Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Kolekcja Klasyki

2252 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2008 o 16:17, dave03 napisał:

> a ja kupiłem Sacred: Gold, BiA: EiB, Infernal i Max Payne: Antologie, zamiast Max
Payne''a
> mogłem wziąść Splinter Cell: Chaos Theory, jakoś strasznie mi sie niechce w MP grać..


No rzeczywiście mogłaś wziąć Splinter Cell - Chaos Theory, ale nie zamiast Antologii
Maxa Payna tylko w miejsce takiego przeciętnego Infernala czy ewentualnie Brothers In
Arms - EiB. Chaos Theory to zdecydowanie najlepsza część SC i za te pieniądze to grzech
tej gry sobie nie kupić. A Sacred to jest coś godnego uwagi?

Sacred to jedna z najlepszych gier hack''n''slash, więc jeśli nie przeszkadza ci grafika to naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 19:24, szynka140 napisał:

Sacred to jedna z najlepszych gier hack''n''slash, więc jeśli nie przeszkadza ci grafika
to naprawde warto

Jak dobrze pamiętam, to tam grafika jest wiecznie żywa, mi do dzisiaj nie przeszkadza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2008 o 19:24, szynka140 napisał:

>
Sacred to jedna z najlepszych gier hack''n''slash, więc jeśli nie przeszkadza ci grafika
to naprawde warto


Grafika nawet na obecne czasy jest niezła , no i sama gra też elegancka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem właśnie że grafika w tej grze jest przeciętna, ale ona ma u mnie drugorzędne znaczenie. W końcu w Baldur''s Gate II czy Icewind Dale też grafika dziś już kompletnie niczym nie zachwyca, a te gry nic ze swojej magii nie straciły. Gdybym patrzał na grafikę to bym musiał grać praktycznie tylko i wyłącznie w nowości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z promocję Cenegi 2+2 , prosiłbym aby ktoś polecił mi cztery gry z Kolekcji Klasyki , cztery najlepsze tytuły ze wszystkich gier z tej serii . Chodzi mi o przede wszystkim FPS-Y , ale także gry zręcznościowe , sportowe czy też rts . Wiem , że trochę moje pytanie jest niesprecyzowane , ale chciałbym kupić dobre gry , w które pogram trochę dłużej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Operation Flashpoint- jedna z najlepszych gier w ogóle(IMO), graficznie może nie wymiata, ale jeśli weźmiemy pod uwagę że ona ma już chyba z6-7 lat to i tak jest nieźle. Tysiące dodatków, i wspaniały edytor. To jest gra którą zabrał bym na bezludną wyspę ;)
Splinter Cell:Chaos Theory- super single, multi tak samo ;)
Max Payne- klasyka po prostu
GTA Vice City- Najlepsza część GTA, imo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności na Twoim miejscu zainteresowałbym sie grami z serii Splinter Cell - Pandora Tomorrow i Chaos Theory. Bez wątpienia są to najlepsze skradanki dostępne na PC i warto je mieć w swojej kolekcji. Co prawda to raczej gra TPP, ale wątpię abyś żałował tego zakupu, zresztą zobacz sobie na oceny w necie. Pozostają więc jeszcze dwa tytuły. FarCry na pewno byłby doskonałym wyborem, grafika i dziś może sie bardzo podobać, grywalność też bardzo wysoka, a przy tym gra bardzo długa jak na FPS. Czwarta grą mogłoby być Age of Empires - Edycja Kolekcjonerska. Tu sie już nie ma co za bardzo rozpisywać, klasyk i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 20:07, dave03 napisał:

W pierwszej kolejności na Twoim miejscu zainteresowałbym sie grami z serii Splinter Cell
- Pandora Tomorrow i Chaos Theory. Bez wątpienia są to najlepsze skradanki dostępne na
PC i warto je mieć w swojej kolekcji. Co prawda to raczej gra TPP, ale wątpię abyś żałował
tego zakupu, zresztą zobacz sobie na oceny w necie. Pozostają więc jeszcze dwa tytuły.
FarCry na pewno byłby doskonałym wyborem, grafika i dziś może sie bardzo podobać, grywalność
też bardzo wysoka, a przy tym gra bardzo długa jak na FPS. Czwarta grą mogłoby być Age
of Empires - Edycja Kolekcjonerska. Tu sie już nie ma co za bardzo rozpisywać, klasyk
i tyle.

Far Cry już posiadam , jest jeszcze jakaś gra podobna do właśnie kultowego Far Cry w tej serii ? Pandora Tomorrow też posiadam , ale nad Chaos Teory się zastanowię . Dzięki za poradę ^^
Rumcajs52
Dzięki :) Jak się zaptrujesz na trylogię Grand Theft Auto ? Warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz gry ekonomiczne, to bierz Antologię Railroad Tycoon. Naprawdę solidny zestaw i starcza na baardzo długo.
Cywilizacja 3 ZE - słynna strategia Sida Meiera, do tego z dwoma dodatkami.
Syberia 1+2 - jedne z najlepszych przygodówek.
Hearts of Iron 2 PE - dla miłośników drugiej wojny światowej i gie z serii Europa Universalis. Gra mocno skomplikowana, ale dająca wielką satysfakcję (np. kiedy podbijasz Moskwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2008 o 20:07, dave03 napisał:

W pierwszej kolejności na Twoim miejscu zainteresowałbym sie grami z serii Splinter Cell
- Pandora Tomorrow i Chaos Theory. Bez wątpienia są to najlepsze skradanki dostępne na
PC i warto je mieć w swojej kolekcji.


Nie zgadzam się , najlepsze skradanki dostępne na PC to zdecydowanie gry z serii Thief. To że ty w nie nie grałeś albo po prostu ci się nie spodobały to jeszcze nie powód aby umniejszać takiej wspaniałej klasyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę od razu że seria Thief to kiepskie gry. Po prostu mnie sie bardziej podoba Splinter Cell i jest to tylko i wyłącznie moje zdanie. Jednym podoba sie bardziej to innym tamto i niemożliwe jest żeby wszyscy sie ze wszystkim zgadzali. Kwestia gustu, a tych sie przecież nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 11:41, dominikańczyk napisał:

Ej, do kiedy będzie trwała ta promocja? Bo ja na razie nie mam kasy i boje się że jak
będę miał to promocja się skończy...


Promocja bedzie trwać do konca Września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 11:41, dominikańczyk napisał:

Ej, do kiedy będzie trwała ta promocja? Bo ja na razie nie mam kasy i boje się że jak
będę miał to promocja się skończy...


W niektórych Saturnach jest tak że zamiast promocji 2+2 jest każda gra z Kolekcji Klasyki sprzedawana jest za cenę 10 zł, więc nawet mając 10 zeta możesz już coś kupić, a jeśli masz dwie dychy to kupując w ten sposób dwie gry wychodzisz na tym lepiej niż jakbyś kupił jedną po normalnej cenie. Nie wiem tylko czy ta promocja obowiązuje aż tak długo, ale wczoraj jeszcze ją widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 12:12, dave03 napisał:

W niektórych Saturnach jest tak że zamiast promocji 2+2 jest każda gra z Kolekcji Klasyki
sprzedawana jest za cenę 10 zł, więc nawet mając 10 zeta możesz już coś kupić, a jeśli
masz dwie dychy to kupując w ten sposób dwie gry wychodzisz na tym lepiej niż jakbyś
kupił jedną po normalnej cenie. Nie wiem tylko czy ta promocja obowiązuje aż tak długo,
ale wczoraj jeszcze ją widziałem.


w których?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 12:35, Marcuz napisał:

w których?


W Krakowie wiem że była. Jeśli zaś chodzi o wybór gier to ten był bardzo duży, nie było tak że nie było czego wybrać czegoś dla siebie. Właściwie z tych co głośniejszych tytułów to nie było widać tylko jednego... GTA: Vice City. A tak to Splinter Cell - ChT czy Antologia Maxa Payna czy GTA Trylogia było. I to nawet spory zapas tego był. Jak jest z tą promocją w innych miastach tego już niestety Ci nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2008 o 10:06, dave03 napisał:

Nie twierdzę od razu że seria Thief to kiepskie gry. Po prostu mnie sie bardziej podoba
Splinter Cell i jest to tylko i wyłącznie moje zdanie. Jednym podoba sie bardziej to
innym tamto i niemożliwe jest żeby wszyscy sie ze wszystkim zgadzali. Kwestia gustu,
a tych sie przecież nie dyskutuje.


Zdanie które napisałeś ''''Bez wątpienia są to najlepsze skradanki dostępne na PC i warto je mieć w swojej kolekcji.'''' to IMO opinia , a nie niepodważalny fakt , dlatego też bardzo zabrakło mi dwóch jakże ważnych wyrazów na początku tego zdania , które napisałeś dopiero teraz , a mianowicie ''''Moim zdaniem...''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będzie nowy zrzut do KK bo na allegro pojawiły się pre-odery Just Cause, PoP 2 Trony i Tomb Raidera Legendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować