13:54, Arclight napisał:

Jeśli ktoś jeszcze nie dostał to -> czekać, kiedyś listonosz przyniesie ;-)

No właśnie... listonosz :P
Więc nawet jeśli od Cenegi wszystko poszło ładnie, może się zatrzymać na Poczcie :P

A jej monopol dalej trwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, kiedy będzie następna fala nowych tytułów w Kolekcji Klasyki? Czekam na PoP:Dwa trony, choć i tak wiem, że za szybko on tam się nie znajdzie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować