Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2007 o 10:40, Adamzzz napisał:

> Po co są pkt. w Cenedze jak nie można ich wykorzystać?

Chyba nie rozumiesz, że ten Klub Gracza jeszcze nie działa.

JESZCZE!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 10:43, Tomasz K. napisał:

> > Po co są pkt. w Cenedze jak nie można ich wykorzystać?
>
> Chyba nie rozumiesz, że ten Klub Gracza jeszcze nie działa.
JESZCZE!?


To sam zajrzyj. Nadzieja matką głupich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nadszedł nowy rok,mam nadzieje,że ten klub ruszy niedługo,w przeciągu tygodnia,może dwóch,bo mam dość tych obiecanek cenegi i czekania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slyszelismy juz o silnej, uczciwej, solidarnej i moralnej polsce, a mamy andrzeja, smiechy i walke z ukladem oby sie nie stalo tak z tym klubem gracza cenegi:) i niech rusza ten klub bo chce sie wkoncu pozbyc brothers in arms, oraz przydaly by mi sie nowe sluchawki do kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 15:41, Narodowiec napisał:

Destro ja bym zrobił inaczej A>B>A :P

gry nie można przerejestrować ponownie na poprzednie konto - stąd A>B>C :)

Dnia 31.12.2006 o 15:41, Narodowiec napisał:

tak w nawiasie : kiedy stroblony czy jak to tam się nazywa ?

no comments :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2007 o 14:04, Destro napisał:

> tak w nawiasie : kiedy stroblony czy jak to tam się nazywa ?
no comments :)

No nie daj się prosić, chociaz jakiś malutki przeciek...

A żeby nie było offtopu: ja mam tylko dwie gry od Cenegi, i w dodatku sa to jakieś stare wydania bo nawet nie moge ich zarejestrować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 17:25, BuckRogersXXV napisał:

Zmienia to nieco postac rzeczy, przyznaje, ze nie sledzilem tematu - pewnie nie tylko ja. Czy
dotyczy to takze gier sprzedawanych poza Waszym serwisem gram.pl, np na allegro?
Bo jesli nie, to w sumie niewiele to zmienia, poza promowaniem Waszego gram.pl...

Tak, także na allegro. Używki to - obok większej funkcjonalności rejestracji - również system umożliwiający wystawianie ofert sprzedaży, ale system całkowicie opcjonalny.

Dnia 31.12.2006 o 17:25, BuckRogersXXV napisał:

p.s. Ale z ta logika... Jesli gre mozna przerejestrowac, to jaki problem z przeniesieniem wpln?

Jak napisał vear, poprzedni użytkownik może wplnów już nie mieć. Albo mieć tylko część.... Rzecz w tym że to komplikuje się jeszcze bardziej - bo jak ustalić, czy użytkownik nie wydał jeszcze wplnów które dostał za dany tytuł - zauważ że spływają one do jednej puli i możesz stwierdzić czy n-ty zakup wykorzystał wplny uzyskane za pierwszą, siódmą czy ostatnią rejestrację. A nawet gdybyś założył wykorzystywanie wplnów na zasadzie FIFO (wydajesz wplny według ich kolejności zdobywania) to ani sprzedawca ani kupujący niebyły w stanie stwierdzić czy wplny dostanie i ile ich dostanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 14:23, Destro napisał:

Tak, także na allegro. Używki to - obok większej funkcjonalności rejestracji - również system
umożliwiający wystawianie ofert sprzedaży, ale system całkowicie opcjonalny.


No to czas opracowac nowa teorie spisku ;) Chociaz nadal jest tu ograniczenie do 2 tylko kolejnych wlascicieli z bonusami. Inna sprawa, ze to "dziedziczenie" bonusow i mozliwosc przerejestrowania gry nie jest jakos specjanie naglasniane, bo ja sie o tym dowiaduje od Ciebie, a jak pisalem w takiej sprawie do CDP pol roku temu, to do tej pory nie mam odpowiedzi. Musialem zazadac od sprzedawcy przekazania calego konta na gram.pl, wraz z zarejestrowana gra...

Dnia 01.01.2007 o 14:23, Destro napisał:


Jak napisał vear, poprzedni użytkownik może wplnów już nie mieć. Albo mieć tylko część....
Rzecz w tym że to komplikuje się jeszcze bardziej - bo jak ustalić, czy użytkownik nie wydał
jeszcze wplnów które dostał za dany tytuł - zauważ że spływają one do jednej puli i możesz
stwierdzić czy n-ty zakup wykorzystał wplny uzyskane za pierwszą, siódmą czy ostatnią rejestrację.
A nawet gdybyś założył wykorzystywanie wplnów na zasadzie FIFO (wydajesz wplny według ich kolejności
zdobywania) to ani sprzedawca ani kupujący niebyły w stanie stwierdzić czy wplny dostanie i
ile ich dostanie :).


A powiedz mi, w ktorym banku znacza banknoty wg. kolejnosci nadejscia???? Konto to konto, pieniadze zrzuca sie "na kupe", i jesli tylko cos sie na koncie znajduje, to sie to wyplaca. Jakie znaczenie ma, za ktora gre wpln zostaly wydane? Klient sprzedaje gre dalej, to mu sie odbiera przyznane pieniadze i przekazuje nastepnemu, w takiej ilosci, jaka jest jeszcze dostepna, do wyczerpania konta lub do wysokosci kwoty naleznej za dana gre. Zasada jest taka sama, jak w przypadku odsprzedazy np. wersji kolekcjonerskiej. Czy sprzedajacy odsprzeda sama plyte z gra, czy tez odda bonusowa koszulke/figurke/album - to juz zalezy od uczciwosci sprzedawcy i ustalen miedzy kupujacym i sprzedajacym. ZERO problemow. Wystarczy przyjac zasade, ze wpln ida za rejestracja gry.

A jak przebiega to przerejestrowanie? Sprzedajacy musi gre wyrejestrowac, czy wystarczy, jesli ktos inny wpisze ten sam kod rejestracyjny przy swoim koncie? Bo jest w ten drugi sposob, to bylaby to chyba zacheta do kradziezy - co za problem spisac kod od kolegi a potem zwalic na "hakerow"? Pytam, bo jak pisalem wyzej, nigdzie nic na ten temat nie spotkalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>bonusow i mozliwosc przerejestrowania
>gry nie jest jakos specjanie naglasniane, bo ja sie o tym dowiaduje od Ciebie,

BO bonusy wg. CDP to możliwość zareklamowania gry- Dla mnie cyrk na kołach... przecież to powinno być od dawna- Bowiem kupując grę nie kupujesz głównie CD/DVD tylko umowę na używanie programu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już wiemy, że klubik na święta nie ruszył i wiadomo, ze weszliśmy w 2007 z jedną rzeczą rozpoczętą i nieskończoną (chodź obstawiałem, że uda im się to zrobić). To teraz obstawiam najbliższy termin Święta Wielkanocne ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mam pkt 125 , chciał bym wybrać sobie słuchawki , ale z tego co widze klub nadal nie ruszył ? Zna ktoś mniej więcej datę kiedy to wszystko wypali i będzie można zamawiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 10:49, oOreVenOo napisał:

Hmmm mam pkt 125 , chciał bym wybrać sobie słuchawki , ale z tego co widze klub nadal nie ruszył
? Zna ktoś mniej więcej datę kiedy to wszystko wypali i będzie można zamawiać ?


Ty udajesz czy na prawdę jesteś nie w temacie? :P

Klub nie ruszył i nikt (poza Cenegą) nie wie kiedy można się go spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 10:53, oOreVenOo napisał:

Nie jestem kompletnie w temacie ;-) Hmm może warto wysłać maila do Cenegi , tylko znając życie
, nic godnego uwagi nie dostaniemy.


Maila nie ma po co słać, bo jakby Klub miał ruszyć to zapewne byłoby to zapowiedziane, a zwykłemu szaraczkowi informacji pewnie nie udzielą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 10:55, Markus89 napisał:

Maila nie ma po co słać, bo jakby Klub miał ruszyć to zapewne byłoby to zapowiedziane, a zwykłemu
szaraczkowi informacji pewnie nie udzielą ;]


Albo na 100% nie udziela:) pisze do nich w sprawie terminu, kiedy mozna by sie bylo spodziewac kontaktu w sprawie doreczenia gierek:) bo bedac na uczelni nie zawsez moge miec wlaczony tel:) i tak przy okazji pytam sie o KG, ale nie otrzymalem narazie ani 1 odp., a tak sobei mysle, ze gdyby wiedzieli kiedy ma dokladnie ruszyc, to by poinformwali o tym gdzies o ile bylo by to w miare niedlugo... ale to tylko moj domniemania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 10:51, Markus89 napisał:

> Hmmm mam pkt 125 , chciał bym wybrać sobie słuchawki , ale z tego co widze klub nadal
nie ruszył
> ? Zna ktoś mniej więcej datę kiedy to wszystko wypali i będzie można zamawiać ?

Ty udajesz czy na prawdę jesteś nie w temacie? :P


Przecież większość osób, które tak piszą, dobrze wie o nieuruchomionym klubie, a ich jedynym celem jest wzniecanie flamewaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2007 o 19:04, vear napisał:


Przecież większość osób, które tak piszą, dobrze wie o nieuruchomionym klubie, a ich jedynym
celem jest wzniecanie flamewaru.



Z tym klubem to w ogóle jest jak z Bogiem,i tu i tu nie znamy dnia ani godziny:P:P:P
Ale mnie też to denerwuje,bo też bym sobie wziął z tamtąd yoistick,czy jak to się pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obawiajcie się - zapewne nagrody zostaną zasąpione na jakieś mniej atrakcyjne, albo ilość punktowych pieniążków potrzebna do uzyskania: takich np.: głośniczków urośnie do astronomicznych liczb :). System który teraz obowiązuje nie jest opłacalny....

...Ba - mógłbym nawet wysunąć pewne słowa na światło dzienne... Chociaż to zwykłe głupota która przyszła mi do głowy :) - Być może ten *wstępny* klub gracza to najzwyklejsza w świecie reklama przed nadchodzącym wielkimi krokami normalnym klubem cenegi? Dzięki niemu mogliby zareklamować - zachęcić graczy do kupna i rejestrowania gier, a gdy klub ruszy, zmienić nagrody lub ilość punktów potrzebnych na zdobycie naszych gwiazdeczek... Oczywiście to tylko teoria ;)

Wiem, wiem :P. Bawie się w teorie spiskowe XD.

PS: Ja chce te słuchaweczki! :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 10:49, oOreVenOo napisał:

Hmmm mam pkt 125 , chciał bym wybrać sobie słuchawki , ale z tego co widze klub nadal nie ruszył
? Zna ktoś mniej więcej datę kiedy to wszystko wypali i będzie można zamawiać ?


LOL ~~ Rzadzisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wzrosna te punkty, te programy lojalnosciowe dzialaja na takiej zasadzie, ze cholernie dlugo trzeba zbierac te punkty. Choc jest rozwiazanie, produkty Made in China i mozesz miec sluchaweczki za mala ilosc punktow ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować