Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed Most Wanted - Criterion Games odpowiada na Wasze pytania

52 postów w tym temacie

@krzych53

Dnia 11.08.2012 o 20:28, krzych53 napisał:

6.Aby odblokować auto, trzeba je znaleźć...
- Przytoczę tu Burnouta Paradise - aby zdobyć wóz, znajdź go i rozwal.


O jednym zapomniałeś. W BP najpierw trzeba było wygrać X wyścigów. W nagrodę w mieście pojawiał się samochód Y. Trzeba go było dorwać i zniszczyć. Było więc trudniej niż w przeciętnej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 08:49, SaintMaxior napisał:

KUR$#% GDZIE JEST TUNING JA SIĘ PYTAM!??!?!?!?? ( ; _ ;)

Nie ma i nie będzie. Pogódźcie się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ostatnio ciekawie to wygląda jeśli chodzi o kolejne części naszych ulubionych gier wyścigowych co nie?

Dirt showdown - praktycznie seria Dirt skończyła się na części 3.
Grid 2 - 2 nie będzie miała kluczowych rzeczy czyli już spisana na straty
NFS MW - Ja nie przepadam za tuningiem ale w starym MW mi się podobał bo to była co najwyżej opcja na zasadzie jak mi się zachce.
Flatout 3 - bez jaj dać taką wybitną serię pod skrzydła Team 6 szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten wywiad to antyreklama...każda odpowiedź przekonywała mnie żeby tej gry nie kupić.

Choć jedno proste pytanie czemu ta gra jest nazwana MW jak nie ma nic wspólnego z poprzednikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widać ze spieprzyli tak dobry tytuł, którym był MW na miejscu Black Box zaprotestowałbym by ktoś inny robił ich restarty serii. Jeśli za 2 lata wyjdzie Underground spod ich rąk to olewam EA ciepłym moczem już teraz wiem że ten nowy MW to będzie straszna kicha i zalatuję nudą(oczywiście zaraz ktoś mi powie ze rywalizacja z znajomymi sprawia że ten tytuł jest świetny - nie moi drodzy rywalizacja online powinien być dodatkiem do gry jak to zawsze było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 12:59, vergilpoznan napisał:

by ktoś inny robił ich restarty serii. Jeśli za 2 lata wyjdzie Underground spod ich rąk


HP -> dodać miasto -> MW -> usunąć policję -> Underground : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 10:51, Dared00 napisał:

> KUR$#% GDZIE JEST TUNING JA SIĘ PYTAM!??!?!?!?? ( ; _ ;)
Nie ma i nie będzie. Pogódźcie się z tym.

Never.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 13:26, Valmar napisał:

> > KUR$#% GDZIE JEST TUNING JA SIĘ PYTAM!??!?!?!?? ( ; _ ;)
> Nie ma i nie będzie. Pogódźcie się z tym.
Never.

No, to teraz widzicie, jak między innymi ja się czułem, gdy do NFSa wrzucono tuning i badziewny otwarty świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare pokolenie powionno bardzo dobrze znać co było znakiem rozpoznaczym serii NFS, nie był to wieśniacki tuning! tylko szybkie i wypasione zabaweczki.
Dlatego jeśli Ci co płaczą że nie ma tuningu zapewne mają po 14lat. Nagrali się w UG badziewie gdzie samochody świeciły się jak baranie jądra i sądzą że kolejne odsłony również będą posiadały tuning. I dont think so :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 14:16, Liptox napisał:

Stare pokolenie powionno bardzo dobrze znać co było znakiem rozpoznaczym serii NFS, nie
był to wieśniacki tuning! tylko szybkie i wypasione zabaweczki.
Dlatego jeśli Ci co płaczą że nie ma tuningu zapewne mają po 14lat.

Rly? Może jeszcze coś o kompleksach dodaj, mistrzu dedukcji.
U1,2 i MW to były osobne podserie. Nikt wam w nowym HP nie wsadzał na silę tuningu. A zresztą co to za problem po prostu go nie robić? Co do wieśniackiego wyglądu aut - jeśli tylko taki umiałeś zrobić, to twoja wina a nie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 14:28, Valmar napisał:

> Stare pokolenie powionno bardzo dobrze znać co było znakiem rozpoznaczym serii NFS,
nie
> był to wieśniacki tuning! tylko szybkie i wypasione zabaweczki.
> Dlatego jeśli Ci co płaczą że nie ma tuningu zapewne mają po 14lat.
Rly? Może jeszcze coś o kompleksach dodaj, mistrzu dedukcji.
U1,2 i MW to były osobne podserie. Nikt wam w nowym HP nie wsadzał na silę tuningu. A
zresztą co to za problem po prostu go nie robić? Co do wieśniackiego wyglądu aut - jeśli
tylko taki umiałeś zrobić, to twoja wina a nie gry.


No tak nie mogło zabraknąć wstawek o kompleksach, musisz je posiadać(wręcz jestem przekonany że je masz) ale pewnie chcesz je wyleczyć wciskając innym tanie texty. Widzisz teraz odbije piłeczke, co za problem jeśli w grze nie będzie tuningu? Dla mnie żaden, jest czy nie ma mi to loto, jakoś zbytnio nad tym nie będę ubolewał ani nie zaczne wylewać swoich żali na forach jak to większość robi że znowu nie dali "skrzydeł od samolotu"
Zresztą co chcesz tuningować? Lamborghini? które po wyjściu z fabryki jest piękne czy honde civic :D której na całe szczęscie nie bedzie w tej częsci :D Pewnie brakuje wam Golfów i tych maginczych dziur na masce z przodu i neonów z wszystkimi kolorami tęczy :D Oto się rozchodzi, smutne że tego nie będzie. Zawsze chciałem jeździć w NFS golfem z chińskimi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2012 o 15:08, Liptox napisał:


No tak nie mogło zabraknąć wstawek o kompleksach, musisz je posiadać(wręcz jestem przekonany
że je masz) ale pewnie chcesz je wyleczyć wciskając innym tanie texty. Widzisz teraz
odbije piłeczke, co za problem jeśli w grze nie będzie tuningu? Dla mnie żaden, jest
czy nie ma mi to loto, jakoś zbytnio nad tym nie będę ubolewał ani nie zaczne wylewać
swoich żali na forach jak to większość robi że znowu nie dali "skrzydeł od samolotu"
Zresztą co chcesz tuningować? Lamborghini? które po wyjściu z fabryki jest piękne czy
honde civic :D której na całe szczęscie nie bedzie w tej częsci :D Pewnie brakuje wam
Golfów i tych maginczych dziur na masce z przodu i neonów z wszystkimi kolorami tęczy
:D Oto się rozchodzi, smutne że tego nie będzie. Zawsze chciałem jeździć w NFS golfem
z chińskimi dodatkami.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania gościu - nic o twoich rzekomych komplekasach nie napisałem - a ty o niby moich owszem, więc wszystko jasne.
Reszty twoich banialuk nie ma sensu komentować. Skoro nie widziałeś Murcielago z 3 poziomem spojlerów + czarny perłowy lakier + felgi loweharta 21'''' w Carbonie. Eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 14:28, Valmar napisał:

U1,2 i MW to były osobne podserie.

Jakie "podserie"? Przecież to były kolejne gry z serii "Need for Speed".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 16:22, Dared00 napisał:

> U1,2 i MW to były osobne podserie.
Jakie "podserie"? Przecież to były kolejne gry z serii "Need for Speed".

Zatem powiedzmy, że były odmienne tematycznie. I żeby nie było - masę godzin spędziłem przy NFS III: Hot Pursuit i Porsche 2000 na psone. I mimo że grało mi się wyśmienicie, Underground zrobił na mnie ogromne wrażenie. Nie z perspektywy kolejnego nfs, ale jako gra sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 16:22, Dared00 napisał:

> U1,2 i MW to były osobne podserie.
Jakie "podserie"? Przecież to były kolejne gry z serii "Need for Speed".



Tu nie chodzi o fakt, że NFS to była seria bez tuningu czy z tuningiem. Tu chodzi o fakt, że wyszła sobie taka część gry MOST WANTED, w której BYŁ TUNING. Natomiast teraz wychodzi gra o nazwie MOST WANTED, która z poprzednią nie ma NIC wspólnego prócz nazwy. Rozumiesz, czy trzeba prościej? Udajesz takiego co nie rozumie, czy po prostu nie rozumiesz?

Miałeś zwalonego Hot Pursuit bez tuningu? Miałeś.
Ale MW powinien go mieć i tu nie ma nad czym debatować nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 15:08, Liptox napisał:

> > Stare pokolenie powionno bardzo dobrze znać co było znakiem rozpoznaczym serii
NFS,
> nie
> > był to wieśniacki tuning! tylko szybkie i wypasione zabaweczki.
> > Dlatego jeśli Ci co płaczą że nie ma tuningu zapewne mają po 14lat.
> Rly? Może jeszcze coś o kompleksach dodaj, mistrzu dedukcji.
> U1,2 i MW to były osobne podserie. Nikt wam w nowym HP nie wsadzał na silę tuningu.
A
> zresztą co to za problem po prostu go nie robić? Co do wieśniackiego wyglądu aut
- jeśli
> tylko taki umiałeś zrobić, to twoja wina a nie gry.

No tak nie mogło zabraknąć wstawek o kompleksach, musisz je posiadać(wręcz jestem przekonany
że je masz) ale pewnie chcesz je wyleczyć wciskając innym tanie texty. Widzisz teraz
odbije piłeczke, co za problem jeśli w grze nie będzie tuningu? Dla mnie żaden, jest
czy nie ma mi to loto, jakoś zbytnio nad tym nie będę ubolewał ani nie zaczne wylewać
swoich żali na forach jak to większość robi że znowu nie dali "skrzydeł od samolotu"
Zresztą co chcesz tuningować? Lamborghini? które po wyjściu z fabryki jest piękne czy
honde civic :D której na całe szczęscie nie bedzie w tej częsci :D Pewnie brakuje wam
Golfów i tych maginczych dziur na masce z przodu i neonów z wszystkimi kolorami tęczy
:D Oto się rozchodzi, smutne że tego nie będzie. Zawsze chciałem jeździć w NFS golfem
z chińskimi dodatkami.


Honda Civic bez dokładek type-r lub choćby Mugena wygląda tak pięknie, jak kwiat róży,po burzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 16:47, Cadeus napisał:

Tu nie chodzi o fakt, że NFS to była seria bez tuningu czy z tuningiem. Tu chodzi o fakt,
że wyszła sobie taka część gry MOST WANTED, w której BYŁ TUNING. Natomiast teraz wychodzi
gra o nazwie MOST WANTED, która z poprzednią nie ma NIC wspólnego prócz nazwy. Rozumiesz,
czy trzeba prościej? Udajesz takiego co nie rozumie, czy po prostu nie rozumiesz?

Rozumiem i rozumiałem, nie musiałeś wysilać swojego nadnaturalnego intelektu i rzucać we mnie błotkiem. Swoją drogą faktycznie nie chodzi tu o ten fakt, nie mam pojęcia, skąd go wyjąłeś. Ale przecież ja jestem idiota, więc luz.

Dnia 12.08.2012 o 16:47, Cadeus napisał:

Miałeś zwalonego Hot Pursuit bez tuningu? Miałeś.

Miałem? Nie miałem. Ja dostałem tylko fajnego Hot Pursuit. Damn, EA znowu mnie wykiwało, chamy.

Dnia 12.08.2012 o 16:47, Cadeus napisał:

Ale MW powinien go mieć i tu nie ma nad czym debatować nawet.

Zobaczymy po premierze. Jeżeli gra będzie dobra bez tuningu, to znaczy, że mieć go nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować