Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Nasze podpisy

155 postów w tym temacie

Część mojego opisu pochodzi z CD-Action (myśl miesiąca). Podaję też mój numer gg i oznajmiam, że jestem fanem metalu. Ostatnio (to był mój pomysł) dopisałem PiS - Potwory i Spółka :)

Skoro martwi się nie żywią, czemu żywi się martwią??? gg - 4289831 (Gothic forever!!!!) Fan of "Metallica" and GodSmack (Metal up your ass!!!) PiS - Potwory I Spółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak: "Rodzisz się oryginalny, nie umieraj jako czyjaś kopia", to oczywiście myśl miesiąca z CDA. " be or not to......" to jest oczywiście wiadome, tak samo jak e-mail i GG. Ale fajny ten temat. Można ładne podpisy wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój podpis pochodzi głównie z gry internetowej Bitefight (polecam :D). Jest w nim link, oraz mój najmocniejszy cios w tej grze (yeah:D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój podpis wyciągnąłem głównie z głowy...oznacza co dla mnie znaczy POLSKA.../Czyny nie słowa - Tusk kiedyś tak powiedział (chyba :D) spodobało mi się więc zamieściłem je w podpisie.../Słowa dzielą - działanie łączy ! - to hasło Klubu Patriotycznego "Witeź" - też mi się spodobało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój podpis wywodzi się z gry System Shock 2, kiedy w jednym z korytarzy nagle wszystko się zmienia, my stoimy sam na sam z zabójczą sztuczną inteligencją (zwariowała, uznała, że jest boginią, która ma zniszczyć ludzki gatunek etc.) i nagle zbiera się głos (zawsze mówi jakby kilkoma):
I AM SHODAN!
I chwila ciszy... to chyba najbardziej szokujący moment w grze... zresztą, mam go na moim Gramsajcie, kto chce, niech obejrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób nie wie co może oznacza mój podpis:P...czyżby był za trudny?
Heh w tej formie powinno by łatwiej...
Maleńkie słówko,
doznań kropelka,
rzecz tak niewielka
a jednak wielka

:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój podpis składa się z dwóch sentencji łacińskich. Obie mi sie spodobały, więc je ustawiłem.
Pierwsza: Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est (ergo: qui bibit sanctus est) oznacza: kto pije, śpi; kto śpi, nie grzeszy; kto nie grzeszy, jest święty (więc: kto pije, jest święty ) - moja wizja dążenia do świętości.
Druga: Qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos! oznacza to: kto tu naszczy albo nasra, na tego niechaj spadnie gniew nieba i piekieł! (ta sentencja w moim podpisie ma jednak głębszy sens. Chodzi o to, że (kto tu naszczy albo nasra) na tego kto będzie spamował, itp. na forum, na tego niechaj spadnie (gniew nieba i piekieł) każąca ręka sprawiedliwości - moderator oczywiście.

Ps. Mam nadzieję, że zrozumiale napisałem ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie za bardzo w podpisie nie rozpisuje :)
gg:1981821 - mój nr. GG jak ktoś chce niech napisze :)
H*W*K - HETMAN WIELKI KORONNY :) (chodzi o miejscowy klub HETMAN ZAMOŚC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój podpis?
Mała16--> gg 9602960 - to oczywiście numer gadu, można pisać xD
My Chemical Romance - "I don''t love You" to nic innego jak moja ulubiona obecnie piosenka (czasami ta część podpisu się zmienia ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZłOTE SłOWA --> to oczywiście najważniejsze sentencja zmieniające się od sytuacji w moim życiu.
|| <Umieranie to pozytywne doświadczenie, kształcące charakter. Owe doświadczenie poleciłbym każdemu gdyby nie nieuchronny element ryzyka.> || =Live Free or Die= || # Możliwe, że jestem tu tylko na chwilę # ||
Wszystkie dotyczą na czas obecny śmierci i umierania, a to chyba najważniejszy element ludzkie życia jak i narodziny.
Jak sugerują mam nie za dobry humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smiech to zdrowie - wiadomo stary tekst ale mi sie podoba.
Żyjemy tak jak potrafimy, a nie tak jak chcemy - bardzo madra mysl miesiaca według CDA musialem ją tu wpisac.
Gdzie postów sześc tam SPAM - tak sobie wymysliłem. Nawet smieszne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować