Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare: Fani chcą płatnych dodatków, które dostępne są już w dniu premiery gry

70 postów w tym temacie

ja tam do DLC(nawet wydanych w dniu premiery gry) nic nie mam, ale tylko jeśli owe dodatki są całkowicie OPCJONALNE, czyli mapy do multi, stroje, bronie czy inne tego typu popierdułki. DLC zawierające istotną nie powinny w ogóle istnieć, lub być wydawane za pół-darmo lub wydawane w paczkach. Ja od gry oczekuje by była kompletna, a to co roby EA w spółce z Bioware jest żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do wiary, takie wypowiedzi są po prostu bezczelne, nie ma słów już na to. Wycinają kawałki tytułu już teraz, a co nie długo może kazdą misję będziemy kupować osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ja bardzoooooo chcę wycinanki. Po prostu nie mogę żyć bez dodatkowego pancerza czy sztyletu. No nie zapominajmy o kilku pistoletach do ME -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekania narzekaniami, a jak widzę, jakie triumfy święciły pakiety spluw czy ciuchów do ME2 to tracę wszelkie resztki wiary w ludzkość. Potem się wszyscy dziwią, czemu wydawcy sobie pozwalają na takie praktyki - jest popyt, jest podaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 15:58, NeroNarmeril napisał:

Narzekania narzekaniami, a jak widzę, jakie triumfy święciły pakiety spluw czy ciuchów
do ME2 to tracę wszelkie resztki wiary w ludzkość. Potem się wszyscy dziwią, czemu wydawcy
sobie pozwalają na takie praktyki - jest popyt, jest podaż.



Zgadzam się, jeśli by nikt tego nie kupował to by nie robili. Ale jeśli w Stanach każdy fan kupi takie g****, to robią. Nie ważne, że w Europie kupi to raptem z 30 osób, gdzie reszta spiraci lub oleje DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 16:10, IlidanDA napisał:

Zgadzam się, jeśli by nikt tego nie kupował to by nie robili. Ale jeśli w Stanach każdy
fan kupi takie g****, to robią. Nie ważne, że w Europie kupi to raptem z 30 osób, gdzie
reszta spiraci lub oleje DLC.


Właśnie, 5$ dla Amerykanina, co to jest? A co do Day-1 dlc, to strzelam, że jakieś 50% albo więcej nabytych było poprzez edycje kolekcjonerskie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za słowo ale inaczej nie można tego nazwać- dostaję kur*icy jak ktoś wypowiada się w tak bezczelny sposób jak to zrobiło Bioware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 16:17, Riddl3r napisał:

Bardzo przepraszam za słowo ale inaczej nie można tego nazwać- dostaję kur*icy jak ktoś
wypowiada się w tak bezczelny sposób jak to zrobiło Bioware.


Już Cię Lubię!

Przyznam, że kiedyś oni tacy nie byli. Ja zacząłem swoją pracę po wydaniu DA: Początek i kiedyś nie było czegoś takiego, jak 1 item za lubienie na facebooku czy inne tego typu zagrywki. A teraz takie teksty, że my tego chcemy.


A wracając do DLC z itemkami:

Ok dobra niech nawet wydadzą te DLC z itemkami, tylko czemu nigdy nie ma to jakiejś małej fabuły? Tylko zawsze, instalujesz i graty w skrzyni. No ileż można?

Tak trudno wymyślić:

Wiele lat temu podczas pierwszej Plagi, zaginęło legendarne ostrze pierwszego komendanta Szarej Straży. Jeden z podróżników widział tajemniczy zwój, który dotyczył owego oręża. Miał go miejscowy handlarz. Niestety ten zaginął. Tylko ty możesz go odnaleźć...

Dodać do tego wątek z przeklętym ostrzem, demonami i mamy misję. Ale nie, trzeba nam dać wymaksowane graty, które są w kuferku -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powinna być chyba najbardziej bezczelna wypowiedź tygodnia; mi się zawsze wydawało, że dodatek to coś gdy po premierze pełnej wersji, twórcy wpadli na naprawdę genialny pomysł i chcą go dodać do gry- a nie cięcie gry, żeby ujrzeć troszkę więcej zielonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na poziom większości ludzi postujących na BSN - tak, Bioware ma rację. Fani (a raczej Biodrony) chcą Day1 DLC. I są gotowi za to zapłacić ogromne sumy.

Bioware może wyżyć na samych Biodronach - oni nie pozwolą na upadek ich boskiego studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC z dodatkowymi przygodami itd TAK (te do ME były jednymi z lepszych na rynku)
Wycinanie kawałka gry i sprzedawanie go za chorte pieniądze w dniu premiery NIE!!!
Zaed do ME2 jeszcze moge łyknąć jako coś co opracowali po statusie gold, jego interakcja z innymi postaciami była znikoma i wyglądał jak coś na doczepkę
Javik do ME3 tego się nie dało zrobić na doczepkę tuż przed premierą, ma rozbudowaną linię dialogowa z kazdą postacią z załogi i wieloma NPC. Nie wierzę, że zgarneli wszystkich aktorów jeszcze raz tylko po ty by dograli dialogi do tego dodatku. Dodatek "Z popoiołów" był ewidętną kastracją gry, był reklamowany na długo przed tym jak gra trafiła do tłoczni. Kupiłem EK wiec mnie to mało ruszyło, ale ci którzy mają ME3 bez tego DLC zostali najzwyczajniej orżnięci. Będe bronił serii ME do grobowej deski ale ten komentarz co do DLC mnie wpienił.
Czekac tylko gdy zaczna robić jak Capcom i umieszczać płatne DLC na płytce z grą (autentyk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet już Bethesda się ''nauczyła'' i nie puszcza zwykłych popierdółek jak to miało miejsce w Oblivionie; teraz do Skyrima dodali fajny dodatek i może się skuszę. To tak poza tematem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 16:30, Henrar napisał:

Patrząc na poziom większości ludzi postujących na BSN - tak, Bioware ma rację. Fani (a
raczej Biodrony) chcą Day1 DLC. I są gotowi za to zapłacić ogromne sumy.

Bioware może wyżyć na samych Biodronach - oni nie pozwolą na upadek ich boskiego studia.


Zależy o którym forum mówisz? Bo na Polskim tego nie ma. Wiem bo często tam piszę :)

Jeśli mówisz o Angielskim to tam nie ma fanów, tam są maniacy. I jeśli powiesz coś złego o ich ulubionej postaci to cię za to zjadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 16:36, IlidanDA napisał:

Zależy o którym forum mówisz? Bo na Polskim tego nie ma. Wiem bo często tam piszę :)

Jeśli mówisz o Angielskim to tam nie ma fanów, tam są maniacy. I jeśli powiesz coś złego
o ich ulubionej postaci to cię za to zjadą.


A myślisz, że które forum jest wartościowe dla BW? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nawet już Bethesda się 'nauczyła' i nie puszcza zwykłych popierdółek jak to miało miejsce
> w Oblivionie; teraz do Skyrima dodali fajny dodatek i może się skuszę. To tak poza tematem
> :).

Taaa jeśli go raczą wydać ;)

A co do wycinanek, to obejrzyjcie DLC Shale do Dragon Age: Początek. Na zwiastunie widać Ośnieżony Ostagar! Tak ten z Powrotu do Ostagaru. A DLC wyszło kilka miesięcy po grze i jeszcze zaliczyło ze 3 wpadki z premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 16:43, Riddl3r napisał:


Tyle, że nie odpalisz na PL wersji. Po prostu kocham takich wydawców w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 13:23, SarenkaB napisał:

Jaką miarą oceniacie czy coś jest wycięte z gry, czy pracowali nad tym już po zakończeniu
prac? Ew.jest jakieś prawo mówiące że wszystko co powstało podczas procesu tworzenia
gry należy się nam, graczą?
Ostatnie pytanie- zmusza was ktoś do kupowania tych DLC? Chyba da się żyć bez tej zbroi
dla konia albo paru questów, do tego można po prostu olać grę do które zapowiedzieli
DLC przed premierą jak tak to kogoś boli.


A co powiesz na DLC znajdujące się już na płycie z grą? wycinali, czy pracowali po zakończeniu prac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować