Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

XCOM: Enemy Unknown ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej! Zobacz, co zawiera Edycja Specjalna

30 postów w tym temacie

Kupiłbym tę grę od polskiego dystrybutora, ale w związku z działaniami monopolistycznymi sprowadzającymi się do blokowania możliwości legalnego kupna niektórych gier od alternatywnych dystrybutorów typu Steam, GG, GameStop itp. Gorąco namawiam do niekupowania produktów dystrybuowanych przez Cenege/C1 do czasu zaprzestania powyższych monopolistycznych praktyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 14:07, piotrusw napisał:

/ciach/


Nie wysilaj się. Za chwilę dostaniesz odpowiedź, że to przecież nie wina tego wydawcy, że sklep oraz producent gier nie chce zarobić i nie chce naszych biednych złotówek :)
Dział PR rzeczonego wydawcy działa bardzo prężnie na tym forum więc "opór jest bezcelowy" :)
Ja zamawiam tytuły wydawane przez tę firmę w UK i się mam święty spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phobos_s---> Dokładnie tak, już nie pierwszą tego typu dyskusję toczę a argumentem koronnym "obrońców" Cenegi/C1 jest: " Cenega nic nie blokuje i o blokadzie nic nie wie, a to złe sklepy i wydawcy się zgadali aby na Polakach nie zarobić..." lol:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 14:07, piotrusw napisał:

Kupiłbym tę grę od polskiego dystrybutora, ale w związku z działaniami monopolistycznymi
sprowadzającymi się do blokowania możliwości legalnego kupna niektórych gier od alternatywnych
dystrybutorów typu Steam, GG, GameStop itp. Gorąco namawiam do niekupowania produktów
dystrybuowanych przez Cenege/C1 do czasu zaprzestania powyższych monopolistycznych praktyk.


To jak,mamy gier nie kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra a czy możesz potwierdzić że będzie także angielska wersja do wyboru bo jeśli pamięć mnie nie myli gra ma ze steam''a korzystać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Dubbing u Cenegi? Lekko niespodziewane. Ale w końcu dobre gry mają prawo. A ja ktoś nie chce po polsku, to w ostateczności zakup za granicą (np. UK), to żaden problem. Nasza kolonia w Londynie też prężnie działa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 18:58, Validus napisał:

Wielbiciele X-COMów powinni raczej zwrócić uwagę na Xenonauts:


Pograłem w demo i odrzuciło mnie po kilkunastu minutach. Kompletny brak klimatu, jakaś taka ślamazarność rozgrywki, "epoka" zupełnie nie pasująca do gry (lata sześćdziesiąte? Zdecydowanie nie...) - wszystko to sprawiło, że Xenonauts zrobili na mnie bardzo złe wrażenie.

Natomiast na X-Com czekam niecierpliwie. Może nie tak, jak na Borderlands 2, ale zdecydowanie jest to gra, którą kupię. Zastanawiam się wprawdzie, czy zamawiać pre-order, czy brać grę dopiero po premierze (gdyby ta naszywka była ładniejsza, może by przeważyła szalę...), ale to, że kupię, nie ulega wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować