Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powstaje multiplayerowa strzelanka na konsole Plants vs Zombies?

9 postów w tym temacie

Czy naprawdę panuje gorączka shooterów? To tak jakby przerobić gry z pegazusa na strzelanki FPS lub TPP. Cóż, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu i ile osób to kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plants vs Zombies to był jeden z fajniejszych "każuali" w jakie przyszło mi grać :) Przeważnie "każuali" nie tykam nawet kijem przez szmatę, ale ten miał w sobie "to coś":

- pomysł
- proste zasady
- fajną kreskówkową oprawę
- mnóstwo trybów zabawy (najdłużej męczyłem ten fabularny, trochę posiedziałem też nad "mini-gierkami" i versusem - zabawa z drugim graczem i całość nabiera jeszcze więcej rumieńców)
- humor: co jak co, ale tak wesołego podejścia do zombich jeszcze nigdzie nie widziałem :)

I "łoni" chcą z tego zrobić strzelawę pod multi* ? Grę jakich na rynku jest z milion pięćset ? No... niby można, ale po co ? Po co skoro ludzie pokochali rośliny i nieumarłe zwłoki właśnie za to czym są :) ? Tak, to mogą być tylko "garniaki" z EA ;)

* A po roku, góra dwóch wyłączyć serwery, jak to ta firma ma w zwyczaju i zostawić swoich klientów w czarnej dupie... Podziękował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej zrobią prawidłowe PvZ2 i przy okazji dwie czapki do TF2. Ta gra w wersji FPS pewnie by miała mniej więcej tyle uroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle olewam zmiany imidżu(tj.przerabianie na shootery) znanych marek przez wydawców ale teraz szczena mi opadła. Bo po prostu nie widzę w tym kszty sensu. Że niby żerowanie na marce? Marce casual indyka? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... tak to jest jak się EA bierze za cudze gry. PvZ jest świetne - ma klimacik, fajną grafikę i właśnie "to coś". Jednak EA by sobą nie było gdyby się nie wewaliło i nie narobiło dziadostwa.

Z resztą to jest coś w stylu Kingdom Hearts. Square Enix jak zwykle zrobiło by genialną grę, ale czywiście Disney (tfu tfu) musiał wewalić swój "geniusz" i wewalić do tego... Myszkę Miki i inne pomioty szatana. W efekcie wyszła gra którą najlepiej określić pytaniem: Co to do cholery ma być?

Według mnie wyjdzie coś w stylu "co to kur.. de wogóle jest" - tak jak powyżej, przy Kingom Hearts. Lepiej jakby EA robiło te swoje FIFY co roku (i ludzie co rok to kupują - z odświeżoną grafiką i nowym numerem - bez komentarza), Need For Speedy i inne Battlefieldy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... tak to jest jak się EA bierze za cudze gry. PvZ jest świetne - ma klimacik, fajną grafikę i właśnie "to coś". Jednak EA by sobą nie było gdyby się nie wewaliło i nie narobiło dziadostwa.

Z resztą to jest coś w stylu Kingdom Hearts. Square Enix jak zwykle zrobiło by genialną grę, ale czywiście Disney (tfu tfu) musiał wewalić swój "geniusz" i wewalić do tego... Myszkę Miki i inne pomioty szatana. W efekcie wyszła gra którą najlepiej określić pytaniem: Co to do cholery ma być?

Według mnie wyjdzie coś w stylu "co to kur.. de wogóle jest" - tak jak powyżej, przy Kingom Hearts. Lepiej jakby EA robiło te swoje FIFY co roku (i ludzie co rok to kupują - z odświeżoną grafiką i nowym numerem - bez komentarza), Need For Speedy i inne Battlefieldy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować