Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Nasze podpisy

155 postów w tym temacie

Uwolnić mrożone truskawki ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! || Mam 16 lat...

Ta ostatnia informacja nie wymaga wyjaśnienia.

Co do tego co jest w moim opisie przed || to każdy Baldurowicz powinien wiedzieć. Jest to jedna z kwestii wypowiadanych przez Jana Jansena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że nie od razu zajarzyłem o co chodzi ale już kapuję. Sam go wymyśliłeś? Jeśli tak to gratki bo jest świetny.

Ja niedługo zamierzam zacząc uzywać jako podpisów aforyzmów. Na przykład:
Modelowała go natura z młodego orła - na starego knura.
Babka: Każda babka mnie zachwyca, nawet gdy to czarownica.
Cierpliwość trzeba mieć anielską, ażeby znosić własne cielsko.
Dopiero po stworzeniu świata powstało mnóstwo niestworzonych rzeczy.

Co o tym sądzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój opis związany jest z serią gier NFS (szczególnie z tą, co wyjdzie 3 listopada). Jest to zdanie lub sentencja, która jest jednocześnie tym, co gracze NFS lubią najbardziej ----> tuning. Tą czynnością można najbardziej zwrócić na siebie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 18:39, Paweł 321 napisał:

A jak podoba ci sie mój podpis???

Lech....dobre piwo ważone z prawdziwych kaczek.


Niezły, ale mała uwaga:
Warzone(od waru), nie ważone (od wagi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój podpis to of korz cytat z Stephena KInga, konkretnie z pierwszej czesci sagi o Rolandzie Rewolwerowcu. Moj poprzedni podpis (Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie pop*****ło) to cytat z ksiazki Miasteczko Salem tegoz samego autora. mam w zanadrzu jeszcze 2 fajne cytaty. jeden z nich zapodam na poczatku ferii a drugi jak awansuje na delegata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja teraz:)
Far Cry || Gothic || Call of Duty || Rainbow Six || Splinter Cell || Alpha Prime || GTA || Colin 04 05 || Kroniki Riddicka |<---- dziwny trochę opis, ale to są moje ulubione gry w jakie tylko mogę grać cały czas.

Dawniej Filip92 - teraz Carl92 - kiedyś na forum tak się zwalem, ale z przyczyn, których nie mogę powiedzieć teraz się nazywam Carl92. Możecie sami pomyśleć. Jedynie co podpowiem to, ze byłem dużym spamerem:]Ale ludzie się zmieniają

|| GG 4296676 || - Mój numer GG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swój numer gadu-gadu (znaczy się Stefana :P) i... fragment Copyright Ubisoftu (przepisałem z Rainbow SIxa :D)... A w całości wygląda tak - © 2006 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Ubisoft, the Ubisoft logo, Ubi.com and the Soldier Icon are trademarks of Ubisoft Entertainment in the U.S. and/or other countries. Rainbow Six, Red Storm, and Red Storm logo are trademarks of Red Storm Entertainment in the U.S. and/or other countries. Red Storm Entertainment, Inc. is a Ubisoft Entertainment company.

Dziękuję za uwagę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GG: 4275013, tlen: frogus, skype: ffroguslaw, mail: lando208@wp.pl (full wypas normalnie;P) Tu podaję jak można się ze mną skontaktować

fan System of a Down i Korn ;) - Tu chodiz o to, jakie zespoły lubię ;)

Nie jestem z Białegostoku, tylko z Wawy !! ;)
- Tu chodzi o to, że miałem raz cytat z Kononowicza i ludzie myśleli, że jestem z Białegostoku :) A ten opis, to sprostowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"obelgi to argumenty, tych co nie maja argumentów"

lub 2 opcja

"Pierwszym prorokiem był pierwszy nikczemnik, który spotkał grupę frajerów."

Bo podobaja mi sie te 2 cytaty, oraz sie z nimi zgadzam, tak pokrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój opis to remake (:P) pewnej frazy z utworu "That''s the way I wanna rock''n''roll" (AC/DC jakby kto pytał) brzmiący w oryginale:
"I''m gonna take this town, turn in around. I''m gonna roll, roll, roll".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój opis to łacińskie powiedzenie tłumacząc to: Kości zostały rzucone, Człowiek człowiekowi jest wilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2007 o 19:58, rogoz94 napisał:

Sephirath może mieć pretensje o prawa autorskie...:)

I to jakie pretensjie :). Naprawdę jest do tego podpisu przywiązany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować