Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Kolekcja Klasyki

2252 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2007 o 09:08, master matrox napisał:

Jak myślicie, kiedy w KK ukarze się GTA Vice City? Ja czekam z niecierpliwością i mam nadzieję,
że stanie się to jak najszybciej ;)


Może sie ukaże a może nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 09:08, master matrox napisał:

Jak myślicie, kiedy w KK ukarze się GTA Vice City? Ja czekam z niecierpliwością i mam nadzieję,
że stanie się to jak najszybciej ;)


Napewno się ukaże bo ciągle w SS niebędzie ;) A ja tez czekam z niecierpliwością , na pewno kupie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już na tą stronke którą podali w mailu ale nie odpisali. Pisałem też do Natha i on napisał jakiś tydzień temu że następna partia wyszła ;] więc czekam może kiedyś dojdą - jak nie wtym tygodniu to bede dzwonił telefonicznie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdyby ukazał się już w najbliższym rzucie, dzięki temu byłaby jako taka ciągłość serii, oczywiście na San Andreas w KK przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale lepiej mieć już 4 gry w KK niż tylko trylogię.
Jednakże myślę, że na Vice City przyjdzie nam poczekać dłużej niż do następnego rzutu. Vice City jest już w Super$ellerze od ponad roku i pewnie jeszcze trochę tam poleży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 12:00, Belmundo napisał:

Zarejestrowałem już trzy gry z KK kiedy dostane słuchawki?


Nie dostaniesz. Trzeba było czytać warunki promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba naprawde wspanialym krokiem Cenegi bylo umieszczenie w KK antologii Deus Exa. Polecam wszystkim, choc grafika juz nie na te czasy, to grywalnosc jest ogrooomna: ). Wrocicie do tej gry nie raz, nie dwa i nie trzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dumałem i wydumałem. Już wiem dlaczego te słuchawki szły tak długo - Cenega zapewniała, że 2000 osób dostaną słuchawki za każde 3 zarejestrowane gry. Licząc się jednak z tym, że nie zejdzie całość brali te słuchawki partiami - po 500 sztuk na przykład. Dlatego też od momentu maila o wygranej do momentu przyjścia słuchawek mijało tyle czasu. Musieli te słuchawki zamówić/kupić/whatever, potem spakować i wysłać. I dlatego tyle to trwało.
Oczywiście to tylko moja wersja, ale moim zdaniem prawdopodobna.

Ciekawe kiedy następny rzut gier z Kolekcji Klasyki? Mam nadzieję, że jakoś po wakacjach - we wrześniu, może nawet wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 13:25, Arclight napisał:

Ciekawe kiedy następny rzut gier z Kolekcji Klasyki? Mam nadzieję, że jakoś po wakacjach -
we wrześniu, może nawet wcześniej.


Jakie po wakacjach!! W tym miesiącu, albo w Sierpniu niech będą nowe tytuły:) Dlaczego? CDP szykuje wielką sagę RPG (XKN CHYBA!) Żeby konkurencja wzrosła Cenega też musi coś wymyślić i dać nowe tytuły by nie stracić klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jeśli CDP rzuci tak zacne tytuły do XKN, to Cenega będzie miała mniejsze pole manewru przy grach w KK. Będą musieli wrzucić coś porównywalnego do Sag - choć nie wiem, czy mają w ofercie takie gry. Może doczekamy się jakichś hitów? Kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 13:37, Arclight napisał:

Z drugiej strony jeśli CDP rzuci tak zacne tytuły do XKN, to Cenega będzie miała mniejsze pole
manewru przy grach w KK. Będą musieli wrzucić coś porównywalnego do Sag - choć nie wiem, czy
mają w ofercie takie gry. Może doczekamy się jakichś hitów? Kto wie...


Cenega ma w SuperSellerze dosyć mocne pozycje, które mogą już trafić do KK (Splinter Cell Chaos Theory, King Kong, Bard''s Tale, Hitman Kontrakty).
Poza tym zauważ, że Cenega od początku Kolekcji Klasyki daje Antologie, a CDP dopiero na dobre zaczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 13:57, Carl92 napisał:

Małą pomyłka:) Hitman Kontrakty już jest w KK w Antologi.

Ale tez i w supersellerze. Dziwne to bo tak samo jest np. z Far Cry''em. Jest i w KK i w SS. Kompletnie tego nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już wiem skąd jest jest skrót NPK
N - nie wiem :P
P - Platynowa
K - Kolekcja
Czyli sagi RPG Baldury i Icewindy będą w Platynowej kolekcji. A wiele osób myślało, że w XKN, no szkoda:( Mówi się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 14:02, el-coyote napisał:

> Małą pomyłka:) Hitman Kontrakty już jest w KK w Antologi.
Ale tez i w supersellerze. Dziwne to bo tak samo jest np. z Far Cry''em. Jest i w KK i w SS.
Kompletnie tego nie rozumiem :)

Far Cry jest już tylko w KK. Można tylko w sklepie cenegi kupić jakieś egzemplarze które zostały, a w sklepach takich jak MM to wydaję mi sie że już nie ma (w każdym razie ja nigdy nie widziałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyko tak sobie pomyśłałem, że to cenowo jakoś niezbyt. Jeżeli Baldurs Gate i Icewind Dale będą razem to zrozumiem. Ale jak osobno, to wyjdzie, że wcześniej było taniej. Bo Icewind Dale I z dodatkiem i Icewind Dale 2 w XK =40 zł, to samo z Baldurs Gate. Mam nadzieję, że nie czeka nas droższa reedycja. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. Czy jest jeszcze ktoś, kto nie dostał słuchawek? Oprócz mnie oczywiście, nie mam aktualnie czasu by skrobać jakieś maile, ale wydaje mi się że przydługo juz czekam, gry zarejestrowałem w dniu premiery, minelo juz półtora miecha z okładem, a o nagrodach dalej cisza. Mówcie co chcecie ale ja chyba mam pecha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 18:18, boogie85 napisał:

Ja mam pytanko. Czy jest jeszcze ktoś, kto nie dostał słuchawek? Oprócz mnie oczywiście,
nie mam aktualnie czasu by skrobać jakieś maile, ale wydaje mi się że przydługo juz
czekam, gry zarejestrowałem w dniu premiery, minelo juz półtora miecha z okładem, a
o nagrodach dalej cisza. Mówcie co chcecie ale ja chyba mam pecha :/



Może za późno kupiłeś i skończyły się słuchawki w magazynie? Bo ich ilość była ograniczona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować